Prisp├┤sobte si zariadenie Android: Zmena zvukov upozornen├ş

Boli ─Źasy, ke─Ć sme na na┼íe star├ę telef├│ny Nokia ÔÇ×in┼ítalovaliÔÇť s├║bory MIDI, aby sme zmenili nieko─żko t├│nov upozornen├ş. Teraz si m├┤┼żeme nain┼ítalova┼ą jednu z bezplatn├Żch aplik├íci├ş na vyzv├í┼łacie t├│ny SMS pre Android a zavola┼ą im za de┼ł. Technol├│gia urobila v┼íetko jasn├Żm a jednoduch├Żm, obzvl├í┼í┼ą leniv├ş ─żudia, ktor├ş maj├║ radi zvuk prdov ako svoj oznamovac├ş t├│n.

Mal som tr├ípnu osobn├║ sk├║senos┼ą a u┼ż som ako vyzv├í┼łac├ş t├│n SMS v syst├ęme Android nepou┼ż├şval hlasit├ę zvuky. D├┤razne odpor├║─Źam, aby ste pred prezent├íciou o etike na pracovisku ├║plne vypli zvuky smartf├│nu. Dos┼ą na mojej hl├║posti, po─Ćme sa teraz pozrie┼ą na niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na vyzv├í┼łacie t├│ny SMS pre Android!

Pozn├ímka: Bezplatn├ę aplik├ície vyzv├í┼łac├şch t├│nov SMS pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. Po in┼ítal├ícii aplik├íci├ş bude mo┼żno potrebn├ę stiahnu┼ą mal├ę ─Źasti ├║dajov. Aplik├ície nie s├║ v konkr├ętnom porad├ş, preto┼że v┼íetky poskytuj├║ nie─Źo jedine─Źn├ę.

1. ZEDGE

Prisp├┤sobte si zariadenie Android: Zmena zvukov upozornen├ş 2

ZEDGE je mo┼żno jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na prisp├┤sobenie v syst├ęme Android. Bol zahrnut├Ż v na┼íich aplik├íci├ích vyzv├í┼łac├şch t├│nov pre Android aj v tapetov├Żch aplik├íci├ích pre zoznamy Android. Teraz sa vracia aj do tohto zoznamu.

Na ZEDGE nie je k dispoz├şcii ve─ża SMS t├│nov, ale ur─Źite maj├║ super kvalitu. Skuto─Źne nezn├í┼íam n├şzky bitov├Ż tok t├│nov; pri hran├ş na reproduktore v├í┼ího smartf├│nu je to exponenci├ílne hroznej┼íie.

T├íto aplik├ícia odstra┼łuje tieto ozn├ímenia a poskytuje kvalitn├ę mel├│die pre va┼íe pou┼żitie. Preto┼że s├║ mel├│die vysokej kvality, aplik├ícia si ich spravidla s┼ąahuje oddelene. Existuje skvel├í ob─ż├║ben├í mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje ulo┼żi┼ą si mel├│die do z├ílo┼żiek bez toho, aby ste ich v skuto─Źnosti s┼ąahovali, ─Ź├şm u┼íetr├şte ┼í├şrku p├ísma.

Bezplatná verzia

2. 100 tla─Źidiel a zvukov

Prisp├┤sobte si zariadenie Android: Zmena zvukov upozornen├ş 3

T├║to aplik├íciu nemo┼żno technicky nazva┼ą aplik├íciou na odosielanie spr├ív SMS pre Android, ale je jednou z najlep┼í├şch alebo na rovnak├Ż ├║─Źel. Aplik├ícia m├í asi 400 tla─Źidiel s jedine─Źn├Żmi zvukmi, ktor├ę si m├┤┼żete vybra┼ą ako t├│n upozornenia SMS.

Najlep┼íie na tom je, ┼że takmer v┼íetky maj├║ vynikaj├║cu kvalitu. Niektor├ę s├║ z├íbavn├ę, niektor├ę s├║ hudobn├ę a niektor├ę s├║ dokonca dial├│gmi z va┼íich ob─ż├║ben├Żch telev├şznych rel├íci├ş a filmov. Je to zmie┼ían├í ta┼íka, ale chlapec, chlap─Źe, je to z├íbavn├ę.

Str├ívil som asi 15 min├║t hran├şm tony zvukov a ├║┼żasom. Na konci testovania som bol skuto─Źne straten├Ż z mno┼żstva ├║┼żasn├Żch t├│nov, ktor├ę m├ím k dispoz├şcii. Budete tie┼ż zm├Ąten├ş, ke─Ć neviete, ktor├ę upozornenie na SMS by ste si mali vybra┼ą ako prv├ę. Jedinou nev├Żhodou je, ┼że v aplik├ícii nie je k dispoz├şcii tla─Źidlo vyh─żad├ívania. Aplik├ícii tohto rozsahu by ur─Źite prospela ┼ípecializovan├í vyh─żad├ívacia funkcia.

Bezplatná verzia

Záver:

V obchode Play bolo k dispoz├şcii nieko─żko ├║┼żasn├Żch aplik├íci├ş pre vyzv├í┼łacie t├│ny SMS pre Android. Okam┼żit├ę tla─Źidl├í pou┼ż├şvam st├íle, ale aplik├ícia bola z nejak├ęho d├┤vodu ned├ívno odstr├ínen├í z obchodu.

Ak├ę mel├│die m├í┼í r├íd?

M├íte radi spont├ínnos┼ą a hlasitos┼ą alebo d├ívate prednos┼ą nie─Źomu pr├şjemn├ęmu?

Upresnite svoje preferencie v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku