Projekt „Android na vašom počítači“ Projekt Android x86 bol aktualizovaný na systém Android 9 koláč

Projekt „Android na vašom počítači“ Projekt Android x86 bol aktualizovaný na systém Android 9 koláč 1

Open-source povaha Androidu umožňuje vývojárom pohrávať sa s OS a robiť z toho niečo úplne nové.

Presne to robili programátori projektu Android x86. Preniesli projekt Android Open Source Project (AOSP) do prostredia stolových procesorov x86. Neskôr sa projekt Android x86 stal základom pre niekoľko najlepších emulátorov Android, ktoré ponúkajú zážitok zo systému Android na PC.

Teraz, po mesiacoch testovania verzie beta, je Android Piece Android x86 konečne mimo prevádzky. Vzhľadom na to, že prvé zostavenie vývojára pre Android 11 je už vypršané, možno si myslíte, že s týmto oznámením prepadneme.

Majte však na pamäti, že Android na PC nebol nikdy bežným konceptom. Okrem toho projekty ako Android x86 majú zvyčajne tím veľmi malého počtu ľudí. Toto oznámenie tiež znamená, že verzie beta verzie Android 10 pre Android x86 sa budú čoskoro vyvíjať.

Okrem najlepších funkcií systému Android 9 Zostava obsahuje nové ovládače a vylepšenia, ktoré zvyšujú kompatibilitu s počítačovým hardvérom. Projekt Android x86 síce ponúka plné skúsenosti so systémom Android, ale vydanie obsahuje aj alternatívny panel úloh spolu s ponukou Štart a zásobníkom Nedávne aplikácie pre tých, ktorí čelia problémom s používaním systému Android OS na PC. Tu je celý zoznam zmien.

Inštalácia systému Android x86 je rovnako jednoduchá ako akýkoľvek operačný systém vo vašom systéme. Jednoducho vytvorte zavádzaciu jednotku a riaďte sa pokynmi vývojárov. Softvér môžete spustiť aj v živej relácii bez jeho inštalácie alebo výberu priamej inštalácie. Ak si nie ste istí softvérom, spustite živý obraz do ľubovoľného softvéru virtuálneho počítača.

Ak sa systém Android x86 javí príliš komplikovaný, existuje niekoľko projektov založených na systéme Android x86, ako sú BlissOS, PrimeOS, ktoré sa dajú veľmi ľahko používať. Okrem toho spoločnosť BlissOS spúšťa experimentálne verzie systému Android 10, ktoré obsahujú dotyk technológie Google Pixel.

Naučte sa kódovať námestie AD