Prosperova┼ą Optimize Review: najlep┼í├ş doplnok pre optimaliz├íciu miery konverzie pre …

Snaha o zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti va┼íich webov├Żch str├ínok je v┼żdy dobr├Ż n├ípad. Ak v┼íak va┼íe str├ínky nie s├║ optimalizovan├ę tak, aby dosahovali ─Źo najlep┼íie v├Żsledky od va┼íich n├ív┼ítevn├şkov, mohli by ste m├ş┼ła┼ą zdroje a sna┼żi┼ą sa zv├Ż┼íi┼ą svoje publikum.

Ako teda postupujete pri optimaliz├ícii svojho webu a jeho obsahu s cie─żom zlep┼íi┼ą svoje cie─żov├ę miery konverzie?

Jednou z mo┼żnost├ş je vytvorenie viacer├Żch verzi├ş v├í┼ího obsahu, pri─Źom ka┼żd├í z nich m├í mal├ę vari├ície. Potom spustite ┼żiv├ę testy, aby ste zistili, na ktor├║ verziu sa generuje najviac kliknut├ş, denn├şkov, s├║borov na prevzatie alebo na ak├Żko─żvek cie─ż, na ktor├Ż sa zameriavate.

Nastavenie tohto typu testovania m├┤┼że znie┼ą komplikovane. Ale v─Ćaka v├Żkonn├ęmu, ale priamemu doplnku maj├║ pou┼ż├şvatelia WordPress teraz mo┼żnos┼ą sp├║┼í┼ąa┼ą tieto testy A / B alebo split na svojich webov├Żch str├ínkach, a to v┼íetko bez ve─żk├ęho ├║silia.

V na┼íom praktickom presk├║man├ş prospe┼ínej optimaliz├ície v├ím vysvetl├şme, ako v├ím tento testovac├ş doplnok WordPress A / B m├┤┼że poskytn├║┼ą n├ístroje a ├║daje na optimaliz├íciu obsahu s najvy┼í┼íou mo┼żnou mierou konverzie.

Prosperujte optimalizáciu testovacieho doplnku WordPress A / B

Maxime Lorant, pr├şklad sk├║┼íky A-B, CC BY-SA 4,0

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, testovanie A / B alebo split zah┼Ľ┼ła vytvorenie dvoch alebo viacer├Żch verzi├ş str├ínky na va┼íom webe. Verzie str├ínky sa od seba nejak├Żm sp├┤sobom l├ş┼íia, napr├şklad odli┼ín├Ż text tla─Źidla. Jedna verzia sa zobrazuje ─Źasti va┼íich n├ív┼ítevn├şkov, zatia─ż ─Źo druh├í verzia sa zobrazuje inej ─Źasti publika.

Stanovili ste tie┼ż cie─ż testu, napr├şklad aby n├ív┼ítevn├şk klikol na tla─Źidlo, aby nav┼ít├şvil str├ínku na va┼íom webe alebo odoslal formul├ír. V├Żsledky testov ukazuj├║, ktor├í verzia str├ínky pon├║ka najlep┼íiu mieru konverzie, napr├şklad najvy┼í┼í├ş po─Źet zobrazen├ş str├ínky alebo odoslanie formul├íra.

Po z├şskan├ş t├Żchto inform├íci├ş m├┤┼żete zak├íza┼ą verziu str├ínky s najni┼ż┼íou mierou konverzie. Najlep┼íie v├Żsledky z├şskate vytvoren├şm ─Ćal┼íieho testu A / B, ktor├Ż sa pok├║si str├ínku ─Ćalej optimalizova┼ą. M├┤┼żete to robi┼ą dovtedy, k├Żm nebudete ma┼ą pocit, ┼że ste pre tento obsah dosiahli najvy┼í┼íiu mo┼żn├║ mieru konverzie.

Vy┼í┼íie uveden├ę je stru─Źn├Ż popis toho, ako funguje test A / B a ─Źo dok├í┼że doplnok Thrive Optimize WordPress.

Ak sa v├ím zd├í, ┼że n├ípad na zlep┼íenie konverzn├Żch pomerov na va┼íom webe WordPress je pr├ş┼ąa┼żliv├Ż, pre─Ź├ştajte si zvy┼íok n├í┼ího presk├║mania prospe┼ín├ęho optimaliz├ície, aby ste sa dozvedeli viac o tomto testovacom n├ístroji A / B.

