Prisp├┤sobte si domovsk├║ str├ínku prehliada─Źa Chrome vo svojom zariaden├ş Android pomocou …

Preto┼że je prehliada─Ź Chrome predin┼ítalovan├Ż na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş s Androidom, pou┼ż├şvaj├║ ho mili├│ny pou┼ż├şvate─żov mobiln├Żch telef├│nov a tabletov. Je tie┼ż ob─ż├║ben├Żm pre mnoho ─żud├ş, preto┼że jeho rozhranie je celkom jednoduch├ę a nepon├║ka ve─ża mo┼żnost├ş, ktor├Ż umo┼ż┼łuje u┼ż├şvate─żom vidie┼ą webov├ę str├ínky, cez ktor├ę sa pohybuj├║, ─Źisto a bez ru┼íenia. Chrome v┼íak nie je prehliada─Źom, ktor├ęmu ch├Żbaj├║ mo┼żnosti prisp├┤sobenia.

Aj ke─Ć sa to nezd├í, Chrome pre Android m├í ve─ża mo┼żnost├ş, tak┼że si ho m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża seba. Probl├ęm je v tom, ┼że tieto mo┼żnosti s├║ trochu skryt├ę a pre pou┼ż├şvate─żov je ┼ąa┼żk├ę ich n├íjs┼ą samostatne. Ale nebojte sa, ak by ste h─żadali Sp├┤soby, ako prida┼ą svoj osobn├Ż dotyk na domovsk├║ str├ínku Chrome na va┼íom Androide, tu v├ím uk├í┼żeme, ako to urobi┼ą s r├┤znymi mo┼żnos┼ąami.

Takto si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą domovsk├║ str├ínku prehliada─Źa Chrome v syst├ęme Android

Ako zoskupi┼ą karty v prehliada─Źi Google Chrome v syst├ęme Android

Na za─Źiatok je potrebn├ę objasni┼ą, ┼że domovsk├í str├ínka Chrome je str├ínka, ktor├║ vid├şte s logom Google a vyh─żad├ívac├şm panelom v strede pri prvom otvoren├ş aplik├ície alebo pri otvoren├ş novej karty. R├┤zne z polo┼żky na tejto str├ínke je mo┼żn├ę upravi┼ą alebo odstr├íni┼ą. M├┤┼żete si dokonca vybra┼ą in├║ domovsk├║ str├ínku ako predvolen├║, ktor├║ pon├║ka prehliada─Ź Chrome.

─Äalej v├ím uk├í┼żeme, ─Źo v┼íetko m├┤┼żete zmeni┼ą. Samozrejme, majte to na pam├Ąti niektor├ę zmeny sa net├Żkaj├║ iba domovskej str├ínky, ale aj na cel├ę rozhranie Chrome (nie v┼íak na webov├ę str├ínky, ak nie je uveden├ę).

Ako zmeni┼ą domovsk├║ str├ínku prehliada─Źa Chrome v syst├ęme Android

ako zmeni┼ą domovsk├║ str├ínku chr├│mu v syst├ęme Android

Ak sa v├ím nep├í─Źi predvolen├í domovsk├í str├ínka prehliada─Źa Chrome, m├┤┼żete zme┼łte ho na po┼żadovan├║ webov├║ str├ínku, nasledovne:

 • Na domovskej str├ínke prehliada─Źa Chrome stla─Źte tla─Źidlo tri body v pravom hornom rohu.
 • Potom vyberte Nastavenie.
 • ├Źs┼ą do Domovsk├í str├ínka.
 • Stla─Źte vyp├şna─Ź, ktor├Ż sa zd├í by┼ą deaktivovan├Ż, a potom si m├┤┼żete vybra┼ą dve mo┼żnosti (ak sa nezobrazia, aktualizujte aplik├íciu a sk├║ste to znova):
  • Domovsk├í str├ínka Chrome– Ak vyberiete t├║to mo┼żnos┼ą, bude sa v├ím st├íle zobrazova┼ą rovnak├í domovsk├í str├ínka, ale bude pridan├ę tla─Źidlo Domov (ikona domu). Toto tla─Źidlo bude ukotven├ę v hornej ─Źasti rozhrania, aby ste sa mohli kedyko─żvek dosta┼ą na domovsk├║ str├ínku.
  • Zadajte vlastn├║ webov├║ adresu: V├Żberom tejto mo┼żnosti budete m├┤c┼ą zada┼ą adresu URL vami zvolenej webovej str├ínky. Ak napr├şklad zad├íte ÔÇ×https://androidphoria.comÔÇť, Androidphoria sa stane va┼íou domovskou str├ínkou v prehliada─Źi Chrome. Navrchu bude navy┼íe pripnut├ę aj tla─Źidlo Domov.

Pripraven├Ż! V Chrome tak budete ma┼ą domovsk├║ str├ínku, ktor├║ ste chceli. Aj ke─Ć st├íle existuje nieko─żko vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete zmeni┼ą.

Ako vlo┼żi┼ą tmav├║ t├ęmu na domovsk├║ str├ínku prehliada─Źa Chrome v syst├ęme Android

ako nastavi┼ą domovsk├║ str├ínku prehliada─Źa Chrome pre tmav├║ t├ęmu pre Android

Chrome pre Android pon├║ka tmav├Ż re┼żim pre stmavi┼ą cel├ę va┼íe rozhranie, ktor├í taktie┼ż zakr├Żva domovsk├║ str├ínku. Aktivuje sa t├Żmto sp├┤sobom:

 • Dotknite sa tri body v pravom hornom rohu v Chrome.
 • ├Źs┼ą do Nastavenie.
 • Vyber si T├ęmy.
 • Vyber si Tmav├Ż.

Predvolen├í domovsk├í str├ínka prehliada─Źa Chrome tak zhasne. Ak ako domovsk├║ str├ínku pou┼żijete webov├║ str├ínku, farba sa nezmen├ş.

tmav├Ż mot├şv pre webov├ę str├ínky v chrome pre Android

Pre nastavi┼ą tmav├║ t├ęmu pri spusten├ş webu mus├şte urobi┼ą nasledovn├ę:

 • Do vyh─żad├ívacieho panela prehliada─Źa Chrome zadajte t├║to adresu: chrome: // flags / # enable-force-dark.
 • Spolu s tla─Źidlom sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą s n├ízvom Vyn├║ti┼ą tmav├Ż re┼żim pre webov├Ż obsah Predvolen├ę. Stla─Źte to tla─Źidlo.
 • Vyber si Povolen├ę.
 • Potom klepnite na tla─Źidlo Re┼ítart (zobraz├ş sa v spodnej ─Źasti).

Tak┼że aj ke─Ć bude va┼íou domovskou str├ínkou webov├í str├ínka, bude ma┼ą aj temn├║ t├ęmu. Pri tejto met├│de samozrejme v┼íetky webov├ę str├ínky, ktor├ę nav┼ít├şvite, bud├║ tmav├ę. Dobre si teda vyberte, ─Źo chcete.

Ako odstr├íni┼ą z├ílo┼żky a ─Źl├ínky z domovskej str├ínky Chrome v syst├ęme Android

odstr├íni┼ą z├ílo┼żky a ─Źl├ínky z domovskej str├ínky chrome android

Predt├Żm Chrome pre Android pon├║kal experiment├ílnu mo┼żnos┼ą, ktor├í povo─żovala ├║plne odstr├í┼łte odpor├║─Źan├ę ─Źl├ínky a ned├ívno nav┼ít├şven├ę z├ílo┼żky. M├┤┼żete dokonca odstr├íni┼ą logo Google. V najnov┼í├şch verzi├ích prehliada─Źa to u┼ż bohu┼żia─ż nie je mo┼żn├ę. Na┼í┼ąastie Google nechal niektor├ę mo┼żnosti na odstr├ínenie t├Żchto inform├íci├ş a s├║ to tieto:

 • Ak chcete odstr├íni┼ą konkr├ętnu z├ílo┼żku, podr┼ż to a potom vyber Odstr├íni┼ą. M├┤┼żete to urobi┼ą so v┼íetk├Żmi zna─Źkami, jeden po druhom, aj ke─Ć sa nakoniec znova objavia.
 • M├┤┼żete skry┼ą iba odpor├║─Źan├ę ─Źl├ínky. Ved─ża fr├ízy ÔÇ×─îl├ínky pre v├ísÔÇť je tla─Źidlo Skry┼ą preto t├íto spr├íva zmizne.

Nie s├║ to najlep┼íie rie┼íenia, ale s├║ t├Żm, ─Źo spolo─Źnos┼ą Google v s├║─Źasnosti pon├║ka.

Pridajte do prehliada─Źa Chrome v syst├ęme Android nov├Ż panel, aby ste sa mohli r├Żchlej┼íie pohybova┼ą

ako aktivova┼ą nov├Ż panel v chrome pre Android

─Äal┼íou zmenou, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, je prida┼ą li┼ítu do spodnej ─Źasti prehliada─Źa Chrome pomocou troch tla─Źidiel r├Żchleho pr├şstupu pod─ża v├í┼ího v├Żberu. Tento nov├Ż panel uvid├şte na domovskej str├ínke aj na webov├Żch str├ínkach a v z├ísade sl├║┼żi na plynulej┼íie pou┼ż├şvanie aplik├ície. M├┤┼żete ho teda aktivova┼ą:

 • V prehliada─Źi Chrome prejdite na t├║to adresu: chrome: // flags / # enable-chrome-duet.
 • V mo┼żnosti Chrome Duet stla─Źte tla─Źidlo Predvolen├ę.
 • Teraz si mus├şte vybra┼ą, ktor├ę tri tla─Źidl├í chcete na novom paneli. Na v├Żber s├║ tieto mo┼żnosti:
  • Domov-H─żadanie-TabSwitcher: domov, vyh─żad├ívanie a karty.
  • Domov-H─żada┼ą-Zdie─ża┼ą: spustenie, vyh─żad├ívanie a zdie─żanie.
  • NewTab-Search-Share: nov├í karta, vyh─żad├ívanie a zdie─żanie.
 • Osobitne v├ím odpor├║─Źam, aby ste si vybrali Domov-H─żadanie-TabSwitcher, preto┼że budete ma┼ą tla─Źidlo karty a tie┼ż tla─Źidlo Domov, ve─żmi bl├şzko va┼íich prstov, na r├Żchly a pohodln├Ż prechod na domovsk├║ str├ínku.
 • Po v├Żbere klepnite na tla─Źidlo Re┼ítart a pripraven├Ż.

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że nov├║ li┼ítu m├┤┼żete posun├║┼ą bokom k prech├ídzajte z jednej karty na druh├║ r├Żchlo a jednoducho. Bezpochyby ve─żmi u┼żito─Źn├Ż trik pre prehliada─Ź Chrome vo v┼íeobecnosti.

To je zatia─ż v┼íetko, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą pre prisp├┤sobenie domovskej str├ínky syst├ęmu Android. Ako uvid├şte, v s├║─Źasnosti sa toho ve─ża zmeni┼ą ned├íD├║fajme v┼íak, ┼że v bud├║cnosti Google prid├í do prehliada─Źa Chrome ─Ćal┼íie mo┼żnosti prisp├┤sobenia. Ak chcete z├şska┼ą ─Ćal┼íie skvel├ę triky, nav┼ít├şvte tento ─Źl├ínok, kde v├ím uk├í┼żeme najlep┼íie triky pre prehliada─Ź Chrome v syst├ęme Android.