Problémy s telefónom iPhone 7, päť známych a možných riešení

Ako často nový produkt prichádza na trh a dobrovoľne existuje niektoré nedostatky na vyriešenie, Niekedy existujú vážne problémy, ako je ten, ktorý ovplyvnil Galaxy Poznámka 7, ale častejšie ako nie, sú malé veci, ktoré možno vyriešiť bez skutočnej kompenzácie.

Ak je však daný produkt tiež symbolom jeho času, jedným z nich je aj tento katalyzujú emócie Pre verejnosť sa diskurz o chybách tovární stáva debatou o spoločnosti, ktorá ju vyrába, ao ľuďoch, ktorí ju kúpia. A ak existuje technologický objekt, ktorý najlepšie reprezentuje tento jav, je to bezpochyby iPhone Apple,

Lightning EarPods obrázok 001

Smartfón, ale aj ikona, obnovená pomocou iPhone 7, Problémy s týmto novým modelom nie sú toľko ako obvykle. Pre pár z nich Apple je pripravený na výmenu produktu, zatiaľ čo v iných prípadoch existujú jednoduché riešenia, ktoré môže použiť každý.

1, Audio Blesk

Ale aký nedostatok má nový iPhone 7? V prvých týždňoch prezentácie bolo prijatých mnoho, v niektorých prípadoch prehĺbenie toku. Aspoň jeden z nich však uznal Applea opravené v systéme iOS 10.0,2, V softvéri sa vyskytol problém to ovplyvnilo zvuk pomocou slúchadiel blesk, Nie je to však veľa spotrebiteľov, ktorí to overili na svojom zariadení, iba na iPhone 7 on jednoducho išiel.

Riešenie: aktualizácia na iOS 10.0,2,

2, Reset z iCloud

Potom boli problémy s resetovaním iCloud. Keď si kúpite nový iPhone, môžete starý klonovať pomocou online zálohovania Apple – cez iCloud presne. Všeobecne to funguje, ale niekedy sa veci pokazia, najmä s novými modelmi. Toľko, že sa s telefónom iPhone 6 stalo niečo podobné. iPhone 7, niekedy po zotavení stratí spojenie a správa sa, akoby nikdy nebola aktivovaná. Zdá sa, že sa to stane iba americkému operátorovi Verizonovi. Všeobecne stačí postup zopakovať, aby sa vyriešil – skutočne nepríjemnosť, ale nič viac.

Podobný, aktualizácia iCloud môže „zamrznúť“, v takom prípade by malo stačiť reštartovanie; Ak to chcete urobiť, podržte stlačené tlačidlo Home a tlačidlo Volume na niekoľko sekúnd, kým sa nezobrazí logo Apple na čiernom pozadí. Tento konkrétny problém by sa však mal už vyriešiť, pretože to bolo pravdepodobne kvôli preťaženiu servera Apple, typické pre prvé dni.

riešenie: začnite znova, reštartujte iPhone, použite iTunes.

3, Letový režim – žiadna služba

Apple tiež potvrdil tento nedostatok a dodal, že reštart by mal vyriešiť problém. Zdá sa, že aj v tomto prípade je spoločnosť k dispozícii na výmenu smartfónu. V praxi sa telefón po použití režimu v lietadle znova nepripojí a zostane zobrazené „No service“. Zdá sa, že problém niekedy nastáva iba u týchto telefónov iPhone 7 vybavené modemami Qualcomm, zatiaľ čo tie s čipmi Intel sa zdajú fungovať bez problémov.

riešenie: reštart, resetovanie nastavení, vybratie a vloženie SIM karty.

4, Syčivý zvuk

Niektorí potom tvrdili, že nové telefóny iPhone sa uvoľňujú zvláštny syčivý zvuk. Zdá sa, že problém nastane, len ak je telefón pod veľkým zaťažením – zvyčajne obnoví zálohu zo služby iCloud. Niekto hore Twitter tiež sa pokúsil spustiť hashtag #hissgate, a zdá sa, že Apple skutočne nahradili tento problém telefóny tých, ktorí sa objavili v obchode.

Je to pravdepodobne hluk (Coil Noise), ktorý je v určitých medziach Možno to považovať za normálne v kruhu, ale zdá sa, že aspoň niektoré nové telefóny iPhone sú príliš vysoké. Je generovaná elektromagnetickými vinutiami prítomnými v každom elektronickom zariadení a ich rezonančnou frekvenciou – čo môže viesť k skutočným fyzikálnym vibráciám. Možno je to kvôli pozoruhodnej sile spoločnosti SoC Apple A10, v takom prípade by sme to mali očakávať od ostatných smartphones čo bude v nasledujúcich mesiacoch.

V prípade hardvéru Toma sme tento problém nedokázali replikovať a to isté platí aj pre ďalšie špecializované publikácie – znamenie, že problém nemusí byť taký rozšírený. Telefón funguje, ale o vašom novom iPhone 7 v podstate sa môžete obrátiť na Apple o náhradu.

riešenie: uveďte iPhone do prevádzky.

5, Bluetooth spojenie je nestabilné

Viac ako iPhone 7, zdá sa, že tento problém súvisí s iOS 10 a zdá sa, že súvisí s aktualizáciou na iOS 10.0,1 bol vyriešený. V praxi bolo ťažké alebo nemožné pripojiť sa k zvukovému zariadeniu alebo hlasnému telefónu. Obnovenie nastavení by malo vyriešiť; Ak to chcete urobiť, prejdite na Nastavenia> Všeobecné> Obnoviť> Obnoviť pôvodné nastavenia. Je to radikálny krok a potom musíme stratiť nejaký čas na získanie konfigurácií späť, ako chceme, ale ak nič iné, problém sa vyrieši.

riešenie: aktualizujte iOS, reštartujte iPhone.