prístroje Amazon Alexa a Echo nelegálne stavajú čínski školáci …

Žiaci v Číne vyrábajú Amazon Zariadenie je v namáhavých zmenách, aby splnilo prísne výrobné ciele podľa charity.

China Labor Watch hovorí, že deti vo veku 16 až 18 rokov pracujú nadčas s poskytovateľmi Amazon Foxconn, aby sa zariadenia Alexa a Echo stali populárnymi.

3

Pracovníci v továrni Foxconn v Číne. Charita údajne hlási Kredit: AFP – Getty hlási, že dospievajúce „stáže“ sa uskutočnili kvôli práci, čo viedlo k vyčerpávaniu zmien v produkcii Amazon,

    zariadenie Amazon Chýba mi aktívna s Alexou. Uvádza sa, že mládežnícki pracovníci v továrni v Číne sú pravidelne nútení pracovať nadčas, čo je v rozpore s pracovnými zákonmi.

3

zariadenie Amazon Chýba mi aktívna s Alexou. Tínedžerskí pracovníci v továrni v Číne sú údajne pravidelne nútení pracovať nadčas, čo je v rozpore s pracovnými zákonmi Kredit: Alamy

Čínske továrne môžu zamestnávať starších študentov vo veku 16 rokov a viac ako „stážistov“, nemôžu však pracovať cez noc alebo nadčas.

Stáže by tiež nemali vytvárať viac ako 10 percent pracovnej sily.

Podľa správy však školáci prispeli 21,3 percento pracovníkov v továrni Foxconn, čo je viac ako dvojnásobok zákonného limitu.

Tvrdí tiež, že študenti sú pod veľkým tlakom na veľké zmeny, pretože jeho škola dostáva 35 centov za každú hodinu práce študentov.

Svetlá v dielni sú veľmi jasné, takže je veľmi horúce.

Xiao Fang, 17 Amazon poskytovateľ

Študent, Xiao Fang, 17 rokov, povedal China Labor Watch, že pracuje 10 hodín denne, šesť dní v týždni, a vyrába zariadenia Echo Dot.

„Svetlá v dielni sú veľmi jasné, takže je veľmi horúco.“

Keď sa sťažoval na prepracovanie, jeho manažér povedal svojmu učiteľovi školy, že mu hrozí, že nebude môcť absolvovať štúdium.

Dodal: „Nemám na výber, môžem to len znášať.

„Spočiatku som nebol zvyknutý pracovať v továrni a teraz, po práci za mesiac, sa zdráham prispôsobiť sa tejto práci.“

"Ale práca 10 hodín denne, každý deň, je veľmi vyčerpávajúca."

        Spoločnosť Foxconn uviedla, že zabezpečí dočasné porušenie pracovných zákonov Amazon uviedol, že začal vyšetrovanie

3

Spoločnosť Foxconn uviedla, že zabezpečí dočasné porušenie pracovných zákonov Amazon Povedal, že začal vyšetrovanie úveru: Reuters

Charita uviedla, že normálni pracovníci pracujú výrazne nad zákonným maximom 36 hodín nadčasov mesačne, pričom niektorí pracujú ďalších 140 hodín počas špičkových hodín.

Hovorca Taiwanského elektronického gigantu, ktorý zamestnáva viac ako 300 dolárov 1 Milióny ľudí: Povedzme, že sa bude snažiť zabezpečiť, aby ste dodržiavali zákon.

Hovorca dodal: „Pravidelne vykonávame interné kontroly … a nedávne preskúmanie našich operácií v Hengyangu naznačuje, že nedodržiavame všetky príslušné zákony a nariadenia.“

Foxconn, ktorý to tiež urobil Apple Spoločnosť IPhone Inc. bola v roku 2010 ohlásená za sériové samovraždy v Číne.

Amazon Hovorca povedal: „Okamžite vyšetrujeme toto tvrdenie a túto záležitosť riešime s spoločnosťou Foxconn na najvyššej úrovni.“

„Netolerujeme porušenia nášho etického kódexu dodávateľa.“

Dodal, že spoločnosť vedená miliardárom Jeffom Bezosom minulý týždeň po zistení pohľadávky vyslala na miesto vyšetrovateľov.

Hnev ako AmazonAlexa počúva Britov, ktorí majú sex, pádlovanie, nadávanie a zdieľanie lekárskych správ


Platíme za váš príbeh! Máte príbeh pre spravodajský tím? The Sun Online? Pošlite nám e-mail na adresu [chránená e-mailom] alebo zavolajte na 0207 782 4368. Môžete nás Čo je s nami na 07810 791 502. Platíme aj za videá. Kliknite sem a nahrajte svoje.