Príručka pre začiatočníkov Amazon Ozvena

Príručka pre začiatočníkov Amazon Ozvena 1

Ak ste niekedy nakupovali Amazon, pozreli si akékoľvek video online alebo dokonca v televízii, na ktorú ste pravdepodobne videli reklamu Amazon Ozvena. Každá reklama, ktorú som videl, sa zdá byť nevyhnutná alebo prinajmenšom veľmi prospešná pre každú domácnosť, ale čo konkrétne s tou vecou robíte okrem kladenia otázok?

Súvisiace: Ako zautomatizujte svoj domov pomocou receptov IFTTT

Ak jednoducho odídete z reklám, môžete sa s nimi porozprávať a potom sa vám ozvú, zvyčajne vám poskytnú relevantné informácie alebo sa začne starať o malé úlohy. Skoro to znie ako lepšia verzia OK Google a takmer to je. Ak ste vydržali tak dlho a stále vás to zaujíma, postupujte spolu so mnou prostredníctvom môjho sprievodcu pre začiatočníkov k článku Amazon Ozvena.

Čo je Amazon Ozvena?

Začnime celkom základnou otázkou, čo to je Amazon Ozvena? Odpoveď je oveľa komplexnejšia ako otázka, ale najrýchlejšie ju vysvetlíte zavolaním na Amazon Echo osobný asistent. S ozvenou, Amazon Alexa preberá úlohu vášho osobného alebo dokonca domáceho alebo kancelárskeho asistenta.

echo-príklad-echo-sprievodca

Zamyslite sa nad OK Google alebo Siri pre iPhone alebo dokonca Windows„Cortona a čo pre teba môžu urobiť. Vezmite túto funkciu, dajte mu vlastné zariadenie, ktoré môžete umiestniť prakticky kdekoľvek, a synchronizujte prakticky s čímkoľvek, a získate Amazon Ozvena pomocou Amazon Alexa.

echo-example2-echo-guide

Zatiaľ to neznie, že je dôvod investovať Amazon Echo zatiaľ, ale to nepokrýva všetko, čo môže zariadenie dosiahnuť.

Čo je na tom také skvelé Amazon Ozvena?

Teraz, keď sme prešli základnú predstavu o tom, čo Amazon Echo je, a čo robí? Len z popisu to vyzerá, že mu môžete položiť otázky a dúfame, že vám poskytne odpovede, ale to nie je všetko Amazon Echo áno.

Bez toho, aby sme do niektorých úplne zachádzali Amazon Echo, ktoré pre vás môže urobiť, zahŕňa:

Vytvorte si zoznam úloh, ovládajte elektroniku a prehrávajte hudbu s Amazon Prime alebo SpotifyNastavte budíkySkontrolujte svoj rozvrh a nastavte si termínyČítajte e -knihy z Kindle alebo Audible Zistite počasie vo vašej oblasti alebo mimo nej Zostaňte v obraze o aktuálnych udalostiach Rozhodnite sa, kde dnes večer chcete jesť na večeru Požiadajte o jazdu Uberom z vášho miesta A oveľa oveľa viac

Súvisiace: Skvelé aplikácie pre Android pre absolútnych začiatočníkov

V skutočnosti zistiť všetko Amazon Echo to zvládne, stačí sa opýtať Alexa. Kedykoľvek použite prebudené slovo „Alexa“ a potom sa opýtajte svojho Amazon Zopakujte akúkoľvek otázku, aby na ňu Alexa odpovedala. Amazon Echo nie je len osobný asistent, je ním aj vtedy, keď ho nastavíte.

features-echo-guide

Echo Dot môžete získať už od 49,99 dolára a má všetky ďalšie funkcie Amazon Ozvena. S jediným bodom Echo Dot si môžete objednať pizzu, vypnúť svetlá, zapnúť televízor a vypnúť termostat priamo z pohovky. Ak to neznie úžasne, neviem, čo to znamená.

