Program Adobe Creative Cloud vybíja batériu príliš rýchlo


Tí z vás, ktorí sú fanúšikmi produktov spoločnosti Adobe, ako napríklad Adobe Photoshop alebo Adobe Illustrator, pravdepodobne vedia, čo je Adobe Creative Cloud.

Pre tých z vás, ktorí tak neučinia, je Adobe Creative Cloud súbor aplikácií a služieb, ktoré vám poskytujú prístup ku všetkým programom Adobe, niektorým mobilným aplikáciám a dokonca aj niektorým cloudovým službám.

Pôsobí tiež ako základná spúšťacia platforma pre produkty Adobe. Tu môžete inštalovať, aktualizovať, spravovať a odinštalovať programy.

Adobe Creative Cloud však nie je bez problémov. Používatelia sa veľmi zaujímajú o to, ako Adobe Creative Cloud zvykne veľmi rýchlo vybiť batériu.

Dnes som sa dozvedel, že môj kreatívny cloud dramaticky vyčerpáva výdrž batérie. Môže mi niekto pomôcť s tipmi na boj proti tomuto problému? Mám 2014 13 palcový MacBook Pro. Apple Povedal mi, že najlepšou vecou, ​​ktorú by podľa nich mohol urobiť, bolo „pozastaviť synchronizáciu súborov“, pokiaľ som aplikáciu úplne neodinštaloval. Môžem si stiahnuť Photoshop, Lightroom, Premiere a InDesign bez cloudu?

Podľa opisu problému by to mohlo súvisieť s iným problémom, s ktorým sa niektorí používatelia stretli. To znamená, že program Creative Cloud zaberá väčšinu zdrojov CPU, aj keď je nečinný.

Viac informácií nájdete v tejto príručke.

Ako môžem zabrániť tomu, aby program Creative Cloud vybil batériu?

1, Zakázať synchronizáciu písma a synchronizáciu súborov

 1. začiatok Kreatívny cloud spoločnosti Adobe
  • Spustite ho z internetu panel úloh ak je už otvorená
 2. Prejdite na stránku Panel predvolieb
 3. Otvorte Kreatívny cloud jazyk
 4. Prejdite na zdroje
 5. Hneď pod TYPEKIT ON / OFFvybrať preč
 6. Otvorte záznamy jazyk
 7. Hneď pod SYNCKIT ON / OFFvybrať preč
 8. confirm zmeny
 9. reštart aby sa zmeny prejavili

Predvoľby CC

2, Odinštalujte a znova nainštalujte Adobe Creative Cloud

 1. Stiahnite si oficiálneho Creative Cloud Uninstaller
 2. Rozbaľte archív
 3. Spustite odinštalačný program
 4. Postupujte podľa pokyny na obrazovke

Program Creative Cloud má tendenciu zostávať veľa údajov, takže sa pred použitím novej inštalácie odporúča použiť program Adobe Cleaner.

 1. Stiahnite si Adobe Creative Cloud Cleaner Tool pre Windows
 2. Po dokončení sťahovania kliknite pravým tlačidlom myši
 3. vybrať Spustiť ako správca
 4. Postupujte podľa pokynov na obrazovke
 5. reštart počítač
 6. Preinštalujte Creative Cloud

cc čistič

Ak budete postupovať podľa týchto krokov, mali by ste byť schopní zabrániť tomu, aby Creative Cloud nepoužíval príliš veľa batérie

3, Pri spustení programu Creative Cloud zakázajte akýkoľvek antivírusový program

Je známe, že služba Creative Cloud vyvoláva podozrenia v mnohých antivírusových programoch. Vzhľadom na vysoké využitie batérie v programe nemusí mať antivírusový program nepretržitý dohľad nad tým, že to nie je dobrý nápad.

Pokiaľ máte otvorený program Creative Cloud, skúste antivírus úplne zakázať alebo úplne vypnúť.

Podľa týchto krokov by ste mali mať možnosť zabrániť tomu, aby program Adobe Creative Cloud príliš vybil batériu vášho zariadenia.

Máte problémy aj s programom Adobe Creative Cloud? Dajte nám vedieť v časti s komentármi nižšie a pokúsime sa nájsť riešenie.

SÚVISIACE POLOŽKY, KTORÉ MUSÍTE POZRIEŤ: