Probl├ęmy so Spr├ívcom zariadenia Android

Kie┼żby bolo chudnutie tak├ę jednoduch├ę ako strata telef├│nu. M├┤┼żete sa aspo┼ł pote┼íi┼ą, ┼że Spr├ívca zariadenia Android v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą alebo vzdialene uzamkn├║┼ą a vymaza┼ą va┼íe zariadenie. To znamen├í, ┼że ak ste nemali probl├ęmy s heslom. Alebo ak Spr├ívca zariadenia Android v├┤bec fungoval.

So Spr├ívcom zariadenia Android m├┤┼że nasta┼ą mno┼żstvo chor├┤b, ktor├ę u┼ż tak stresov├║ situ├íciu e┼íte viac stresuj├║. Aby sme v├ím pomohli zmierni┼ą t├║to boles┼ą a ├║zkos┼ą, vytvorili sme zoznam najbe┼żnej┼í├şch probl├ęmov a ich sprievodn├Żch rie┼íen├ş pre Spr├ívcu zariadenia Android. Spr├ívca zariadenia Android m├í by┼ą s├ím osebe rie┼íen├şm, nie prek├í┼żkou. Urobme to op├Ą┼ą n├ípomocn├ę, aby sa v├í┼í telef├│n mohol vr├íti┼ą svojmu pr├ívoplatn├ęmu majite─żovi alebo aspo┼ł zabr├íni┼ą ─Ćal┼íiemu pou┼ż├şvaniu.

Probl├ęm 1: Chybov├ę hl├ísenie ÔÇ×┼Żiadne akt├şvne zariadeniaÔÇť

Z probl├ęmov, ktor├ę m├┤┼żu nasta┼ą v Spr├ívcovi zariaden├ş Android, je to jeden z najbe┼żnej┼í├şch. Zariadenie sa v├ím m├┤┼że zobrazova┼ą v slu┼żbe Google Play a ─Ćal┼í├şch ├║─Źtoch Google, ale v slu┼żbe ADM nie.

Riešenie:

Prihl├íste sa do ├║─Źtu priraden├ęho k zariadeniu

Ak sa prihl├ísite do in├ęho ├║─Źtu, zobraz├ş sa, ┼że neexistuje ┼żiadne akt├şvne zariadenie.

Prihl├ísenie do ├║─Źtu

Odstr├í┼łte hos┼ąovsk├ę ├║─Źty

Nebolo dok├ízan├ę, ┼że to funguje 100% -ne, ale niektor├ş na┼íli opravu odstr├ínen├şm v┼íetk├Żch ├║─Źtov host├ş.

Prepnite slu┼żby ur─Źovania polohy a vymazanie ├║dajov pre v┼íetky slu┼żby Google

Zak├íza┼ą a potom znova povoli┼ą Slu┼żby ur─Źovania polohy. Vymaza┼ą ├║daje pre Google Play Store, R├ímec slu┼żieb Google a slu┼żby Google Play. Re┼ítartova┼ą.

Slu┼żby ur─Źovania polohy

Podobn├ę chybov├ę hl├ísenie: ÔÇ×K tomuto ├║─Źtu Google bohu┼żia─ż nie s├║ priraden├ę ┼żiadne vhodn├ę zariadenia.ÔÇť

Prejdite na polo┼żku a uistite sa, ┼że je povolen├Ż Spr├ívca zariadenia Android Nastavenia> Zabezpe─Źenie> Spr├ívcovia zariaden├ş. Vypn├║┼ą Spr├ívca zariadenia Android do─Źasne vymaza┼ą ├║daje. Vyma┼żte ├║daje tak, ┼że prejdete na Nastavenia> Aplik├ície> Zobrazi┼ą syst├ęm> Slu┼żby Google Play> ├Ülo┼żisko> Spravova┼ą priestor> Vymaza┼ą v┼íetky ├║daje. Oto─Źte sa Spr├ívca zariadenia Android znova zapn├║┼ą a re┼ítartova┼ą.

Správca zariadenia

Vykonajte obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş

Najprv si zaz├ílohujte ├║daje, inak pr├şdete o v┼íetky. Potom budete musie┼ą znova dokon─Źi┼ą nastavenie, ako keby ste mali nov├ę zariadenie.

Obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş

Probl├ęm 2: ADM funguje iba na Wi-Fi

Ak├ę s├║ ┼íance, ┼że va┼íe straten├ę zariadenie bude ma┼ą pr├şstup k sieti Wi-Fi?

