Príves Candyman vám dá nočné mory

Príves Candyman vám dá nočné mory 1

Jordan Peele mení hororovú filmovú hru! S filmami ako Get Out and Us, Peele predstavila nový žáner a nový štýl. Teraz je Jordan Peele späť s ďalším hororovým obrazom – tentokrát však nie ako režisér, ale ako autor a producent – ktorý sľubuje, že bude rovnako strašidelný a jedinečný ako vyššie uvedené filmy. Tentoraz réžia Nia DaCosta (Little Woods), candyman bude modernou reimagináciou kultovej klasiky. Film sa účtuje aj ako duchovný nástupca filmu z roku 1992 (premýšľajte, čo sú strážcovia HBO pre film Zack Snyder).

REKLAMA

Skontrolujte príves nižšie.

Oficiálna osnova Candymana:

Pokiaľ si obyvatelia pamätajú, projekty bývania v Chicagu v okolí Cabrini Green boli terorizovaní príbehom duchov o ústach nadprirodzeného vraha s háčikom na ruku, ktorý ľahko odvolali tí, ktorí sa odvážili opakovať svoje meno päťkrát zrkadlo. Desať rokov po zničení poslednej veže Cabrini dnes vizuálny umelec Anthony McCoy (Yahya Abdul-Mateen II; strážcovia HBO, USA) a jeho priateľka, riaditeľka galérie Brianna Cartwright (Teyonah Parris; Ak Beale Street Could Talk) , Fotografia), presťahujte sa do luxusného podkrovného bytu v Cabrini, ktorý je teraz gentlemalizovaný nad nepoznanie a obývaný vzostupne mobilnými tisícročiami.

Vďaka Anthonyho maliarskej kariére na pokraji úpadku vystavuje náhodné stretnutie so starým časom Cabriniho Zeleného (Colman Domingo; EBOforia HBO, atentátny národ) Anthony tragicky strašnú povahu skutočného príbehu za Candymanom. V snahe udržať si štatút v Chicagskom umeleckom svete, Anthony začína skúmať tieto strašidelné detaily vo svojom ateliéri ako čerstvý drh pre obrazy, nevedomky otvára dvere do zložitej minulosti, ktorá odkrýva jeho zdravý rozum a odhaľuje hrozivo vírusovú vlnu násilia, ktorá stavia ho na kolíznom kurze s osudom.

Candyman režíruje Nia DaCosta zo scenára napísaného DaCostom, Jordan Peele a Win Rosenfeld. Hviezdy Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman) a Teyonah Parris (Keby mohla hovoriť Beale Street).

Candyman zasiahne malajzské kiná 18. júna 2020.