Je optimalizácia konverzie pre váš web správna?

Aj ke─Ć pr├íve za─Ź├şnate s blogom alebo webov├Żm serverom WordPress, mali by ste ma┼ą st├íle mo┼żnos┼ą vidie┼ą v├Żhody pou┼żitia testovacieho n├ístroja A / B, ako je Thrive Optimize.

Popravde, bez oh─żadu na to, ak├║ intenzitu prij├şmate alebo ko─żko stoj├ş za ka┼żd├║ cie─żov├║ konverziu, stoj├ş za to sa pok├║si┼ą zv├Ż┼íi┼ą po─Źet n├ív┼ítevn├şkov podnikaj├║cich na va┼íom webe po┼żadovan├║ akciu, najm├Ą ak existuj├║ n├ístroje, ktor├ę to umo┼ż┼łuj├║. robia to. Je to ─żahk├ę.

─îi┼że je va┼í├şm cie─żom roz┼íirova┼ą zoznam e-mailov, pred├íva┼ą viac produktov alebo propagova┼ą svoje slu┼żby, doplnok na optimaliz├íciu WordPress v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą mieru konverzie. Je v┼íak Thrive Optimize t├Żm spr├ívnym n├ístrojom pre t├║to pr├ícu? Po─Ćme zisti┼ą.

Je Thrive Optimize samostatn├Żm doplnkom WordPress alebo doplnkom Thrive Architect?

D├║fajme, ┼że to znie ako n├ístroj, ktor├Ż by mohol vylep┼íi┼ą va┼íe webov├ę str├ínky WordPress a urobi┼ą ziskovej┼í├ş alebo lep┼í├ş n├ístroj, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że dosiahnu┼ą va┼íe ─Ćal┼íie ciele.

Predt├Żm, ako budeme pokra─Źova┼ą v kontrole Thrive Optimize, je tu mal├Ż ├║lovok.

Aplik├ícia Thrive Optimize je vlastne doplnkom pre doplnok editora obsahu aplik├ície Dragive Drop Architect. Ned├ívno sme vydali recenziu od Thrive Architect, ktor├í dospela k z├íveru, ┼że tento vizu├ílny editor je vysoko kvalitn├Ż doplnok na vytv├íranie vlastn├ęho obsahu pre webov├ę str├ínky WordPress.

Ak e┼íte nepou┼ż├şvate Thrive Architect alebo nem├íte v pl├íne to urobi┼ą, mali by ste zv├í┼żi┼ą Thrive Optimize? To v├ím t├íto recenzia pom├┤┼że odpoveda┼ą. Najprv zv├Żraznite najlep┼íie funkcie Thrive Optimize, ne┼ż v├ís preved├║ procesom vytvorenia testu A / B, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że rozhodn├║┼ą sa, ─Źi je to pre v├ís ten spr├ívny doplnok.

Efekt├şvna kontrola optimaliz├ície: najlep┼íie funkcie

Prosperujte Optimalizujte u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie

Predt├Żm, ako presk├║mate pou┼ż├şvate─żsk├ę prostredie Thrive Optimize, aby ste preuk├ízali, ak├ę ─żahk├ę (alebo nie) je pou┼ż├şvanie tohto doplnku, po─Ćme sa najprv pozrie┼ą na niektor├ę z najlep┼í├şch funkci├ş tohto testovacieho doplnku WordPress A / B.

