Prišiel kód Vein Nintendo Switch?

Mať jeden Nintendo Switch a chcete vedieť, či bol kód Vein uvedený na váš obľúbený systém? Dobre, máme pre vás odpoveď!

Nintendo Switch Hráči majú tendenciu byť unavení z kladenia otázok, ale zistili, či sa im podarilo Code Vein Switch? To je spravodlivá otázka, najmä vzhľadom na to, koľko titulov vyšlo na všetkých platformách. Niektoré hry však budú na internete fungovať dobre. Switch niet sa čoho báť. Takže, poďme hovoriť o Code Vein.

Aktívny žilový kód Nintendo Switch?

Bohužiaľ, odpoveď je, či Code Vein príde alebo nie Nintendo Switch Bez anime titulu BANDAI NAMCO Studio od Soulsborne sa nedostane na hybridnú prenosnú konzolu Nintendo.

Pre mnohých ľudí je to určite sklamaná odpoveď. Nintendo Switch majiteľ tam vonku. Konzola sa javí ako perfektný domov pre toto anime, upírske prenasledovanie inšpirované Dark Souls. Na konzolu dorazilo mnoho ďalších hier, preto je smutné vidieť tento skok cez systém.

To neznamená, že dvere nie sú možné. Mnoho vývojárov prináša svoje tituly Nintendo Switch v inom okamihu. Bethesda, hlavný vydavateľ, priniesol Skyrim Switcha dokonca aj Doom je v roku 2016 veľmi náročný. V rozhovore pre spoločnosť GameSpot producent Keita Iizuka povedal: „ale podľa možnosti bol Switch alebo (Epic Game Store), môže existovať možnosť v telefóne. Momentálne nemôžeme s istotou povedať. “

Ľudia ako Code Vein budú veľmi kompatibilní s Astral Chain. Oba tituly sú jasne inšpirované anime, sú od japonských vývojárov a dokonca majú rovnaký typ štýlu hry: tretia osoba a veľa akcií. Náš recenzent Blake Morse sa pozerá na Astral Chain z veľmi pozitívnej perspektívy a tvrdí, že je „veľmi ohromený svetom, ktorý Platinum vybudoval“.

Preto kód Code Vein nedosiahol Nintendo Switch po štarte môže byť neskôr prenesený na konzolu. Aj keď nemôžem zadržať dych. Pre tých, ktorí hrajú na iných konzolách, je kód Vein k dispozícii 27. septembra v spoločnosti Microsoft Windows, Xbox One a PlayStation 4, Nezabudnite zostať uzamknutí v Shacknews a dokonca si pozrite našu stránku Code Vein, kde nájdete najnovšie správy a návody.

Sam Chandler, pôvodne z prízemia, je v priemysle relatívne nový a začínal pred niekoľkými rokmi ako spisovateľ nájomného. Po absolvovaní niekoľkých univerzít, získaní bakalárskeho titulu a nájdení jeho nohou našiel svoju novú rodinu v Shacknews ako redaktor sprievodcu. Neexistuje nič, čo by sa vám páčilo viac ako len vytvorenie usmernení, ktoré niekomu pomôžu. Ak potrebujete pomoc so sprievodcom alebo zistíte niečo zle, môžete tweetovať: @SamuelChandler