Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pripomenutie: S telefónom iPhone 4 už nemôžete ďalej

WhatsApp iPhone

Používate iný iPhone 4 zostať v kontakte s priateľmi alebo rodinou prostredníctvom WhatsApp, čoskoro už nebude možné. WhatsApp zastáva 1 Február 2020 s podporou iOS 7,

WhatsApp prestane podporovať iOS 7 a iPhone 4

Väčšina ľudí si zakúpi nový iPhone každých pár rokov, ale nie každý. Vždy sú ľudia, ktorí s prístrojom trávia trochu dlhšie. Ste alebo poznáte niekoho, kto napríklad stále má iPhone 4 použité, potom je menej dobrá správa, ak ste neplánovali obchodovať s novším modelom. WhatsApp prestane podporovať iOS 7,WhatsApp prestane používať systém iOS 7 z 1 Február 2020, ako to možno prečítať v jednom podporný článok, Ďalšie staršie operačné systémy sa už nebudú ďalej podporovať. Pre používateľov iPhone to znamená, že musíte mať aspoň jedno zariadenie iPhone 4, aby ste mohli pokračovať v navrhovaní obsahu. IPhone 4 môže byť stále aktualizovaný na iOS 7 ale potom sa to zastaví. Na zariadeniach iPhone 4s stále beží iOS 9, takže môžete používať WhatsApp trochu dlhšie.

Ak chcete vedieť, ktorú verziu systému iOS je možné do telefónu iPhone nainštalovať, pozrite si nižšie uvedený prehľad.

od tej doby 1 Od januára 2017 bola spoločnosť WhatsApp povinná mať aspoň iOS 7 musel používať, pretože v tom čase bola podpora pre iOS 6 vypršala. Ak neviete presne, na ktorú verziu systému iOS je možné váš iPhone aktualizovať, alebo ak ste zvedaví, ako to funguje so staršími zariadeniami, pozrite si náš prehľad s verziami iOS. V prehľadnej tabuľke vidíte presne, ktoré verzie sú k dispozícii a aká je najnovšia verzia.

Akcie na výmenuHľadáte náhradný model starého iPhone 4? Prečítajte si náš článok s ponukami pre iPhone. Nájdete tu nielen ponuky najnovších modelov, ale aj staršie modely, ktoré sú zatiaľ podporované. Prečítajte si tiež naše tipy na najlacnejšie predplatné pre iPhone.

História revízií:

  • Nahlásiť opravu položky, pravopisnú chybu alebo pridanie?

    WhatsApp

    WhatsApp je populárna služba správ, ktorú má takmer každý holandský človek na svojom smartfóne. Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o WhatsApp: od archivácie konverzácií, správneho nastavenia vášho súkromia a jeho používania na pracovnej ploche po význam farebných začiarknutí.

    WhatsApp "class =" lenivý lenivý skrytý avatar