Prineste tieto umenie Marvel Postavy navrhol Tetsuya Nomura

Shacknews skontroloval s├ęriu pripravovan├Żch Marvel Postavy, ktor├ę navrhol Tetsuya Nomura zo samotnej Final Fantasy.

V poslednej dobe Shacknews str├ívil nejak├Ż ─Źas na ve─żtrhu hra─Źiek v New Yorku a bol svedkom najr├┤znej┼í├şch z├íbavn├Żch vec├ş, vr├ítane r├┤znych majest├ítnych ak─Źn├Żch post├ív, ako napr├şklad t├Żch, ktor├ę sa chyst├íte vidie┼ą.

Niektor├ę z najchladnej┼í├şch ot├ízok boli Bring Arts Marvel ─î├şsla vr├ítane soch Iron Mana, kapit├ína Ameriky a Spider-Mana – ├íno, ob─ż├║ben├ş pomstitelia!

Tieto postavy navrhol s├ím Tetsuya Nomura, ktor├ęho pravdepodobne pozn├íte ako re┼żis├ęra, umelca a dizajn├ęra zn├ímeho t├Żm, ┼że o┼żivuj├║ postavy zo s├ęrie Final Fantasy a Kingdom Hearts. Samozrejme mal tie┼ż ve─ża, aby prispel k Final Fantasy 7 Prich├ídza remake. Nomura tie┼ż urobil ve─ża p├írov Play-Arts Kai od Square Enix.

Vysok├Ż z├íves, rozmanit├ę doplnky a niektor├ę ve─żmi chladn├ę vzory s├║ charakteristick├Żm znakom tohto konkr├ętneho p├şsma, ako m├┤┼żete vidie┼ą na videu ni┼ż┼íie. S├║ o 7 Palce alebo viac v z├ívislosti od charakteru, tak┼że m├íte predstavu o tom, ─Źo od nich m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą.

Iron Man m├┤┼że napr├şklad pou┼żi┼ą kr├şdla ako ┼ít├şt, zatia─ż ─Źo kapit├ín Amerika prich├ídza so svojimi klasick├Żmi brneniami a zlat├Żmi brneniami, aby na svojich pleciach nosil obidve brnenia. Spider-Man bol uk├ízan├Ż ako skor├Ż prototyp na schv├ílenie licencie od Disneyho v tom ─Źase, ale po dokon─Źen├ş potrasie aj niektor├ę skvel├ę funkcie.

Ak chcete z├şska┼ą viac inform├íci├ş o hr├ích a technol├│gi├ích, pozrite sa na str├ínky Shacknews a GamerhubTV YouTube Kan├íly. N├íjdete tu exkluz├şvne rozhovory, uk├í┼żky a pokrytie exkluz├şvnych udalost├ş. N├íjdete tu tie┼ż podrobn├ę pokyny, prehr├ívanie vide├ş a ─Ćal┼íie. Prihl├íste sa na odber oboch kan├ílov a kontaktujte spolo─Źnos┼ą Shacknews kv├┤li aktualiz├íci├ím hier a technol├│gi├ş.