Riešenie:

Povoli┼ą v┼íetky aplik├ície Google

Samotn├í aplik├ícia Google, Mapy Google, Google Play Store… Uistite sa, ┼że maj├║ v┼íetky povolen├ę pou┼ż├şva┼ą ├║daje.

Nastavenia prehrávania

Daj tomu ─Źas

M├┤┼że d├┤js┼ą k oneskoreniu. Ak je to mo┼żnos┼ą pou┼ż├şva┼ą Wi-Fi, m├┤┼że to by┼ą r├Żchlej┼íie.

Wifi

Uistite sa, ┼że ste v dosahu

Ak to hovor├ş Spr├ívca zariadenia Android Poloha nie je k dispoz├şcii, v├í┼í telef├│n m├┤┼że by┼ą mimo dosahu mobilnej siete.

Pou┼żite aplik├íciu tretej strany

Aplik├ície ako Kde je m├┤j droid v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą toto ob├şs┼ą.

Tla─Źidlo s┼ąahovania Google Play

Kde je Droid

Probl├ęm 3: Odhl├ísen├ş z ├║─Źtu Google a nie je mo┼żn├ę sa vr├íti┼ą sp├Ą┼ą

Ak ste neust├íle prihl├ísen├ş do svojho ├║─Źtu Google, je skuto─Źne ┼ąa┼żk├ę si spomen├║┼ą, ─Źo m├íte robi┼ą, ke─Ć zrazu nie ste prihl├ísen├ş. V pr├şpade probl├ęmov so Spr├ívcom zariadenia Android to m├┤┼że ma┼ą ve─żk├Ż rozdiel.

Riešenie:

Prihl├íste sa pomocou obnoven├ęho hesla

Ak sa chcete znova prihl├ísi┼ą, budete chcie┼ą prejs┼ą na accounts.google.com. Ak chcete obnovi┼ą svoje heslo, nav┼ít├şvte str├ínku accounts.google.com/signin/recovery. Postupujte pod─ża uveden├Żch pokynov. Za─Źnite zadan├şm prihlasovacieho e -mailu alebo telef├│nneho ─Ź├şsla.

Obnova hesla

Poskytnut├ę rady nerozpozn├íte

Uistite sa, ┼że ste zadali spr├ívnu e -mailov├║ adresu. Ak je to tak, sk├║ste obnovi┼ą svoje heslo pomocou alternat├şvnej autentifik├ície v pr├şpade, ┼że k v├í┼ímu ├║─Źtu prist├║pil niekto in├Ż a vykonal zmeny.

Ned├í sa overi┼ą

D├ívajte si pozor na automatick├ę dop─║┼łanie

M├┤┼żu sa vyskytn├║┼ą tieto probl├ęmy s prihl├ísen├şm, preto┼że v├í┼í prehliada─Ź m├í ulo┼żen├ę nespr├ívne meno alebo heslo.

Pr├şli┼í ve─ża pokusov

Ak ste odoslali pr├şli┼í ve─ża pokusov o obnovenie hesla, budete musie┼ą bu─Ć sk├║si┼ą znova v de┼ł uveden├Ż ni┼ż┼íie pod mo┼żnos┼ąou obnovenia, alebo pou┼żi┼ą in├║ mo┼żnos┼ą obnovenia.

Probl├ęm 4: Funkcie zvonenia, uzamknutia, vymazania alebo lokaliz├ície nefunguj├║

Ak niektor├ę alebo v┼íetky tieto funkcie nefunguj├║, vysk├║┼íajte niektor├ę z ni┼ż┼íie uveden├Żch rie┼íen├ş.

Riešenie:

Zaistite, aby boli slu┼żby ur─Źovania polohy akt├şvne

Hl├ísenie polohy a Hist├│ria polohy by sa mali aktivova┼ą prostredn├şctvom aplik├ície Nastavenia Google.

Uistite sa, ┼że je povolen├ę dia─żkov├ę vymazanie/vyh─żadanie

Prejdite aplik├íciou Google Settings a uistite sa, ┼że je aktivovan├Ż Spr├ívca zariadenia Android.

Aktivujte zariadenie

Zaistite, aby boli zariadenia a Wi-Fi/mobiln├ę d├íta ZAPNUT├ë

Slu┼żba ADM nebude fungova┼ą na zariadeniach, ktor├ę s├║ vypnut├ę alebo nemaj├║ pr├şstup na internet.

Mobiln├ę d├íta

Skontrolujte oznámenia

Uistite sa, ┼że Upozornenia nie s├║ nastaven├ę na Len prednostn├ę cez Nevyru┼íujte. Tie┼ż sa uistite, ┼że je zapnut├Ż v├í┼í zv├Ązok upozornen├ş.

Len prednostn├ę

Probl├ęm 5: Chybov├ę hl├ísenie ÔÇ×Nepodarilo sa na─Ź├şta┼ą zariadeniaÔÇť

Podobne ako probl├ęm za ┼Żiadne akt├şvne zariadenie chybov├ę hl├ísenie, toto chybov├ę hl├ísenie je rovnako nepr├şjemn├ę. Majte na pam├Ąti, ┼że predt├Żm, ako ho strat├şte, mus├ş by┼ą vo va┼íom zariaden├ş povolen├Ż Spr├ívca zariadenia Android.

Riešenie:

Kombin├ícia vymazania ├║dajov a prep├şnania nastaven├ş

Vyma┼żte ├║daje pre nasleduj├║ce aplik├ície: Download Manager, Google Play a Google Services Framework. Re┼ítartujte zariadenie. Spustite Google Play a prihl├íste sa do svojho ├║─Źtu. Ke─Ć uvid├şte svoje zariadenie v slu┼żbe Google Play zaregistrovan├ę do dne┼ín├ęho d├ítumu, otvorte aplik├íciu Nastavenia Google.

V Nastaveniach Google klepnite na Zabezpe─Źenie a zru┼íte za─Źiarknutie Spr├ívca zariadenia Android. Teraz na svojom zariaden├ş prejdite do ponuky Nastavenia a vyberte polo┼żku Aplik├ície> V┼íetko> Slu┼żby Google Play> Vymaza┼ą ├║daje. Vr├í┼ąte sa do Zabezpe─Źenia nastaven├ş Google a znova ho povo─żte Spr├ívca zariadenia Android. Re┼ítartova┼ą.

Dáta aplikácie

Skontrolova┼ą ├║─Źet

Mus├şte by┼ą prihl├ísen├ş do rovnak├ęho ├║─Źtu Google, ktor├Ż je spojen├Ż s va┼íim zariaden├şm. Ak v po─Ź├şta─Źi otvor├şte slu┼żbu ADM pomocou prihl├ísenia do ├║─Źtu Google, ktor├Ż nie je prepojen├Ż s va┼íim zariaden├şm, ozn├ími v├ím, ┼że sa mu nepodarilo na─Ź├şta┼ą alebo n├íjs┼ą zariadenie.

Kontaktujte Google

Probl├ęm m├┤┼że by┼ą na konci spolo─Źnosti Google. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte podporu slu┼żby Google Play.

Prehra┼ą kontakt

Odinštalujte aplikácie

Sk├║ste odstr├íni┼ą v┼íetky ned├ívno stiahnut├ę aplik├ície, o ktor├Żch si mysl├şte, ┼że m├┤┼żu by┼ą pr├ş─Źinou probl├ęmu. Ak si nie ste ist├ş, ktor├í aplik├ícia by to mohla by┼ą, sk├║ste vst├║pi┼ą do n├║dzov├ęho re┼żimu. Ak Spr├ívca zariadenia Android funguje dobre v n├║dzovom re┼żime, pomocou postupu odstr├ínenia zistite, ktor├í aplik├ícia sp├┤sobuje probl├ęm.

Odin┼ítalova┼ą aplik├íciu

Mus├şte si pre─Ź├şta┼ą: Ako pou┼ż├şva┼ą Spr├ívcu zariadenia Android na ochranu a lokaliz├íciu

Hlavn├Ż reset

├Źs┼ą do Z├ílohujte a resetujte od nastavenie a klepnite na Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít. Dajte Androidu pokyn, aby Resetujte zariadenie. T├Żm sa vyma┼ż├║ ├║daje, tak┼że budete chcie┼ą z├ílohova┼ą to, ─Źo chcete ulo┼żi┼ą!

Resetova┼ą telef├│n

Probl├ęm 6: Spr├ívca zariadenia Android nefunguje od aktualiz├ície

Aktualiz├ície m├┤┼żu prinies┼ą ve─ża po┼żehnan├ş; ale pr├şle┼żitostne prin├í┼íaj├║ aj probl├ęmy s kompatibilitou, napr├şklad probl├ęmy so Spr├ívcom zariadenia Android. Ni┼ż┼íie zist├şte, ako si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą svoje funkcie aktualiz├ície a slu┼żby ADM.

Riešenie:

Re┼ítartova┼ą

Dlho stla─Źte vyp├şna─Ź a vypnite Android. Urobte to ist├ę, aby ste to mohli za─Źa┼ą znova.

