Prisp├┤sobte si cel├║ radu smartf├│nov Samsung

Aplik├ícia Good Lock, ktor├í m├í k dispoz├şcii portf├│lio portf├│lia port├ílov├ęho typu, pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo modulov pre personaliz├íciu r├┤znych parametrov smartf├│nov a ─Ćal┼í├şch blokov.

Pou┼ż├şvaj├║ sa v┼íetky smartf├│ny Samsung personalizovan├ę osobn├ę telef├│ny. Aplik├ícia Good Lock, ktor├í m├í k dispoz├şcii portf├│lio portf├│lia port├ílov├ęho typu, pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo modulov pre personaliz├íciu r├┤znych parametrov smartf├│nov a ─Ćal┼í├şch blokov. Tamb├ęm podemos personalizar a barra de navega├ž├úo com um m├│dulo.

NavStar ├ę o nome deste modul que est├í inclu├şdo no Good Lock. Viac a viac modulov, ktor├ę personalizujete a nebudete ma┼ą k dispoz├şcii ┼żiadny smartf├│n Samsung. Jeho s├║─Źas┼ąou s├║ v┼íetky alternat├şvne a apar├ítov├ę zariadenia bez telef├│nu. Vyberajte viac z radu smartf├│nov NavStar od spolo─Źnosti Samsung.

V├Ą─Ź┼íina mobiln├Żch telef├│nov Samsung NavStar a v├Ą─Ź┼íina modulov personalizovan├Żch a prisp├┤soben├Żch pre v├Ą─Ź┼íinu mobiln├Żch telef├│nov Samsung. Niektor├ę z nasleduj├║cich mo┼żnost├ş m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok nedostato─Źn├║ funk─Źnos┼ą telef├│nu. M├┤┼żu sa l├ş┼íi┼ą od ostatn├Żch typov, ako s├║ s├ęrie s├ęri├ş oper├íci├ş, ako s├║ napr├şklad personalizovan├ę gest├í, ako napr├şklad v┼íetky be┼żn├ę n├íhrady za barre. Modul, ktor├Ż je kompatibiln├Ż s extr├ęmnymi po┼żiadavkami na pou┼ż├şvanie smartf├│nu GalaxyV├Ą─Ź┼íina osobn├Żch ├║dajov spojen├Żch s dopravou, ako aj be┼żn├ę v├Żrobn├ę n├íklady, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą r├┤zne prek├í┼żky.

Para usar o NavStar no seu telefone, devem seguir estas etapas:

S├║visiace ─Źl├ínky: Spolo─Źnos┼ą Samsung pon├║ka produkty COVID da Pfizer

  1. Prevzia┼ą o Good Lock bez telef├│nu Telef├│n Samsung k dispoz├şcii ─Ź Galaxy Ulo┼żi┼ą.
  2. Abram o Dobr├Ż z├ímok.
  3. Vão a NavStar.
  4. Nain┼ítalujte si modul ┼żiadny vlastn├Ż telef├│n.
  5. Abra o NavStar depois de instalado. Vychutnajte si prvotriednu hudbu a bar v okol├ş.
  6. Escolha o desenho desejado.
  7. Je akt├şvny ako desejadas.
  8. M├┤┼żete si vybra┼ą z nasleduj├║cich verzi├ş:
  9. Na┼żivo si m├┤┼żete u┼żi┼ą prv├ę ├║pravy.

Com este m├│dulo ├ę poss├şvel mudAR os ├şcones na barra de navega├ž├úo ┼żiadny vosso telefone Samsung, v┼íetky be┼żn├ę mo┼żnosti pou┼ż├şvania a pou┼ż├şvanie v├Ą─Ź┼íiny webov├Żch aplik├íci├ş. Tambem temos uma s├ęrie of op├ž├Áes que nos permitem personalizar os gestos de navega├ž├úo, caso n├úo utilizemos a barra de navega├ž├úo.

Pozrite sa na aktu├ílne okamihy voltaru a p├┤vodn├ę rozlo┼żenie z p├┤vodnej navega├ž├úoz├íkladn├Ż desaktivar este modul, desabilitando as fun├ž├Áes que activearam durante a utiliza├ž├úo deste m├│dulo.

O AndroidGeek ├ę port portal of partilha e divulga├ž├úo ANDROID que chirurgiu como and evolu├ž├úo natural de v├írios projectos de sucesso que atingiram a sua maturidade e justificavam a exist├¬ncia de um port├íl onde toda a informa├ž├úo fosse aglomerada.