Pr├şpady IPhone dorazia 9 Zn├ímy ako iPhone SE 2 Pre maloobchodn├şkov je d├ítum skl├ípania stanoven├Ż 5 apr├şl

Pr├şpady iPhone s├║ uveden├ę 9 Zn├ímy ako iPhone SE 2 Oslov├ş maloobchodn├şkov, ako je Best Buy, ─Źo m├┤┼że signalizova┼ą, ┼że telef├│n, o ktorom sa hovor├ş, ┼że je n├ístupcom iPhone SE, bude ─Źoskoro ozn├ímen├Ż. Pod─ża spr├ívy boli maloobchodn├şci po┼żiadan├ş, aby do svojho invent├íra neprid├ívali pr├şpady a┼ż do nedele, 5 Apr├şl – s uveden├şm d├ítumu spustenia ┼ípecifik├ície. Na fotografii pr├şpadu je zn├ízornen├ę puzdro Urban Armor Gear a nie je to jedin├í zna─Źka, ktor├í sa odosiela maloobchodn├şkom. O─Źak├íva sa, ┼że bude iPhone 9 Je to cenovo dostupn├Ż iPhone, napr├şklad iPhone SE SE 2016.

Zdie─żan├í fotka stavu IPhone 9 ├Üdajn├ę 9to5Mac. Na zadnej strane je zna─Źka Urban Armor Gear, konkr├ętne ÔÇ×UAGÔÇť. ─îerven├ę puzdro obsahuje vonkaj┼íiu ┼ítrukt├║ru alebo kovov├Ż r├ím, ktor├Ż poskytuje tvrdos┼ą a ochranu ko┼żen├ęho puzdra. ─îasti fotoapar├ítu s├║ umiestnen├ę v pravom hornom rohu. Obal ta┼íky hovor├ş, ┼że je ur─Źen├Ż pre ÔÇ×nov├Ż iPhoneÔÇť. 4,7, 2020. ÔÇťVe─żkos┼ą obrazovky je v s├║lade s predch├ídzaj├║cimi spr├ívami pre iPhone 9 Prez├Żvan├Ż iPhone SE 2, Balenie na ┼íkatuli obsahuje aj schv├ílen├║ zna─Źku ÔÇ×Military StandardÔÇť. Uviedlo sa, ┼że maloobchodn├şci, ktor├ş dostali tieto pr├şpady vr├ítane Best Buy, boli po┼żiadan├ş, aby si ich z├ísoby nezaznamenali do v├şkendu, nedele, 5 Apr├şla.

9to5Mac uv├ídza, ┼że hoci to nie je pravdepodobn├ę Apple Spust├ş sa IPhone 9 Prez├Żvan├Ż iPhone SE 2 v 5 V apr├şli m├┤┼że telef├│n e┼íte tento t├Ż┼żde┼ł ozn├ími┼ą a spr├şstupni┼ą ho bud├║ci t├Ż┼żde┼ł.

Apple O─Źak├íva sa, ┼że iPhone pr├şde 9 S LCD panelom 4,7 Palcov├ę a hlavn├ę dotykov├ę tla─Źidlo ID. Apple m├┤┼że by┼ą nap├íjan├Ż ─Źipom A13 a jeho 3 GB RAM. ┼ápekul├ície s cenami nazna─Źuj├║, ┼że to bude st├í┼ą okolo 399 dol├írov (pribli┼żne 30 000 Rs).