Pripojte sa ako novinky v aplikácii Huawei AppGallery

V┼íetky nov├ę aplik├ície a aplik├ície Huawei AppGallery a niektor├ę z nich vynikaj├║.

Gal├ęria aplik├íci├ş Huawei, ofici├ílna aplik├ícia spolo─Źnosti Huawei, ktor├í obsahuje viac a viac koncentrovan├Żch programov├Żch programov, ako s├║ lok├ílne, glob├ílne a glob├ílne dostupn├ę aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą v┼íetky portr├ęty. V┼íetky nov├ę aplik├ície a aplik├ície Huawei AppGallery a niektor├ę z nich vynikaj├║. Prech├ídzaj├║ v┼íetk├Żmi fikciami marca, ktor├ę sa t├Żkaj├║ pr├şslu┼ín├Żch aplik├íci├ş, ako s├║ hlavn├ę kateg├│rie, ┼ípeci├ílne kateg├│rie a ┼ípeci├ílne bankov├ę karty.

V├Ą─Ź┼íina marca a v┼íetky in┼ítitucion├ílne bankov├ę referen─Źn├ę a n├írodn├ę aplik├ície – aplik├ícia Banco BPI, aplik├ícia BPI ka┼żd├í nov├í aplik├ícia do Novo Banco, a NB inteligentnej┼íia – viac aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą k dispoz├şcii AppGallery. Skuto─Źne s├║ to kateg├│rie, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, a preto s├║ pou┼ż├şvan├ę v Millenium e ActivoBank, ako aj nov├ę serie noviniek v AppGallery, ktor├ę sp├íjaj├║ komplexn├║ integr├íciu s mobiln├Żmi slu┼żbami Huawei. Segundo Ana Lorena, ved├║ca marketingu a Comunica├ž├úo da Huawei Consumo em PortugalÔÇ×Na┼íe hlavn├ę oblasti integr├ície a integr├ície s├║ s├║─Źas┼ąou Millenium BCP e do ActivoBank, ktor├ę maj├║ portf├│lio referen─Źn├Żch port├ílov v Portugalsku a celkovo integruj├║ HMS. Ako duas aplica├ž├Áes incluem agora funcionalidades como map kits, location kit, near service, push kit, site kit e account kit ÔÇŁ.

Mas as novidades n├úo ficam por aqui. Gal├ęria aplik├íci├ş Huawei obsahuje nov├ę kateg├│rie a kateg├│rie nakupovanie Com a aplica├ž├úo Dott, de Utilidades com and Applica├žoo My Vodafone, de entretenimento com and Applica├ž├úo Solitaire Classic Card Game e onategoria de gastronomia com a aplica├ž├úo da Bolt Food.

NOVAS APLICA├ç├ĽES NA APPGALLERY EM FEVEREIRO

BPI

Aplik├ícia na obnovu BPI zjednodu┼íuje a zjednodu┼íuje intu├şciu. Spolo─Źne m├┤┼żete vyu┼żi┼ą r├┤zne mo┼żnosti kombinovania funkci├ş, napr├şklad pr├şklad vizualiz├ície, konzult├ície a konzult├ície, ako napr├şklad v├Żber z bankov├Żch ├║─Źtov; realizovate─żn├ę prevody, pagamentos de servi├žos e levantamentos; konzultanti pohybuj├║ sa, nakupuj├║, nakupuj├║ a investuj├║; simuluj├║ a sleduj├║ v┼íetky online kontakty.

NB m├║drej┼í├ş

Inteligentnej┼íia a nov┼íia aplik├ícia mobiln├ęho bankovn├şctva pre Novo Banco pre konkr├ętnych klientov a ich predstavite─żov. Jednoduch├ę pou┼ż├şvanie, pou┼ż├şvanie, pou┼ż├şvanie a pou┼ż├şvanie inteligentn├Żch inteligentn├Żch telef├│nov. Vyberte si z nasleduj├║cich aplik├íci├ş NBnet, NBnetwork, z├şskajte najaktu├ílnej┼íie aplik├ície a z├şskajte inteligentnej┼íiu aplik├íciu.

Pr├şslu┼íenstvo: Samsung Galaxy Z Flip3 deve dominar or mercado de smartphones dobr├íveis ÔÇőÔÇőem 2021

Dott

O dott ├ę o primeiro grande marketplace generalista em Portugal, que pretende mudar and forma como se compra e vende online no nosso pa├şs e ajudar and digitalizar as marcas portuguesas, abrindo as portas do mundo aos seus neg├│cios. K dispoz├şcii je 16 kateg├│ri├ş pre jednu aplik├íciu, ktor├í obsahuje v┼íetky tri hlavn├ę kateg├│rie r├Żchlost├ş.

M├┤j Vodafone

Moja aplik├ícia Vodafone predstavuje mno┼żstvo be┼żn├Żch a cenov├Żch pon├║k pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov. Basta aceder ├á App My Vodafone, no telem├│vel, para poder: Consultar o tr├ífego de dados, minutesos e SMS consumeridos; overi┼ą alebo prevzia┼ą v┼íetky d├┤le┼żit├ę polo┼żky do v├í┼ího telev├şzneho programu, ako aj prevzia┼ą viac funkci├ş.

Klasická kartová hra Solitaire

M├íte nejak├ę sk├║senosti s t├Żmto probl├ęmom? Klasick├í kartov├í hra Solitaire je ide├ílnym sprievodcom pre ka┼żd├║ spolo─Źnos┼ą. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş a sk├║senost├ş so solit├ęrnymi klasick├Żmi hrami, vr├ítane v┼íetk├Żch ┼ít├Żlov, doplnkov a doplnkov, ako aj z├íkladn├Żch funkci├ş. K├║zeln├ę umenie odznieva solit├ęr, mantendo a klasick├║ hru solitaire. Sk├│re sk├│re ┼ít├Żlu a ┼ít├Żlu Vegas v├ím poskytne v┼íetky dostupn├ę dostupn├ę mo┼żnosti.

Bolt Food

A Bolt Food pon├║ka jednoduch├║ a intuit├şvnu aplik├íciu, ktor├í v├ím pom├┤┼że s v├Żberom preferenci├ş a preferenci├ş. Vychutnajte si pizzu alebo si dajte nie─Źo sushi alebo si dajte predjedlo hamburgeru a dajte si dokopy Bolt Food! Dajte si vybra┼ą z pequeno-almo├žo, almo├žo, jantar ou snack, a Bolt Food proporciona-lhe todas as refei├ž├Áes que mais deseja.