Príručka pre začiatočníkov od spoločnosti Gears: Ako vyhrať, stratégie a optimalizovať svoju zbraň

Príručka pre začiatočníkov od spoločnosti Gears: Ako vyhrať, stratégie a optimalizovať svoju zbraň 1

Táto praktická príručka Gears Tactics Beginner’s Guide popisuje stratégie, ktoré vám pomôžu dokončiť misie a optimalizovať vaše zbrane. Samotná hra vyslovuje taktiku slov. Nie je teda žiadnym tajomstvom počet stratégií a myslenia, ktoré doň musíte vložiť. Existuje veľa náročných misií a na úspešné dokončenie týchto misií je potrebné účinne dokončiť mnoho logických krokov.

S ohľadom na toto všetko sme sa rozhodli zostaviť užitočnú príručku Gears Tactics Beginner’s Guide. V tejto príručke vám ukážeme, ako vyhrať ťažké výzvy, vypracovať stratégie a vylepšiť svoje zbrane. Všetky tieto kroky povedú k dokončeniu tejto misie. Aj keď sprievodca hláskuje začiatočníkov, nie je obmedzený len na túto doménu. Aj keď ste profesionálnym hráčom, mali by ste si vyskúšať tohto praktického sprievodcu.

Príručka pre začiatočníkov od spoločnosti Gears: Ako vyhrať, stratégie a optimalizovať svoju zbraň

Príručka pre začiatočníkov od spoločnosti Gears: Ako vyhrať, stratégie a optimalizovať svoju zbraň

Od boja s škaredými mimozemšťanmi až po stratégiu používania overwatchov, pri hraní tejto hry musíte mať na pamäti veľa vecí. V našej Príručke pre začiatočníkov s taktikou Gears sú uvedené všetky užitočné tipy a triky. Takže bez ďalších okolkov, poďme skočiť do rozbehnutého vlaku a začať s tutoriálom.

Pomocou Overwatch

Príručka pre začiatočníkov od spoločnosti Gears: Ako vyhrať, stratégie a optimalizovať svoju zbraň 2

Chápeme to, nikto nemá rád obranný postoj, viac ak je hra podľa taktiky Gearsa. Nie je však dobré skočiť priamo na bojovú scénu. Vyhodnoťte situáciu vopred, podľa toho vykonajte posúdenia a naplánujte ďalšie kroky. Číslovanie na bojisku nie je nikdy dobrý nápad, viac bez jasného cieľa.

Ale ak ste sami na nepriateľskom území, Overwatch príde vhod. S týmto si môžete vybrať požadovanú oblasť a potom tam poslať jednotky na pokrytie. To vám pomôže, ak chcete vykonať rýchly protiútok. Tieto overwatches sa dajú tiež použiť na prilákanie kobyliek, ktoré napájajú vaše zariadenie, a tým sa tým vystavujú.

Vyskúšajte popravy

Aj keď máte k dispozícii veľa druhov zbraní, niekedy je lepšie udržať veci jednoduché. Ak máte trochu HP, malo by to byť vaše útočné postavenie. Dôvod? Keď ich používate, získate zariadenia na obnovu zdravia. To bude fungovať zázraky pre vaše nízke HP.

Mŕtvi mimozemšťania s granátmi

Hoci granáty spôsobujú veľa škôd, stále je potrebné pochopiť ich základy. Ak to jednoducho hodíte na svojich protivníkov bez starostlivého plánovania, je pravdepodobné, že nemôže spôsobiť požadované poškodenie. Existuje určitý rozsah, v ktorom krehké granáty spôsobujú veľa škôd. Mimo okruhu nemusíte dosiahnuť požadovaný výsledok.

Ak zistíte, že sa lokus vytvára v ktorejkoľvek oblasti, použite tieto príznaky na zníženie 50% ich HP. To isté vám môže pomôcť dokončiť jednu z sniperských schopností priateľskej jednotky. Tento tip o príručke Gears Tactics Beginner’s Guide tiež funguje dobre pri rokovaniach s nepriateľskou jednotkou, pretože by to úplne narušilo ich overwatch. Hovorte o Overwatch, tu je náš ďalší tip.

Snipers: The Silent Killers

Medzi rôznymi typmi munície a zbraní, ktoré táto hra obsahuje, sú pravdepodobne najzodceňovanejšie Sniper Drones. Vďaka svojej schopnosti pripojiť cieľ a umiestniť perfektný cieľ, to je to, čo ho robí najsmrteľnejším.

Výsledkom je, že zakaždým, keď uviaznete vo vojenskej jednotke, ktorá sa pokúša urobiť jediný ťah, tieto ostreľovacie sondy zaútočia na vašu jednotku v okamihu a môžu spôsobiť až 50% poškodenie HP. Nikdy ich nepodceňujte a snažte sa ho čo najskôr zničiť. Pred manipuláciou s týmito robotmi vždy majte na pamäti tento tip v našej Príručke začiatočníkov Gears Tactics Beginner’s Guide.

Boomers a Theron stráže

taktika mení taktiku

Pre nezasvätených sú Boomers a Theron Guard dva rôzne typy nepriateľských jednotiek v hre. Prvý používa granátomet Boomshot, zatiaľ čo druhý používa Torque Bow. Toto sú niektoré smrtiace zbrane a môžu spôsobiť veľké škody nepriateľským jednotkám. Môžete ich tiež získať z tiel mŕtvych nepriateľov. Akonáhle uvidíte Boomerov a Theronské gardy alebo oboje, skúste ich okamžite zabiť a vybaviť ich zbraňami.

Aktualizujte zbrane

Najnovší tip z Gears Tactics Beginner’s Guide je o vylepšovaní zbraní. Možno ste si všimli prípady ležiace na mnohých rôznych miestach na mape. Pozostávajú zo zbraní a brnení, ktoré možno ďalej použiť na vylepšenie základných štatistík vašej armády. Niektoré políčka vám tiež dávajú špeciálne schopnosti.

Okrem toho môžete tieto prípady chytiť aj vykonaním niektorých vedľajších misií. Tieto prípady z dlhodobého hľadiska pomôžu vylepšiť vašu zbraň, štatistiky a zbrojnicu. Ak ich chcete inovovať, prejdite na domovskú obrazovku a choďte do kasární. Potom by ste mali vidieť červený trojuholník vedľa jednotiek, ktorých zbrane môžu byť vylepšené.

záver

Týmto sa dostávame na koniec príručky o príručke Gears Tactics Beginner’s Guide. Pomocou týchto tipov môžete vylepšiť svoju hru, zručnosti, vylepšiť svoje zbrane a efektívne sa vysporiadať s mimozemšťanmi a rôznymi druhmi stráží. V tejto súvislosti nezabudnite navštíviť naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre počítače a sekcie pre tipy a triky pre Android.