 • Nastavte a zabudnite testovanie A / B a optimaliz├íciu miery konverzie – Funkcia Thrive Optimize monitoruje testy a automaticky vyhlasuje v├ş┼ąaza a po zhroma┼żden├ş dostato─Źn├ęho mno┼żstva ├║dajov deaktivuje najhor┼íie vykonan├║ vari├íciu str├ínky.
 • Porovna┼ą naraz viac variantov str├ínok – Vytvorte ─żubovo─żn├Ż po─Źet vari├íci├ş str├ínok a otestujte proti sebe viacer├ę vari├ície.
 • Optimalizujte tri typy cie─żov – Optimalizujte miery konverzie s├║visiace s n├ív┼ítevami str├ínok, n├íkupmi produktov a odbermi.
 • ─Żahko ─Źitate─żn├ę v├Żsledky a tabu─żky – R├Żchlo uvid├şte na prv├Ż poh─żad, ktor├ę varianty str├ínok maj├║ najlep┼íiu v├Żkonnos┼ą.
 • Vlastn├ę rozdelenie prev├ídzky – Povolte doplnku, aby automaticky rozde─żoval n├ív┼ítevnos┼ą rovnomerne medzi vari├ície va┼íej str├ínky, alebo vytvorte vlastn├║ distrib├║ciu, aby ste zabr├ínili odosielaniu pr├şli┼í ve─żk├ęho po─Źtu n├ív┼ítevn├şkov na experiment├ílne rozlo┼żenie str├ínky.
 • Vizu├ílny editor drag and drop – ─Żahko vytv├írajte vari├ície str├ínok s integr├íciou Thrive Architect.
 • Funguje so v┼íetk├Żmi t├ęmami WordPress. – Vylep┼íite cie─żov├ę konverzie bez oh─żadu na t├ęmu.
 • Neexistuje ┼żiadny k├│d, ktor├Ż by fungoval – Neexistuj├║ ┼żiadne ├║tr┼żky k├│du, ktor├ę by sa dali prida┼ą na va┼íe str├ínky, ani ├║pravy k├│du na prisp├┤sobenie vari├íci├ş va┼íej str├ínky.

Zameranie na jednoduchos┼ą

Aplik├ícia Thrive Optimize bola vytvoren├í s cie─żom ─Źo najjednoduch┼íieho poskytovania doplnku, ktor├Ż ─żudia skuto─Źne pou┼ż├şvaj├║ a dosahuj├║ v├Żsledky. Z tohto d├┤vodu existuj├║ niektor├ę funkcie, ktor├ę by sa mohli pova┼żova┼ą za ch├Żbaj├║ce. Nem├┤┼żete napr├şklad optimalizova┼ą ciele sledovania, napr├şklad kliknutia na konkr├ętny odkaz alebo tla─Źidlo, ani to, ako ─Ćaleko pou┼ż├şvate─ż posunul str├ínku.

Ak├ę ciele m├┤┼żete optimalizova┼ą?

Cie─żov├ę mo┼żnosti

Tri ciele, pre ktor├ę m├┤┼żete optimalizova┼ą mieru konverzie, s├║ n├ív┼íteva konkr├ętnej str├ínky na va┼íom webe, odoslanie formul├íra na odber a mo┼żnos┼ą s├║visiaca s n├íkupom produktu. T├şm spolo─Źnosti Thrive Themes sa rozhodol, ┼że toto s├║ najd├┤le┼żitej┼íie cie─żov├ę miery konverzie, na ktor├ę sa treba zamera┼ą, tak┼że to je v┼íetko, s ─Ź├şm m├┤┼żete pracova┼ą s programom Thrive Optimize. Ak sa sna┼ż├şte optimalizova┼ą cie─żov├ę str├ínky na svojich str├ínkach, mali by tieto ciele sta─Źi┼ą.

Ak v┼íak chcete zlep┼íi┼ą mieru prekliknutia na extern├║ webov├║ str├ínku, napr├şklad Amazon.com, tento doplnok v├ím nebude m├┤c┼ą pom├┤c┼ą. ├Ü─Źel sledovania n├ív┼ítev str├ínky by mal s├║visie┼ą so str├ínkou na va┼íom webe, ako je str├ínka s po─Ćakovan├şm alebo str├ínka s potvrden├şm odberu.

A ─Źo va┼íi n├ív┼ítevn├şci?

Funkcia Thrive Optimize obsahuje aj niektor├ę inteligentn├ę funkcie t├Żkaj├║ce sa s├║borov cookie, ktor├ę zais┼ąuj├║, ┼że va┼íe ├║daje s├║ presn├ę a n├ív┼ítevn├şci nie s├║ zm├Ąten├ş. Ak napr├şklad n├ív┼ítevn├şk pr├şde na str├ínku, ktor├║ testuje, zobraz├ş sa pri ka┼żdej ─Ćal┼íej n├ív┼íteve po─Źas nasleduj├║cich 30 dn├ş rovnak├í varianta tejto str├ínky. To by malo zn├ş┼żi┼ą pravdepodobnos┼ą, ┼że sa va┼íi n├ív┼ítevn├şci vr├ítia na va┼íe str├ínky, aby na┼íli inform├ície, aby sa im zobrazila in├í verzia str├ínky bez tohto obsahu.

