Producent Daemon X Machina hovorí o spätnej väzbe, mechanike koristi, hernej grafike a ďalších

Začiatkom tohto týždňa sme spustili časť rozhovoru pre spoločnosť Nintendo s producentom spoločnosti Daemon X Machina Kenichiro Tsukuda. V tomto výňatku hovoril Tsukuda o tom, ako zlepšiť snímkovú frekvenciu hry po prečítaní spätnej väzby od hráča v ukážke hry.

Ak sa chcete o tomto rozhovore dozvedieť viac, môžete si prečítať celý článok nižšie. Hovorí sa o demonštrácii, jedinečnom vzhľade hry, mechanizmoch stiahnutia a ešte oveľa viac.

nintendo: Ako by si opísal hru?

Tsukuda: V tejto hre budete nosiť dvojitý kovový oblek a bojovať proti nepriateľom na zemi alebo lietať vo vzduchu.

nintendo: Ako by mali noví hráči pristupovať k hre? Na čo by ste sa mali zamerať ako prvé?

Tsukuda: Krok 1: stlačte pravý spúšť! Hra bola navrhnutá tak, aby sa noví používatelia mohli ľahko prihlásiť a začať hrať. Ak máte nepriateľa na dohľad a stlačíte správny spúšť, je k dispozícii automatický cieľ, ktorým sa vaše guľky dostanú tam, kam musia ísť. Tak poďte a vyskúšajte to!

nintendo: Tím nedávno urobil demo a požiadal fanúšikov o spätnú väzbu. Vďaka tejto spätnej väzbe bolo v hre vykonaných veľa zmien. Prečo bolo potrebné vykonať tieto zmeny?

Tsukuda: Skutočne dôverujeme spätnej väzbe od používateľov. od tej doby Nintendo Switch Systém bol na chvíľu nedostupný, používatelia mali možnosť hrať na ňom veľa vynikajúcich hier. Majú dobrý zmysel o tom, čo funguje a ako by dobrá hra mala fungovať v systéme. Myslíme si, že ich spätná väzba bola veľmi dôležitá na to, aby sme ju mohli uviesť do praxe, pretože nám dali nový pohľad, s ktorým by sme mohli spolupracovať a dôverovať. Skutočne sme chceli zabezpečiť, aby sa hráči tešili pocitu hry. Nechcete, aby užívateľ prestal hrať, pretože ovládacie prvky sú nepohodlné.

nintendo: Aké boli niektoré zmeny, ktoré ste pre hru našli najlepšie?

Tsukuda: Zaoberáme sa všetkými dôležitými bodmi, ktoré používatelia uviedli. Mnoho používateľov uviedlo, že chcú lepšiu obnovovaciu frekvenciu. Keď sme toto demo vydali, hra sa nachádzala v ranom štádiu vývoja a bolo potrebné vykonať mnoho úprav. Takže na tom sme aktívne pracovali, ale keď sme videli spätnú väzbu od používateľov, ubezpečili sme sa, že je to jedna z našich najvyšších priorít.

nintendo: Prečo si tím vybral štylizovaný vzhľad?

Tsukuda: Mám pocit, že fotorealistické hry vyzerajú po chvíli rovnako. Nechceli sme byť ďalšou fotorealistickou hrou v skupine, kde je ťažké rozlíšiť jednu hru od druhej. Naozaj sa mi páčia rôzne štýly komiksu – a teraz sa stávajú populárnymi! Zdá sa, že náš svet sa zmenšuje a zmenšuje. Cítil som, že by sme mohli urobiť niečo také, čo ľudia z celého sveta poznajú a ocenia.

nintendo: Môžete mi vysvetliť, ako si tím vybral mechaniku sťahovania?

Tsukuda: Keď premýšľate o skutočnom boji, ľudia, ktorí bojujú, musia využívať prostredie vo svoj prospech. Potom v hre idete do boja s týmto mocným mechanickým oblekom. Ale ak chcete byť skutočne silní a úspešní, je dôležité zvážiť: „Čo je okolo mňa? Ako to môžem využiť vo svoj prospech?“

nintendo: Čo sa týka aktualizácie Mechu, kde začínaš?

Tsukuda: Silný útok je dôležitý, preto si vyberte dobrú zbraň. Ak sa ocitnete ľahko prevrhnutý, dobrý výber je tiež na sebe veľmi silné brnenie. Keď si zvyknete na herné systémy, môžete začať premýšľať o podrobnostiach prispôsobenia, napríklad B. Zrýchlenie zeme alebo zrýchlenie vzduchu – všetko záleží na vašom štýle hry. Hra bola navrhnutá tak, aby ste mohli postupne upravovať.

nintendo: Fanúšikovia môžu byť prekvapení, keď si prispôsobia svoju postavu. Ako ich chcete zmeniť?

Tsukuda: Vlastne sa mi nepáči prispôsobiť svoju postavu. Nechám to ako základný model, aby som tak povedal, ale je to naozaj preto, aby sa predišlo aktualizáciám systému. Keď hovoríme iba o kozmetike, veľmi sa mi páči zmena účesov a tetovacích štítkov. Keby ste videli moju vlastnú postavu, myslím, že vyzerá veľmi zaujímavo.

nintendo: Aké sú výhody plynúce z vystúpenia z vášho ‘Mech?

Tsukuda: Ak nie ste v mechu, vaši nepriatelia sa s vami nemôžu spojiť. Ak sa dostanete z „Mechu“, môžete si nastaviť pasce. Takže, keď hráte so štyrmi hráčmi v kooperatívnom režime, traja hráči sa môžu zamerať na útok na nepriateľa, zatiaľ čo jeden z nich tajne skáče zo svojho ‘Mechu, zatiaľ čo nikto nevenuje pozornosť, nastavuje niektoré pasce a ostatní hráči k nim môžu nepriateľa vziať. , Hra bude oveľa jednoduchšia, ak budete hrať v kooperatívnom režime, pretože existuje mnoho ďalších možností. Môžete spolupracovať a prežiť sa navzájom, aby sa skutočne stala zábavnou komunitnou aktivitou, ktorú môžete robiť so svojimi priateľmi.

nintendo: Zvyšuje sa obtiažnosť hneď po pridaní hráčov?

Tsukuda: Áno, bude to ťažšie, ak budete mať viac hráčov. Počet nepriateľov, proti ktorým bojujete, sa nezvyšuje. V tomto ohľade majú výhodu, ale sú stále silnejšie.