Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Propag├ícia DJI poskytuje z─żavy a┼ż 20% na fotoapar├íty a drony v tomto predkarnevale

Medzi dronmi (pre za─Źiato─Źn├şkov a odborn├şkov), ak─Źnou kamerou a stabiliz├ítorom mobiln├Żch telef├│nov, vynik├í DJI v tejto sez├│nnej karnevalovej propag├ícii.

S pr├şchodom karnevalu, DJI objavil na─Źasovanie ide├ílne pre v├ís, aby ste si to u┼żili, ─Źo je jedna z najfotografovanej┼í├şch obdob├ş roka prostredn├şctvom ÔÇ×akt├şvnej stranyÔÇť. Spolo─Źnos┼ą, zn├íma pre svoje tr├║dovi a kamery, uskuto─Źn├ş pov├Ż┼íenie, ktor├ę za─Ź├şna d┼łom 07 do 14. d┼ła tohto mesiaca (to znamen├í a┼ż do bud├║ceho piatku) z─żavy a┼ż 20% autorizovan├ę obchody.

N├ísledne odde─żujeme hlavn├ę body hlavn├Żch produktov vstupuj├║cich do propag├ície.

DJI Osmo Action

osmo dji(Uverejnenie)

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, ak─Źn├í kamera Osmo Action je to ┼ípi─Źkov├ę vybavenie pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ kvalitu pri zachyt├ívan├ş najradik├ílnej┼í├şch momentov. Produkt zachyt├ş Fotografie s rozl├ş┼íen├şm 12 MP a video 4 K a┼ż 60 sn├şmok / s a 4K HDR pri 30 sn├şmkach za sekundu, Predn├Ż displej (m├í tie┼ż zadn├Ż) je pekn├Ż Selfie,

Ke─Ć┼że sa zameriava na ÔÇ×─Źinnos┼ąÔÇť, je potrebn├ę zd├┤razni┼ą dve vlastnosti: rocksteady, vysokov├Żkonn├í stabiliz├ícia a 8x spomalen├Ż pohyb, ktor├Ż zaznamen├íva 1080p r├Żchlos┼ąou 240 sn├şmok za sekundu. Okrem intern├Żch ┼ípecifik├íci├ş to tie┼ż nesklame zvonkaKoniec koncov, je odoln├Ż vo─Źi prachu, n├írazom a vode a pracuje hladko pri ve─żmi n├şzkych teplot├ích.

DJI Osmo Mobile 3

osmo mobile 3(Uverejnenie)

Ak ste e┼íte jeden Vlogger alebo ÔÇ×in┼ítagrammerÔÇť, Osmo Mobile 3 je to perfektn├ę. Ale nenechajte sa zastra┼íi┼ą vyspel├Żm a robustn├Żm vzh─żadom, ako je tento bunkov├Ż stabiliz├ítor pou┼żitie je ve─żmi jednoduch├ę. Mechanick├ę rameno m├┤┼że by┼ą automatizovan├ę, pohybuje sa ve─żmi ┼ípecifick├Żm sp├┤sobom a vytv├íra vizu├ílne efekty, ktor├ę vynikaj├║ jednoduchou podporou – m├┤┼żete dokonca timelapses hladk├Ż, dokonale naprogramovan├Ż.

Dobre umiestnen├ę tla─Źidl├í umo┼ż┼łuj├║ ovl├ída┼ą mobil 3 jednou rukou, pomocou jedin├ęho dotyku m├┤┼żete prep├şna┼ą medzi re┼żimom na v├Ż┼íku a na ┼í├şrku. Kl├ívesov├ę skratky na k├íbli s├║ synchronizovan├ę so smartf├│nom a joystick umo┼ż┼łuje ovl├ída┼ą aplik├íciu DJI Mimo, ide├ílne na nahr├ívanie, ├║pravu a zdie─żanie va┼íich produkci├ş.

Tello

DJI Tello(Uverejnenie)

Pre t├Żch nesk├║sen├Żch vo svete bezpilotn├Żch lietadiel Tello m├┤┼że to by┼ą najlep┼íia vo─żba, preto┼że produkt je ide├ílny pre t├Żch, ktor├ş sa chc├║ nau─Źi┼ą lieta┼ą. Ako ste si mo┼żno v┼íimli spolu s predch├ídzaj├║cimi bodmi tohto zoznamu, sila DJI je presne t├í prav├í stabiliz├ícia z va┼íich kamier a na Tello t├íto technol├│gia nesklame: stabiln├Ż let umo┼ż┼łuje, aby sa hukot objavil vo vzduchu, stabiln├Ż, metrov nad zemou.

M├í fotoapar├ít, ktor├Ż zaznamen├íva 720p a m├í vopred naprogramovan├ę triky vr├ítane preklopenia 8 a m├┤┼że zosta┼ą vo vzduchu a┼ż 13 min├║t a letie┼ą do 100 metrov od pilota. V pr├şpade, ┼że strat├şte spojenie, Tello pristane hladko, je ve─żmi bezpe─Źn├Ż pre blaho v┼íetk├Żch okolo v├ís a pre jeho integritu.

Mavic 2 pre

Mavic 2 Pre DJI(Uverejnenie)

Kamera Hasselblad L1D-20c u┼ż sumarizuje ve─żk├Ż rozdiel Mavic 2 pre, ┼ávaj─Źiarsky v├Żrobca kamier bol v tomto jedine─Źnom partnerstve s DJI nevyhnutn├Żm v├Żsledkom dvojro─Źn├ęho v├Żskumu. Existuje technol├│gia Pr├şrodn├Ż farebn├Ż roztok, ktor├í pom├íha pri zachyt├ívan├ş ant├ęny s rozl├ş┼íen├şm 20 MP s extr├ęmnymi farebn├Żmi detailmi – profilom 10-bitov├Ż Dlog-M,

S to─żk├Żmi technick├Żmi kvalitami sme zhrnuli ─Ćal┼íie konkr├ętnej┼íie n├ívrhy: m├┤┼żete nahr├íva┼ą vide├í 4K UHD r├Żchlos┼ąou 30 sn├şmok za sekundu, lietajte a┼ż 31 min├║t a pripojte ju priamo k telev├şzoru, aby ste si mohli pozera┼ą svoje nov├ę filmy, ktor├ę si zasluhuj├║ film.

Mavic 2 pribl├ş┼żenie

DJI Mavic 2 pribl├ş┼żenie(Uverejnenie)

Ve─żmi podobn├ę vy┼í┼íie spom├şnanej Mavic, Mavic 2 pribl├ş┼żenie odli┼íuje sa t├Żm, ┼że m├í optick├Ż zoom 2x (24 – 48 mm) a 12 MP senzor. Je flexibilnej┼í├ş, ale nie menej v├Żkonn├Ż ako ten predch├ídzaj├║ci, preto┼że jeho dizajn bol vyroben├Ż tak, aby ÔÇ×zachytil dynamick├ę perspekt├şvyÔÇť pod─ża v├Żrobcu.

Tak┼że ak ste viac tvoriv├ę a menej technick├ę, je to dobr├í vo─żba. Pribl├ş┼żenie 4 niekedy spojen├ę s optick├Żm, m├í za n├ísledok jedine─Źn├ę zorn├ę pole. Tak┼że m├┤┼żete strie─ża┼ą budovy, zvierat├í alebo ─żud├ş bez toho, aby ste ich ru┼íili, v┼żdy udr┼żiavajte bezpe─Źn├║ vzdialenos┼ą bez straty kvality. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o rozdieloch medzi Pro a Zoom, pozrite si na┼íu porovn├ívaciu recenziu za rok 2019.

Ktor├║ z t├Żchto propaga─Źn├Żch akci├ş budete ma┼ą na karnevale radi?