Ak├ę s├║ nev├Żhody syst├ęmu Thrive Optimize?

Okrem u┼ż spom├şnan├Żch obmedzen├Żch mo┼żnost├ş zacielenia, ktor├ę niektor├ş pou┼ż├şvatelia pova┼żuj├║ za nedostato─Źn├ę, existuje Thrive Optimize aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch nev├Żhod.

V prvom rade tento doplnok funguje iba na str├ínkach WordPress; nem├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na optimaliz├íciu blogov├Żch pr├şspevkov. Okrem toho nem├┤┼żete optimalizova┼ą ani testova┼ą oblasti svojho webu mimo oblasti str├ínky, ako napr├şklad oblas┼ą hlavi─Źky, bo─Źn├ęho panela, pon├║k alebo p├Ąty. Thrive Optimize je doplnok na zlep┼íenie miery konverzie pre va┼íe str├ínky vr├ítane predajn├Żch str├ínok, str├ínok s produktmi a rozlo┼żenia str├ínok s aktiv├íciou. Na┼í┼ąastie t├Żm, ┼że bud├║ veci relat├şvne jednoduch├ę, bud├║ ─żudia pravdepodobne pou┼ż├şva┼ą tento doplnok viac a dosiahnu lep┼íie v├Żsledky z programu Thrive Optimize v porovnan├ş s mno┼żstvom mo┼żnost├ş a funkci├ş.

Tak┼że teraz, ke─Ć vieme, ─Źo tento doplnok m├┤┼że urobi┼ą, uvid├şme, ─Źi sa Thrive Optimize d├í ─żahko pou┼ż├şva┼ą alebo je skuto─Źne pr├şli┼í komplikovan├Ż n├ístroj pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża WordPress, aby ho vyu┼żil ─Źo najlep┼íie.

Ako A / B otestova┼ą va┼íe webov├ę str├ínky s Thrive Optimize

Kroky na vytvorenie testu

Aj ke─Ć mus├şte ma┼ą nain┼ítalovan├Ż produkt Thrive Architect a Thrive Optimize, aby ste mohli vytvori┼ą test A / B, v├Żhodou je, ┼że m├íte pr├şstup do kni┼żnice ┼íabl├│n str├ínok zameran├Żch na konverziu, so s├║hlasom spolo─Źnosti Thrive Architect. Potom m├┤┼żete tieto ┼íabl├│ny optimalizova┼ą a dosiahnu┼ą tak pre svoje publikum najlep┼íie v├Żsledky.

Vzostupn├ę ┼íabl├│ny vstupnej str├ínky architekta

Tak┼że ak chcete za─Źa┼ą a nastavi┼ą svoj prv├Ż A / B test pomocou Thrive Optimize, m├┤┼żete vytvori┼ą nov├║ str├ínku WordPress alebo otvori┼ą existuj├║cu. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą Thrive Optimize na spustenie testov na existuj├║cich str├ínkach WordPress na va┼íom webe. Ak v┼íak chcete vytvori┼ą test A / B, mus├şte t├║to str├ínku otvori┼ą v vizu├ílnom editore Thrive Architect.

Tla─Źidlo prospe┼ínej optimaliz├ície

Po otvoren├ş str├ínky v aplik├ícii Thrive Architect m├┤┼żete klikn├║┼ą na tla─Źidlo Vytvori┼ą nov├Ż test A / B v pravom hornom rohu obrazovky.

Vytvorte variácie stránky

Po kliknut├ş na tla─Źidlo sa dostanete na obrazovku Vari├ície. Odtia─żto m├┤┼żete naklonova┼ą str├ínku, ktor├║ chcete optimalizova┼ą, alebo vytvori┼ą nov├║ str├ínku od nuly.