Re┼ítartova┼ą

Odstr├í┼łte ├║─Źet Google a znova ho pridajte

├Źs┼ą do Nastavenia> ├Ü─Źty> Google a klepnite na ├║─Źet. Vyberte ikonu ponuky v pravom hornom rohu a zvo─żte Odstr├íni┼ą ├║─Źet. Pridajte ho sp├Ą┼ą tak, ┼że sa vr├ítite do ├Ü─Źty a vybera┼ą si Prida┼ą ├║─Źet.

├Ü─Źty

Zariadenie na rozdelenie oddielov

Nebolo by to moje prv├ę stredisko, ale niektor├Żm sa to osved─Źilo.

Obnovenie v├Żrobn├Żch nastaven├ş

Ako v┼żdy, najsk├┤r si z├ílohujte ├║daje! Potom vyh─żadajte Z├ílohujte a resetujte v nastavenie a klepnite na Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít. Dajte povolenie pre Android Resetujte zariadenie.

Probl├ęm 7: Chybov├ę hl├ísenie ÔÇ×Poloha nie je k dispoz├şciiÔÇť

Vidie┼ą nedostupn├║ polohu v s├║vislosti so straten├Żm Androidom sa m├┤┼że zda┼ą ako ─Źere┼íni─Źka na vrchu v├í┼ího z├║falsk├ęho poh├íra. Mo┼żno nie je v┼íetko straten├ę, dokonca ani va┼íe zariadenie. Va┼íe zariadenie v┼íak mus├ş ma┼ą internetov├ę pripojenie.

Riešenie:

Nechajte svoje zariadenia a slu┼żby ur─Źovania polohy zapnut├ę

Povoli┼ą Re┼żim vysokej presnosti t├Żm, ┼że p├┤jdete do Nastavenia> Miesta> Re┼żim> Vysok├í presnos┼ą.

Vysok├í presnos┼ą

Prihl├íste sa a odhl├íste sa zo svojho ├║─Źtu Google/ADM

Prejdite do aplik├ície Spr├ívca zariadenia Android a ak e┼íte nie ste prihl├ísen├ş, prihl├íste sa. Potom sa odhl├íste. To ist├ę urobte so svojim ├║─Źtom Google.

Prihl├ísenie mana┼ż├ęra

Aktualizujte Google Play a OS

Ak odklad├íte aktualiz├íciu, ne─Źakajte u┼ż ni─Ź.

Aktualiz├ícia syst├ęmu Android

Myslite mimo po─Ź├şta─Źa

Boli ─Źasy, ke─Ć ste o nie─Źo pri┼íli, museli ste sa informova┼ą na oddelen├ş straten├Żch a n├íjden├Żch na ka┼żdom mieste, kde ste boli. Mo┼żno to e┼íte budete musie┼ą urobi┼ą. V tomto pr├şpade m├íte ─Ćal┼íiu v├Żhodu, ┼że sa m├┤┼żete informova┼ą u svojho poskytovate─ża siete, aj ke─Ć v├ím slu┼żba ADM hovor├ş, ┼że zariadenie nem├┤┼że n├íjs┼ą.

Lost Found

Záver

Mnoho z t├Żchto probl├ęmov a rie┼íen├ş m├┤┼że by┼ą vz├íjomne prepojen├Żch, tak┼że ak ste presko─Źili na jednu sekciu a ┼żiadne z t├Żchto rie┼íen├ş v├ím nevy┼ílo, vysk├║┼íajte aj ostatn├ę. Ak viete alebo m├íte podozrenie, ┼że v├ím bol telef├│n ukradnut├Ż, m├┤┼żete sa obr├íti┼ą na pol├şciu a t├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą, najm├Ą ak m├íte dobr├Żch kontaktn├Żch os├┤b. M├íme tie┼ż ─Źl├ínky o z├íkladnom rie┼íen├ş probl├ęmov s telef├│nmi s Androidom, ak ADM nefunguje, je jedn├Żm z mnoh├Żch sympt├│mov.

Ak m├íte v├í┼żny probl├ęm, najm├Ą s hardv├ęrom, najlep┼í├şm rie┼íen├şm m├┤┼że by┼ą kontaktova┼ą podporu Google alebo v├Żrobcu alebo predajcu v├í┼ího syst├ęmu Android. Ak st├íle nem├íte predstavu, kde by mohol by┼ą v├í┼í telef├│n, a slu┼żba ADM st├íle nefunguje, zanechajte n├ím koment├ír.

Nasleduj├║ce ─Ź├ştanie: Find My Phone Android

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku