Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pripravte sa na dopad, ktor├Ż bude ma┼ą 2020 na v├í┼í web

Ak ste pri budovan├ş z├íkladn├ęho webu ├║plne nov├Ż, mali by ste vedie┼ą niektor├ę veci. V┼íetky dobre navrhnut├ę webov├ę str├ínky maj├║ spolo─Źn├ę niektor├ę veci. Odborn├ş webmasteri vedia, ktor├ę aplik├ície poskytn├║ va┼íej spolo─Źnosti jednoduch├ę pou┼żitie, presn├ę inform├ície, r├Żchly kontakt, inform├ície a ur─Źit├ę mno┼żstvo z├íbavy. Z├írove┼ł aplik├ície zachytia cenn├ę inform├ície o va┼íej spolo─Źnosti. Pozn├íte demografick├ę ├║daje, priemern├Ż vek svojich klientov, s┼ąa┼żnosti, ─Źas, ktor├Ż ─żudia str├ívia na ka┼żdej str├ínke, a niekedy aj to, pre─Źo k v├ím pri┼íli.

Pripravte sa na dopad, ktor├Ż bude ma┼ą 2020 na v├í┼í webPripravte sa na dopad, ktor├Ż bude ma┼ą 2020 na v├í┼í web

Nie je ni─Ź tak├ę frustruj├║ce ako klikanie na webov├║ str├ínku, ktor├í m├í vynikaj├║ci n├ízov, iba na n├íjdenie webovej str├ínky, ktor├í nem├í ┼żiadny cenn├Ż materi├íl. Hor┼íie je, ke─Ć n├íjdete webov├║ str├ínku, ktor├í sa rozv├şja v reklame a n├íjdete inform├ície, ktor├ę jednoducho upravuj├║ znenie s├║─Źasn├Żch ├║dajov, ktor├ę moment├ílne pou┼ż├şvaj├║ v┼íetci. Pri rokovaniach s technickou spolo─Źnos┼ąou je bar nastaven├Ż e┼íte vy┼í┼íie. Ak spolo─Źnos┼ą, ktor├í sa ┼ípecializuje na technick├ę v├Żrobky alebo slu┼żby, nem├┤┼że vytvori┼ą webov├║ str├ínku, ktor├í je u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├í a in┼ípiruj├║ca, s├║ do zna─Źnej miery zaseknut├ę.

Ni┼ż┼íie n├íjdete n├ístroje, ktor├ę budete potrebova┼ą na vytvorenie z├íkladnej str├ínky. Tieto n├ístroje m├┤┼żu znie┼ą trochu podrobnej┼íie ako v├Ą─Ź┼íina pokynov pre za─Źiato─Źn├şkov. Potrebujete v┼íak web, ktor├Ż vyzer├í, ┼że ho prev├ídzkuj├║ ─żudia, ktor├ş ch├ípu, ─Źo robia.

Musia ma┼ą kvalitn├ę str├ínky:

Ke─Ć sa dozvieme o produkte alebo slu┼żbe, o ktor├║ sa zauj├şmame, siahneme po po─Ź├şta─Źi, smartf├│ne alebo tablete. Katal├│gy v├Żrobkov, telefonovanie a jazda do najbli┼ż┼íieho obchodn├ęho centra u┼ż nie s├║ sp├┤sobom nakupovania, na ktor├Ż sa zameriavame. Dnes siahame po svojom smartphones, notebooky a tablety. P├Żtame sa prostredn├şctvom pozn├ímok online. Tak┼że web mus├ş odlivova┼ą a pr├║di┼ą s technol├│giou tak├Żm sp├┤sobom, ktor├Ż zvl├ídnu aj t├ş najn├íro─Źnej┼í├ş.