Variácie stránky

Klonovanie str├ínky v├ím umo┼ż┼łuje jednoduch├Ż sp├┤sob vykonania jednej alebo nieko─żk├Żch mal├Żch zmien na str├ínke, ako je napr├şklad ├║prava textu alebo zmena farby tla─Źidla. Ak v┼íak chcete porovna┼ą a otestova┼ą dve ve─żmi odli┼ín├ę rozlo┼żenia str├ínky, je dobr├ę vytvori┼ą nov├║ str├ínku od za─Źiatku. Nezabudnite, ┼że ke─Ć┼że na ├║pravu str├ínok pou┼ż├şvate Thrive Architect, m├┤┼żete ─żahko importova┼ą in├║ ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky a pou┼żi┼ą ju pre svoju vari├íciu.

Upravte variant stránky

─îi u┼ż vytv├írate k├│piu p├┤vodn├ęho rozlo┼żenia str├ínky alebo za─Źnete s pr├ízdnym pl├ítnom, svoju intu├şciu uprav├şte pomocou intuit├şvneho rozhrania Thrive Architect.

Upravi┼ą variant str├ínky

V tomto pr├şklade bola upraven├í farba a text tla─Źidla s v├Żzvou na akciu, aby sa zistilo, ktor├í kombin├ícia pon├║ka najlep┼íie miery konverzie s na┼íimi n├ív┼ítevn├şkmi. Ke─Ć ste so zmenami spokojn├ş, str├ínku ulo┼żte a kliknut├şm na tla─Źidlo Konfigurova┼ą a spusti┼ą test A / B v pravom hornom rohu sa vr├í┼ąte na obrazovku Vari├ície.

Pr├şklad dvoch variantov

V─Ćaka Thrive Optimize sa neobmedzujete len na vysk├║┼íanie dvoch variantov str├ínok. M├┤┼żete vytvori┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet vari├íci├ş, aby ste pre svoje webov├ę str├ínky a publikum na┼íli najvy┼í┼íie rozlo┼żenie konverznej str├ínky.

Vyreza┼ą rozdelenie prem├ívky medzi variantmi

Po vytvoren├ş aspo┼ł jednej varianty rozlo┼żenia svojej domovskej str├ínky sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą, ako sa n├ív┼ítevnos┼ą rozdel├ş na t├║to str├ínku v├í┼ího webu. V predvolenom nastaven├ş je prem├ívka rovnomerne rozdelen├í medzi r├┤zne varianty str├ínok. M├┤┼żete to v┼íak ─żahko zmeni┼ą pomocou pos├║va─Źa.

Rozde─żte prenos medzi varianty

Ak ste v rozlo┼żen├ş str├ínky urobili nejak├ę radik├ílne vari├ície, mo┼żno budete chcie┼ą posla┼ą v├Ą─Ź┼íinu svojej prev├ídzky na konzervat├şvnej┼íie p├┤vodn├ę rozlo┼żenie, zatia─ż ─Źo experiment├ílne rozlo┼żenie vid├ş men┼íie percento n├ív┼ítevn├şkov. Ak zist├şte pokles celkov├Żch konverzi├ş, m├┤┼żete tento vz┼ąah znova zmeni┼ą.

V tejto chv├şli je potrebn├ę uvies┼ą, ┼że p├┤vodn├í str├ínka a jej varianty zdie─żaj├║ rovnak├║ adresu URL. To znamen├í, ┼że va┼íi n├ív┼ítevn├şci si neuvedomuj├║, ┼że sa z├║─Źast┼łuj├║ testu A / B. Ako je v┼íak uveden├ę vy┼í┼íie, s├║bory cookie sa pou┼ż├şvaj├║ na zabezpe─Źenie toho, aby n├ív┼ítevn├şci videli rovnak├Ż variant v┼żdy, ke─Ć sa vr├ítia na str├ínku.

Spustite test A / B

Ak sa chcete bli┼ż┼íie dosta┼ą na za─Źiatok testu A / B pomocou funkcie Thrive Optimize, kliknite na tla─Źidlo Nastavi┼ą a spusti┼ą test A / B v pravom hornom rohu obrazovky. Ak tak urob├şte, zobrazia sa vlastnosti testu vr├ítane pol├ş n├ízvu a popisu.

