Pripojte alternatívne k Huawei a Gmailu

Huawei já lançou em Portugal duas das suas alternativas and aplicações to Google. A fabricante já nos brindou com Petal Maps, o seu próprio Google Maps e com o Petal Search, a sua alternatíva ao Google app. Viac ako jednu aplikáciu môžete použiť medzi rôznymi čínskymi aplikáciami, inými spôsobmi a inými spôsobmi, ako je Gmail, napríklad aplikácia Petal Mail.

A Huawei já tem o Petal Mail em beta verzia desenvolvimento. Viac aplikácií, ktoré môžete použiť na odosielanie e-mailov, ako alternatívy k Gmailu, ako aj k ďalším možnostiam použitia smartphones da fabricante chinesa. Pohodlne sa aplikuje a spoločnosť Huawei odporúča a podporuje svoje aplikácie.

Petal Mail: Gmail od spoločnosti Huawei

Verzia beta do programu Petal Mail väčšina krajín v Číne, que já se podem registar. Niektoré momenty a možnosti disponibilného vybavenia sú k dispozícii pre všetky operačné systémy pracovnej plochy. Fase de testes, a Huawei dará prémiová aos používa mnohé zo životaschopných spätných väzieb k použitiu a aplikácii, ako aj identifikácia melórií.

Verzia: LineageOS 18.1 podpora pre POCO X3 Pro, Galaxy M20 a viac

Všetky typy súborov, ktoré môžu mať veľký vplyv, ale žiadny dizajn, mnoho spôsobov, ako pracovať s veľkými cestovinami (caixa de entrada, destaques, excluídos, enviados, lixo e spam), quanto nas funções, que neste momento são apenas Niektorí používatelia Huawei majú ďalšie možnosti a ďalšie.

Presumivelmente, Huawei também lançará uma aplicação Petal Mail ods smartphonesVäčšina dostupných aplikácií AppGallery má jednu z najdôležitejších foriem aplikácie. Embora má jednu z najdôležitejších fáz sústredenia a bez operačného systému pracovnej plochy.

Viaceré typy terestriálnych palíc, ktoré majú široké spektrum pôsobenia, ako aj počet použitých mobilných telefónov, ako aj mobilných telefónov Huawei, sú k dispozícii v rôznych farbách.