 • R├Żchle na─Ź├ştanie
  • Ak na─Ź├ştanie va┼íej str├ínky trv├í viac ako nieko─żko sek├║nd, v├í┼í z├íkazn├şk od├şde.
 • R├Żchla konverzia
  • Va┼íe str├ínky musia by┼ą pri spracovan├ş aplik├íci├ş r├Żchle. To zah┼Ľ┼ła n├íkupn├Ż ko┼í├şk a poklad┼łu. Ak sa zd├í, ┼że vis├ş, klient nezad├í ─Ź├şslo svojej kreditnej karty.
 • Odkazy na soci├ílne m├ędi├í
  • Boli by ste ohromen├ş webmi, ktor├ę nemaj├║ tieto aplik├ície, ktor├ę pou┼ż├şvame ka┼żd├Ż de┼ł.
 • ─Żahko sa orientova┼ą v zna─Źk├ích
 • ─Żahko platite─żn├ę tla─Źidl├í
 • anim├ície
 • Nepodce┼łujte silu svojho blogu. Hovor├ş sa, ┼że ÔÇ×obsah je kr├í─żomÔÇť je pravda, a to je miesto, kde webov├Ż surfovate─ż ide o obsah. Aj ke─Ć m├┤┼żete svoj blog pou┼ż├şva┼ą na viacero predmetov, nedovo─żte mu, aby sa stal p├│diom pre trashov├ę rozhovory. Po osloven├ş subjektu ho v primeranom ─Źase preru┼íte. Chcete, aby v├í┼í blog bol o va┼íej spolo─Źnosti a va┼íich akt├şvach, nie o miesto, kde by sa dali konkurenti do ko┼ía alebo aby sa neprimerane dlh├Ż ─Źas vyskytli chyby.
 • V├Żrazn├ę a ┼żiariv├ę farby

Vitajte v roku 2020

Forbes ned├ívno uverejnil ─Źl├ínok, v ktorom predstavil nieko─żko trendov v oblasti ┼ípi─Źkov├Żch technol├│gi├ş, ktor├ę odborn├şci o─Źak├ívaj├║ v roku 2020 ako divok├Ż ohe┼ł. Uv├ídzaj├║ sa v ┼łom slov├í ÔÇ×Sme uprostred 4. priemyselnej revol├║cieÔÇť. Toto je odv├í┼żne vyhl├ísenie pre ve─żk├║ publik├íciu. Rast technol├│gie sa v┼íak pohybuje r├Żchlej┼íie ako kedyko─żvek predt├Żm. Podniky a n├írody, ktor├ę sa nezav├Ązuj├║ dr┼ża┼ą krok s rastom, sa pravdepodobne stratia.

Odborn├şci sa pozeraj├║ dopredu a predpovedaj├║ d├┤le┼żit├ę trendy, na ktor├ę by sa mali pripravi┼ą v┼íetky technologick├ę spolo─Źnosti. Tieto trendy sa vyv├şjaj├║ u┼ż nieko─żko rokov so zameran├şm na budovy. Do konca roku 2020 sa predpoklad├í, ┼że bud├║ za─Źlenen├ę do hlavn├ęho pr├║du a bud├║ ma┼ą ve─żk├Ż v├Żznam

 • AI – umel├í inteligencia
  • AI je u┼ż nieko─żko rokov. Ke─Ć majite─ż firmy chcel vyu┼żi┼ą AI v prospech svojej vlastnej spolo─Źnosti a svojich vlastn├Żch klientov, musel ju prev├ídzkova┼ą spolu s poskytovate─żom. To znamen├í, ┼że zefekt├şv┼łujete spolo─Źnos┼ą Google alebo Amazon alebo ktoko─żvek. Znamen├í to tie┼ż, ┼że mus├şte pou┼żi┼ą ich algoritmus a zdroje. Bude to ve─żmi n├íkladn├ę. O─Źak├ívajte, ┼że po─Źet poskytovate─żov tento rok porastie, a to prin├║ti ve─żk├Żch mu┼żov uvo─żni┼ą poz├şciu, ktor├║ maj├║ na trhu AI.
 • Siete 5G
  • 5G bol predstaven├Ż v roku 2019, ale ako v├Ą─Ź┼íina siet├ş, narazil na zem. Pozor na tento rok. Zd├í sa, ┼że v┼íetky chyby boli vypracovan├ę a o─Źak├ívame, ┼że uvid├şme lieta┼ą 5G. V po─Ź├şta─Źovej krajine nie je ni─Ź tak├ę pr├şli┼í r├Żchleho.

