Pripravte sa na 3 -ročnú čipovú sadu Nositeľný čip Huangshan

Nemožno vykonať žiadnu sekciu technickej vybavenosti bez predchádzajúceho súhlasu. Na verdade os Wearables estao a bater recordes.

Em 2020, o segmento de smartphones Ak dôjde k globálnej pandémii, dôjde k výraznému zvýšeniu počtu úmrtí do konca. Žiadne entanto, nem todos oa segmento da tecnologia sofreram no yes passado. O segmente nositeľného tovaru sa dozviete viac zo svojej praxe a pandémie.

Vstupuje ako jedna z najobľúbenejších a najobľúbenejších inteligentných sól, ako aj Amazfit GTR. 2, GTS 2 napríklad ako varianty 2e. A marca também anunciou novos smartwatches sob a marca Zepp. Veľká čínska tecnológia Nositeľné zariadenie predstavuje súčasné novidades 2021, prichádza s novým čipom Wearable.

Čipová sada Wearable de terceira geração chegará em breve. Provavelmente será denominado Huangshan 3. Para quem não sabe, a marca está sediada em Hefei, China e há muito tempo que desenvolve as suas próprias soluções de Chipset Wearable. No passado, a Huami era conhecida pela colaboração da Xiaomi com a marca (o gigante por trás da Mi Band é um dos stakeholders da Huami. No entanto, hoje and Huami destaca-se como uma das empresas mais relevantes no segmento de Wearables.

Nositeľné SoC Huami Huangshan 3 chegará em breve

Durante a Conferência de Inovação de 2021, o fundador e CEO da Huami, Huan Wang, revelou que o Chipset Wearable de terceira geração da Huami. Všetky možnosti sú k dispozícii v oblasti čipových súprav o investícii kapitálu também aumenta. Výsledok je jeden z našich najdôležitejších znížení.

Vzťah: 18 -násobný priemer OLED s frekvenciou 120 Hz, Snapdragon 870 a 64 MP

A Huami lançou o seu primeiro chipset em 2018. Anunciou o primeiro chipset Huangshan No.1 com IA do Mundo. Čipová súprava obsahuje množstvo inteligentných čipov, ktorých základná báza nie je spojená s pokynmi RISC-V. Kopírovať proces C2 a vykonať jednu neurónovú nezávislosť. AA závisí od IA, závisí od NPU a má mnoho ďalších predpokladov, že budú k dispozícii. Portál, ako aj mnoho ďalších, si môžete uvedomiť, že väčšina NPU je spojená s návodom na použitie, ako je to možné, bez toho, aby to bolo možné.

Infekcie, alebo spustenie môžu obsahovať jednu alebo viac čipových súprav. Empresa pode manter a sua estrutura de nomes e chamar-lhe de Huangshan No.3. Väčšina našich oficiálnych potvrdení oficiálnych údajov o como certo.

Naše najobľúbenejšie nositeľné zariadenia sú vybavené čipovou sadou. Ukážka v apostar no Amazfit GTR 3 e GTS 3 como fortes candidatos.