Ktoré Amazon Echo je pre teba to pravé?

Amazon Echo sa dodáva v dvoch rôznych veľkostiach, nepočítajúc Amazon Klepnite na. Existuje štandardná veľkosť Amazon Echo a potom oveľa menší Echo Dot. Štandart Amazon Echo je takmer štvornásobok nákladov na jeden Echo Dot, ale za peniaze navyše dostanete pripevnený reproduktor, ktorý vám pri použití Dot bude chýbať.

Nemusíte si vybrať ani jedno zariadenie Echo, niekoľko zariadení sa môže navzájom spárovať a vytvoriť tak celú sieť, aby ste zaistili, že celý váš priestor bude na dosah Amazon Alexa.

bodka-príklad-ozvena-sprievodca

Ak si však kupujete iba jeden, ktorý Amazon Zariadenie echo je pre vás to pravé? Na prvý pohľad to vyzerá, že Echo Dot je doplnok pre Amazon Echo, a hoci to nie je technicky zlé, je to zavádzajúce.

bodka-príklad2-sprievodca ozvenou

Echo Dot je samostatný Amazon Echo zariadenie, ale tiež pár s akýmkoľvek počtom ďalších Echo Dots alebo väčších Amazon Ozveny. Bez ohľadu na veľkosť majú tieto dve zariadenia prakticky rovnakú funkčnosť, prečo by ste si teda mali kupovať jedno cez druhé?

echo-plus-dot-echo-sprievodca

Jediný rozdiel medzi Echo Dot a Amazon Echo je valcovitý reproduktor, ktorý mu dodáva vysoký tvar. Echo Dot má stále svoj vlastný reproduktor, ale nie je ani zďaleka taký pôsobivý ako Amazon Ozveny. Toto je jediný vážny rozdiel medzi týmito dvoma.

Od Amazon Cena Echo sa bude pohybovať od 179,99 dolárov alebo vyššie, Echo Dot nad ním jednoducho odporúčam za pouhých 49,99 dolárov.

Štandart Amazon Ozvena

Príručka pre začiatočníkov Amazon Ozvena 2

Menšia ozvena

Príručka pre začiatočníkov Amazon Ozvena 2

Súvisiace: Amazon Najväčšie hardvérové ​​problémy Echa

Akonáhle vlastníte Amazon Echo, čo teraz?

Viete, čo je to Echo, čo robí a ktoré chcete, ale teraz, keď ho máte, je konečne čas začať ho efektívne používať. Preto nižšie uvádzam niekoľko vecí, ktoré môžete vyskúšať s vašou úplne novou Echo, aby ste im pomohli preniknúť.

Amazon Zopakujte prvé nastavenie

Amazon zaistil, že nastavenie vášho Amazon Ozvena po prvýkrát je čo najľahšia. Postupujte podľa všetkých pokynov dodaných s novým Amazon Echo alebo Echo Dot a pripravte sa na to, aby sa váš dom zmenil k lepšiemu.

bodka-príklad3-ozvena-sprievodca

Ak vám chýbajú pokyny, potom sa nebojte, prvé nastavenie netrvá dlho. Najprv si stiahnite súbor Amazon Aplikácia Alexa do vášho Androidu.

Amazon Alexa na stiahnutie

Príručka pre začiatočníkov Amazon Ozvena 4

Po inštalácii aplikácie zapnite Echo, a potom ho pripojte k sieti Wi-Fi. Hneď ako sa pripojí ozvena, začnite používať budiace slovo „Alexa“ Amazon Echo, je to také jednoduché.

Párovanie zariadení s Amazon Ozvena

Predtým som spomenul Amazon Echo sa synchronizuje s takmer všetkými vašimi domácimi pomôckami a nerobil som si srandu, aj keď pri niektorých z nich je stále úspešný. Ak máte zariadenie, ktoré sa pripája k sieti Wi-Fi, je pravdepodobné, že sa s ním dá spárovať Amazon Ozvena.

partnerský echo-sprievodca

Najlepšie je vyhľadať podporu Echo pre svoje zariadenie, alebo sa dokonca spýtať Alexa, ako začať proces pri pokuse o spárovanie alebo synchronizáciu konkrétneho zariadenia s Amazon Ozvena.

Amazon Echo’s Place vo vašom dome

Amazon Echo funguje ako riadiace centrum pre všetky vaše zariadenia s podporou Wi-Fi a Bluetooth, aj ako váš osobný asistent. Znie to ako splnený sen za 179,99 dolára a je príliš dobré veriť mu za 49,99 dolára, ale ak sa pokúšate zostaviť inteligentný dom, Amazon Echo je skvelé miesto, kde začať.

Často kladené otázky o Amazon Ozvena

Pretože je to len príručka pre začiatočníkov, nebudem sa ponoriť veľmi do plných možností Echo, ale chcem vám pomôcť odpovedať na bežné otázky o zariadení. Nie je to každá otázka, ktorú by mohol nový používateľ mať, ale tieto sú podľa mňa najdôležitejšie, na ktoré je potrebné odpovedať.

Otázka: Môže Echo Dot fungovať bez Amazon Ozvena?

A: Áno, Echo Dot je len menší Amazon Ozvena bez veľkého reproduktora.

Otázka: Je Amazon Alexa oddelene od Amazon Ozvena?

A: Nie, Amazon Alexa je systémom rozpoznávania hlasu Amazon Ozvena. Na používanie Alexa nie sú potrebné žiadne ďalšie sťahovania ani nákupy, pretože Alexa je systém, ktorý Amazon Echo používa.

Otázka: Má Amazon Echo beží na batérie?

A: Nie, ale batériovú základňu si môžete kúpiť samostatne, čo vám umožní vziať si batériu Amazon Ozvena na cestách, namiesto toho, aby ste ju nechali zapojenú do steny.

Otázka: Môžem na prebudenie použiť aj mená okrem „Alexa“ Amazon Ozvena?

A: Áno, prebudené slovo môžete kedykoľvek zmeniť pomocou Amazon Aplikácia Alexa pre váš Android.

Otázka: Ako ďaleko to môže byť? Amazon Ozvena, počuješ ma?

A: Použiteľný dosah sa môže líšiť v závislosti od toho, ako hlučné alebo hlučné je vaše prostredie. Na rozšírenie dosahu Amazon Echo neurčito, odporúčam an Amazon Echo Remote.

Otázka: Môže niekto použiť môj Amazon Ozvena?

A: Pokiaľ niekto pozná prebudené slovo, ktoré je predvolene nastavené na „Alexa“, môže ktokoľvek použiť ozvenu.

Otázka: Môžem vypnúť Amazon Echo mikrofón?

A: Áno, navrchu Amazon Echo je tlačidlo mikrofónu. Stlačením zapnete alebo vypnete mikrofón.

Otázka: Môžem omylom uskutočniť nákup u Alexa?

A: Vo vašich hlasových nastaveniach v aplikácii Alexa je možnosť vypnúť hlasom aktivované nákupy, aby ste tomu zabránili.

Ak máte ďalšie Alexa alebo Amazon Otázky ozveny, Amazon má často kladené otázky na kontrolu. Ak nemôžete nájsť odpoveď tam alebo vyššie, pokojne ju nechajte nižšie, aby sme vám mohli poskytnúť potrebnú pomoc.

Záver

To je všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa pri kúpe produktu cítili bezpečne Amazon Ozvite sa alebo dôkladne presvedčte, že zariadenie nie je pre vás. Bez ohľadu na to, kto ho používa, stále si myslím, že je to skvelý systém a zariadenie, ktoré vám každý deň uľahčia ako ten predchádzajúci.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Amazon Echo, nechajte ich prosím v nižšie uvedených komentároch a my sa vám hneď ozveme!