Nie─Źo pre v┼íetk├Żch

Na webe surfuj├║ v┼íetci ─żudia. To, ┼że sa stoto┼ż┼łujete s technickou str├ínkou, neznamen├í, ┼że chcete vidie┼ą iba technick├Ż materi├íl. To tie┼ż neznamen├í, ┼że v├í┼í partner na v├ís nebude klika┼ą zo str├ínok, ak nie s├║ ─żu─Ćmi, ktor├Żch sa t├Żka technol├│gia. S oh─żadom na to prid├ívame mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch dobr├Żch inform├íci├ş o r├┤znych t├ęmach. M├┤┼żu klikn├║┼ą na dobr├ę jedlo k jedlu, na najnov┼íie zdravotn├ę stavy, recenzie na nov├ę produkty a niektor├ę skvel├ę blogy. V├í┼í web by mal by┼ą dobre zaoblen├Ż.

2020 web zábava

Na svoje str├ínky m├┤┼żete umiestni┼ą ve─ża nov├Żch dynamick├Żch grafick├Żch prvkov. Bu─Ćte s nimi opatrn├ş. Je ─żahk├ę prem├┤c┼ą va┼íe str├ínky pr├şli┼í dobr├Żmi vecami. Pr├şli┼í ve─ża aplik├íci├ş pritiahne pozornos┼ą a to znamen├í, ┼że v├í┼í klient nevid├ş d├┤le┼żit├ę inform├ície, ktor├ę chcete pre─Ź├şta┼ą. Tu je nieko─żko vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Niektor├ę boli u┼ż nejak├Ż ─Źas v testovacej dobe. Teraz s├║ pripraven├ş spusti┼ą svoje tr├ęningov├ę koles├í a ├şs┼ą.

 • Animovan├í grafika
 • Mikroakcie
 • Ve─żmi v├Żrazn├ę farby
 • 2D anim├ície – vysvet─żuj├║ce vide├í
 • Animovan├ę log├í
  • To by malo by┼ą uveden├ę v samostatnej ─Źasti a prezentovan├ę vkusne.

Tieto veci s├║ z├íbavn├ę a z├íbavn├ę. V├Ą─Ź┼íina dizajn├ęrov kvality vyberie aspo┼ł nieko─żko z nich, ktor├ę sa maj├║ nain┼ítalova┼ą na va┼íe str├ínky. Rovnako ako TechCrunch, aj vy chcete web, ktor├Ż je profesion├ílne navrhnut├Ż a poz├Żvaj├║ci. Tieto n├ístroje vylep┼íia va┼íe str├ínky. Za─Źnite t├Żm, ┼że nav┼ít├şvite niektor├ę vysoko hodnoten├ę str├ínky a cho─Ćte odtia─ż.

Ka┼żdodenn├Ż ┼żivot

Technol├│gia zmenila n├í┼í ┼żivot. Tento trend bude pokra─Źova┼ą aj v roku 2020. Po─Ź├şta─Źov├ę polo┼żky (napr├şklad hodinky I-watch) bud├║ m├┤c┼ą sledova┼ą va┼íe telo a bud├║ vysiela┼ą sign├íly zdravotn├Żch probl├ęmov. Zdravotn├Ż probl├ęm sa ─Źasto zist├ş sk├┤r, ako sa ─Źlovek e┼íte c├şti chor├Ż. Po─Ź├şta─Ź m├┤┼że pacientovi odporu─Źi┼ą presn├ę lie─Źivo a d├ívkovanie na z├íklade jeho hist├│rie a s├║─Źasn├Żch liekov.

Sestersk├í spolo─Źnos┼ą Google Wayno pr├íve dokon─Źila testovanie na svojich auton├│mnych vozidl├ích. Je to bezpe─Źn├í st├ívka, ┼że sa s nimi stretneme v bl├şzkej bud├║cnosti a mo┼żno aj v tomto roku. Toto nebude ma┼ą vplyv iba na v┼íeobecn├║ popul├íciu, ale aj na automobilov├Ż priemysel, autobusy a miestne spolo─Źnosti jazdiace na koni.

Technol├│gia je hlboko zakorenen├í v na┼íom svete. Nez├íle┼ż├ş na tom, kde ┼żijeme alebo ─Źo rob├şme pre ┼żivot. Rok 2020 bude rokom zmien. V mnoh├Żch oh─żadoch bud├║ tieto zmeny vzru┼íuj├║ce. Preto sa pozer├íme na na┼íe technick├ę str├ínky. Neust├íle n├ís informuj├║ a to je presne to, ─Źo mus├şme by┼ą. Informovan├ş.

Table of Contents