Vlastnosti testu

M├┤┼żete tie┼ż nakonfigurova┼ą v├Żhercu tak, aby ho plugin automaticky deklaroval na z├íklade v├Żsledkov testov. Toto je odpor├║─Źan├ę nastavenie, preto┼że ke─Ć je t├íto mo┼żnos┼ą povolen├í, najhor┼í├ş variant sa u┼ż nebude zobrazova┼ą, ke─Ć bude k dispoz├şcii dostatok ├║dajov a doplnok m├┤┼że ur─Źi┼ą v├ş┼ąaza. Ke─Ć┼że to funguje sp├┤sobom, ako ho nastavi┼ą a zabudn├║┼ą, hne─Ć ako sa v├í┼í test spust├ş, nebudete sa musie┼ą stara┼ą o sledovanie v├Żsledkov. Funkcia Thrive Optimize urob├ş pr├ícu za v├ís na z├íklade aktu├ílnych ┼ítatist├şk testu.

Otestujte nastavenia v├Żhercu

Ako pravdepodobne u┼ż teraz o─Źak├ívate, spolo─Źnos┼ą Thrive Optimize v├ím poskytuje dobr├║ kontrolu nad t├Żm, ako sa ur─Źuj├║ v├ş┼ąazi, ako s├║ minim├ílne po┼żadovan├ę konverzie, minim├ílne trvanie testu a po┼żadovan├í pr├şle┼żitos┼ą porazi┼ą p├┤vodn├ę sk├│re. Odpor├║─Źa sa v┼íak ponecha┼ą tieto hodnoty na predvolen├Żch hodnot├ích, aspo┼ł ke─Ć za─Źnete s testami A / B a Thrive Optimize.

Definujte cie─ż pre svoj test

Ak chcete povoli┼ą Thrive Optimize na zistenie, ─Źi bol variant str├ínky ├║spe┼ín├Ż, mus├şte definova┼ą cie─ż testu. S tromi mo┼żnos┼ąami na v├Żber by ste nemali ma┼ą probl├ęmy s stanoven├şm cie─żov.

Vyberte cie─ż testu

V tomto pr├şklade bola vytvoren├í str├ínka s po─Ćakovan├şm pomocou cie─ża Nav┼ít├şvi┼ą str├ínku. To znamen├í, ┼że ak pou┼ż├şvate─ż nav┼ít├şvi t├║to str├ínku z jednej z variantov, tento variant zaznamen├í ├║spe┼ín├║ cie─żov├║ konverziu.

Konfigur├ícia cie─ża testu A / B

Na zv├Ż┼íenie presnosti doplnku v├ím spolo─Źnos┼ą Thrive Optimize pon├║ka mo┼żnos┼ą zadania viacer├Żch cie─żov├Żch str├ínok. Ak je va┼í├şm cie─żom posla┼ą n├ív┼ítevn├şkov na r├┤zne str├ínky na va┼íom webe, nielen na jednu, t├íto funkcia Thrive Optimize umo┼ż┼łuje sledova┼ą v┼íetky konverzie.

Po zadefinovan├ş cie─ża kliknite na tla─Źidlo Spusti┼ą test A / B, aby doplnok umo┼żnil vykon├íva┼ą jeho k├║zla.

Prezrite si v├Żsledky testov A / B prospe┼ínej optimaliz├ície

Ke─Ć n├ív┼ítevn├şci za─Źn├║ prich├ídza┼ą na testovan├║ str├ínku, doplnok za─Źne zhroma┼ż─Ćova┼ą ├║daje. Najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob, ako zobrazi┼ą v├Żsledok testu, je nav┼ít├şvi┼ą obrazovku Thrive Optimize, ktor├í sa nach├ídza v oblasti Thrive Dashboard na va┼íom webe WordPress. Po v├Żbere testu, ktor├Ż chcete skontrolova┼ą, uvid├şte ├║daje, ktor├ę boli doteraz zhroma┼żden├ę.

Rozde─żte v├Żsledky testu

Ak chcete z├şska┼ą ├║pln├Ż obraz, slu┼żba Thrive Optimize zobrazuje po─Źet n├ív┼ítevn├şkov vari├ície str├ínky, ako aj po─Źet jedine─Źn├Żch n├ív┼ítevn├şkov, po─Źet konverzi├ş a mieru konverzie. U┼żito─Źne m├┤┼żete tie┼ż vidie┼ą vylep┼íenie oproti origin├ílu, ktor├Ż vo vy┼í┼íie uvedenom pr├şklade ukazuje, ┼że vari├ícia ─Źerven├ęho tla─Źidla vykonala 142,84% lep┼íie ako p├┤vodn├í verzia, s 94,23% pravdepodobnos┼ąou, ┼że poraz├ş p├┤vodn├║ vari├íciu str├ínky.

Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sa s t├Żmito ─Ź├şslami pr├şli┼í nemus├şte b├í┼ą, preto┼że doplnok automaticky vyhl├ísi v├ş┼ąaza, ak ste na to dostali povolenie. Je v┼íak pekn├ę vidie┼ą ├║daje tak, ako s├║ zaznamenan├ę v re├ílnom ─Źase. K dispoz├şcii je tie┼ż tabu─żka ukazuj├║ca miery konverzie pre r├┤zne vari├ície str├ínok za vlastn├ę ─Źasov├ę obdobie.

Tabu─żka v├Żsledkov testu rozdelenia

Aj ke─Ć pravdepodobne budete chcie┼ą necha┼ą Thrive Optimize zvoli┼ą v├ş┼ąaza, preto┼że plugin m├í pravdepodobne lep┼íie pochopenie ├║dajov, m├┤┼żete kedyko─żvek vst├║pi┼ą do testu a zastavi┼ą ho a vybra┼ą si v├ş┼ąaza sami.

Vyberte si v├ş┼ąazn├║ variantu

Ak ste museli manu├ílne zastavi┼ą test a zvoli┼ą v├ş┼ąaza, z ├║dajov v pr├şklade vy┼í┼íie je zrejm├ę, ┼że vari├ícia ─Źerven├ęho tla─Źidla priniesla najlep┼íie v├Żsledky, a preto by sa mala nastavi┼ą ako v├ş┼ąaz a ako jedin├í verzia str├ínky sa m├í zobrazi┼ą n├ív┼ítevn├şkov

Ako sme v┼íak pr├íve videli, Thrive Optimize u─żah─Źuje nastavenie A / B testov, tak┼że nie je d├┤vod, aby ste nevytv├írali ─Ćal┼í├ş test na zistenie, ─Źi je mo┼żn├ę str├ínku ─Ćalej vylep┼íi┼ą.

Prosperujte Optimalizujte informácie o cenách

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, slu┼żba Thrive Optimize vy┼żaduje, aby bol doplnok Thrive Architect nain┼ítalovan├Ż na va┼íich str├ínkach, aby sa mohol spusti┼ą. Z tohto d├┤vodu existuj├║ tri hlavn├ę mo┼żnosti n├íkupu produktu Thrive Optimize:

 • Efekt├şvna optimaliz├ícia (samostatn├Ż doplnok, ktor├Ż sa m├í pou┼żi┼ą v spojen├ş s existuj├║cim n├íkupom od Thrive Architect) – od 67 dol├írov.
 • Prosperujte Optimalizujte a Prosperujte Architect Package: Od 127 dol├írov.
 • V┼íetky produkty spolo─Źnosti Thrive Themes vr├ítane t├ęm a doplnkov: Od 19 USD / mesiac (plat├ş sa ro─Źne).

K dispoz├şcii s├║ aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti n├íkupu, ktor├ę pokr├Żvaj├║ pou┼żitie na r├┤znych webov├Żch str├ínkach, ktor├ę n├íjdete tu.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Tabu─żka prospe┼ín├Żch v├Żsledkov optimaliz├ície

Testovanie A / B m├┤┼że by┼ą zlo┼żit├ę, ale d├║fajme, ┼że n├ívod na vytvorenie testu A / B pre va┼íe webov├ę str├ínky WordPress s Thrive Optimize uk├ízal, ak├ę ─żahk├ę je pou┼żitie tohto doplnku.

Po obozn├ímen├ş sa s doplnkom m├┤┼żete skuto─Źne vytvori┼ą nov├ę optimaliza─Źn├ę testy v priebehu nieko─żk├Żch min├║t. V─Ćaka tomu m├┤┼żete r├Żchlo pracova┼ą na zlep┼íen├ş konverzn├ęho pomeru na ktorejko─żvek zo str├ínok svojho webu.

