Project Xehanort, nový diel Kingdom Hearts pre mobil

xenahort

Ak máte radi hry na hranie rolí, Kingdom Hearts sa vám môže páčiť. Táto sága, ktorá sa zrodila zo spolupráce medzi Square Enix a Disney Interactive Studios, má nepochybne obrovskú sledovanosť po celej planéte. A tentoraz budeme hovoriť o Project Xenahort, nový diel Kingdom Hearts pre mobil.

Kingdom Hearts III Re: Mind práve dorazilo na PlayStation 4 pre rozšírenie zážitku zo základnej hry a Square Enix zároveň oznámilo, že pripravuje nový titul. Spoločnosť bola známa tým, že pracuje na nových častiach tejto populárnej ságy o hraní rolí, no málokto si predstavoval, že bude určená pre mobilné zariadenia.

Čo vieme o Kingdom Hearts: Project Xenahort

Project Xenahort je dočasný názov tohto nového dielu Kingdom Hearts. Všetko nasvedčuje tomu, že dorazí už túto jar na zariadenia s Androidom, iOS a Amazon.

Príbeh novej hry prezradí ďalšie tajomstvá o mýtickom záporákovi ságy a pomôže pochopiť záhady tejto postavy. Ako ste si mohli všimnúť, hovoríme o veľmi zaujímavej zápletke pre fanúšikov tejto hry, ktorá kombinuje hranie rolí a akciu.

srdcia kráľovstva xenahort

Zatiaľ nebolo odhalené, aký bude oficiálny názov, ktorý bude mať tento nový diel Kingdom Hearts. Ale napriek tomu, Square Enix vás pozýva hádať prostredníctvom tomboly, v ktorej budú musieť sledovatelia povedať meno pokúsiť sa zistiť, či je to ten v plánoch spoločnosti. Tetsuya Nomura a jeho tím udelia úžasné ceny desiatim víťazom!

Ak sa chcete zúčastniť, prejdite na oficiálnu webovú stránku Kingdom Hearts: Xenahort, kde získate viac informácií. V podstate budete musieť sledovať účet Twitter @ProjectXehanort, pridajte komentár so svojou odpoveďou a pridajte hashtag #KHNameContest. Otázka na zodpovedanie je Prečo sa stal hľadačom temnoty?“. Bezpochyby je to niečo, na čo budú vedieť odpovedať tí, ktorí záporáka Kingdom Hearts naozaj poznajú.

a ty Chcete si užiť túto hru na svojom mobile?

UPGRADE: konečne sa bude volať Dark Road Kingdom Hearts.