Preto┼że m├┤┼żete r├Żchlo otestova┼ą zmeny a vari├ície rozlo┼żen├ş str├ínky, ktor├ę s├║ ve─żk├ę a mal├ę, m├┤┼żete sa pomaly ponori┼ą do sveta optimaliz├ície miery konverzie vysk├║┼ían├şm jednoduch├Żch vec├ş, ako s├║ farby a text. Potom m├┤┼żete prejs┼ą na komplexnej┼íie testy, ktor├ę porovn├ívaj├║ rozlo┼żenie celej str├ínky a rozlo┼żenie obsahu proti sebe. Ke─Ć┼że na pr├şstup k funkcii Thrive Optimize mus├şte pou┼ż├şva┼ą aj architekt├║ru Thrive Architect, nebudete ma┼ą nedostatok ┼íabl├│n pre svoje str├ínky alebo nebudete ma┼ą ┼żiadne mo┼żnosti prisp├┤sobenia obsahu.

Ak si k├║pite Thrive Optimize?

Ak u┼ż pou┼ż├şvate Thrive Architect, d├┤razne odpor├║─Źame prida┼ą Thrive Optimize na svoj web. Pre v├Ą─Ź┼íinu vlastn├şkov webov├Żch str├ínok bude neocenite─żn├ę, ┼że zist├şte, ─Źi va┼íe v├Żbery dizajnu mali negat├şvny alebo pozit├şvny vplyv na mieru konverzie.

Ak e┼íte nem├íte nain┼ítalovan├Ż Thrive Architect, budete sa musie┼ą rozhodn├║┼ą, ─Źi kombinovan├í cena Thrive Optimize a Thrive Architect stoj├ş za to zaplati┼ą. Ak si v┼íak vyberiete tieto dva doplnky, z├şskate pr├şstup k v├Żkonn├ęmu a intuit├şvnemu n├ístroju na vytv├íranie vizu├ílnych drag and drop str├ínok, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vytv├íra┼ą vlastn├Ż obsah pre v├í┼í web, ako aj n├ístroj na testovanie A / B.

Ke─Ć bude v┼íetko povedan├ę a uroben├ę, mus├şte sa op├Żta┼ą sami seba, ko─żko stoj├ş ka┼żd├í konverzia na va┼íom webe. Tieto inform├ície v├ím pom├┤┼żu ur─Źi┼ą, ─Źi m├┤┼żete od├┤vodni┼ą tr├ívenie ─Źasu a pe┼łaz├ş pokusom o zlep┼íenie svojich konverzn├Żch pomerov. Ak si mysl├şte, ┼że to stoj├ş za to, Thrive Optimize je v├Żkonn├Ż, ale ─żahko pou┼żite─żn├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że premeni┼ą viac n├ív┼ítevn├şkov na potenci├ílnych z├íkazn├şkov, predplatite─żov alebo z├íkazn├şkov.

Prosperujte optimaliz├íciu recenzie: najlep┼í├ş doplnok na optimaliz├íciu miery konverzie WordPress?

Joe Fylan

Pros

Ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie

Nie je potrebn├ę upravova┼ą k├│d

M├┤┼żete otestova┼ą viacero variantov str├ínok naraz

Jasne uve─Ćte ├║daje a v├Żsledky testov

Plugin schopn├Ż automaticky vyhl├ísi┼ą v├ş┼ąaza

Zefekt├şv┼łuje prospe┼ín├ęho architekta

Zápory

Nemo┼żno pou┼żi┼ą na optimaliz├íciu pr├şspevkov WordPress (iba str├ínky)

Ostatn├ę oblasti webov├Żch str├ínok, ako s├║ hlavi─Źky, ponuky at─Ć., Nemo┼żno optimalizova┼ą.

Vy┼żaduje si n├íkup Thrive Architect, aby fungoval

Kliknutia na odkazy sa nedaj├║ sledova┼ą

zhrnutie

─Żahko pou┼żite─żn├Ż A / B testovac├ş doplnok WordPress, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że optimalizova┼ą obsah a zv├Ż┼íi┼ą cie─żov├ę miery konverzie pre ─Ćal┼íie predplatn├ę, predaj a zobrazenie str├ínok.

─Żahko pou┼żite─żn├Ż A / B testovac├ş doplnok WordPress, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że optimalizova┼ą obsah a zv├Ż┼íi┼ą cie─żov├ę miery konverzie pre ─Ćal┼íie predplatn├ę, predaj a zobrazenie str├ínok.