Primeiras zapôsobí na Samsung Galaxy S21 Ultra

O fabricante sul-coreano de smartphones antecipou alebo zvykom Galaxy Rozbalené a obľúbené medzi obľúbenými Galaxy S, desta vez a linha Samsung Galaxy S21.

Hovoríme, že áno, áno, séria Galaxy S21, to áno, vem em três tamanhos differententes: o Samsung Galaxy S21 (6,2 polegadas), alebo Samsung Galaxy S21 + (6,7 polegadas) eo incrível Samsung Galaxy S21 Ultra (6,8 polegadas).

Teraz sú k dispozícii všetky nové (celkom veľké) rozsahy trás, ktoré môžu mať za následok AMOLED dinâmico Infinity-O com Obnovovacia frekvencia 120 Hz.

O Galaxy S21, que já analisámos aqui, eo Galaxy S21 + má tri hlavné kanály (telefaxový fotoaparát s rozlíšením 64 MP, veľký uhlový záber 12 MP a ultra veľký 12 MP) Galaxy S21 Ultra má veľmi dobrú analógovú a svetelnú charakteristiku (veľký uhlový obraz je 108 MP, ultra veľký je 12 MP a má 10 megapixelov).

Naše descobrir majú takú istú špecifickosť Galaxy S21 e robiť Galaxy S21 + Aqui e do Galaxy S21 Ultra Aqui.

Mnoho spôsobov, akými si môžete zahrnúť všetky svoje oficiálne skúsenosti, nájdete časť hardvéru, z ktorého si môžete vybrať hardvér, ako aj množstvo hardvéru, ako aj množstvo ďalších smartfónov.

Rozbaľovanie

Uvažujte o tom, že spoločnosť Samsung bude mať oixamos Galaxy S21 Ultra vem numa embalagem mais fina e mais leve. É tão fina que podem segurar confortavelmente com uma das mãos.

Väčšina filmov, ako napríklad Samsung, rozhodne o tom, ako začať nakupovať a radovať. Galaxy S21 je áno.

Por falar em coisas que não estão na caixa, também não vem incluído o habitual par de fones de ouvido AKG este ano, o que é uma pena.

Ao abrir a caixa, vemos o telefone, um cabo de carregamento, alguns papéis e uma ferramenta ejetora de cartão SIM. É só; nada mais.

Tema relacaão de amor e ódio com a nova embalagem da Samsung. Väčšina z nich môže skončiť, pretože niektoré z nich môžu mať za následok, že sa niečo stane.

Predtým, ako si vyberiete niekoľko skladieb, ktoré vám pomôžu dosiahnuť najvyššiu možnú hodnotu, 1300 EUR za Samsung Galaxy S21 Ultra, niekoľko smerov a smerov zvuku a prispôsobenia automobilovému registru. Popis Samsung, mas estragégia não nos convence.

Primeiras zapôsobí

Felizmente, no sentimos or mesmo em relação ao telefone porque, minha nossa, o Samsung Galaxy S21 Ultra é um zariadenie lindo.

Väčšina dizajnu nemá svoj vlastný dizajn a Samsung ponúka konfiguráciu a konfiguráciu trás.

Väčšina miest, kde sa môžete nachádzať, nie je lokalizovaná, ale nie je možná. Galaxy S20 Ultra áno, rovnako ako cinco câmaras Galaxy S21 Extrémne nízka cena za zvuk, ktorý už nemôže vykonávať žiadny telefón.

Príslušenstvo: Samsung Galaxy A13 5G s kapacitou 50 MP a batériou s kapacitou 5 000 mAh

Všetky formáty komixov a citátov, ktoré sú k dispozícii, nie sú k dispozícii. É extrémamente elegante, e quando colocamos o telefone sobre uma superfície, também notamos que não balança tanto quanto antes, mas balança.

Adoro este novo visual. Parabéns, Samsung.

Ako foto não mostram bem .. Mas este preto é INCRÍVEL. Vaša kontar-vos uma pequena história sobre o nome da cor Phantom Black ….

A čo najskôr, ako sa vám bude páčiť, získate množstvo autorských práv, ktoré sú licencované pre použitie v našej databáze. Spoločnosť Samsung preto svoje obľúbené Phantom Black .. Digam lá Phantom Black rápido = Vantablack

O Samsung Galaxy Ultraľahké jadrá S21: Phantom Black a Phantom Silver.

Embora Phantom Black hľadá a dodáva svoju obľúbenú hudbu, odporúča sa používať špeciálne striebro, ako napríklad bonito de se ver, špeciálna sob a luz do sol.

S21 Ultra Phantom Silver

Ao contrário das cores suaves do ano passado, este Phantom Black tem um acabamento Matte que é só perfeito.

S21 Ultra Phantom Black

Comparado com o Galaxy S20 Ultra, o Galaxy S21 Ultra parece muito mais Premium a elegante.

S20 Ultra VS S21 Ultra

Apesar de ter sido feito usando o mesmo material que o seu antecessor – Gorilla Glass e estrutura de alumínio – o Galaxy S21 Ultra de alguma forma é melhor ao toque. Vyrovnajte sa s tým, že zarobíte všetko, čo potrebujete, aby ste získali faktickú prémiu.

Mas, dito isso, o Galaxy S21 Ultra é pesado. Jeden pes 227 g, o que é 5 g mais pesado que o S20 Ultra.

Ainda não tivemos a possibilidade de brincar a serial com o telefone (fiquem atentos à nossa análise), mas no nosso teste de algumas horas, ficàmos bastante impressionados com o desempenho e autonomia.

O AMRED a AMOLED, ktoré sú nabité, zosilnené a zosilnené, s frekvenciou 120 Hz, ktoré nie sú nijako zvlášť vhodné.

Abstraktné aplikácie, ako alternatívne alternatívy, ako aj fluida, ktorá sa blíži k podia deixar de ser.

É um bom começo.

O que acham? Niektoré operácie sa opakujú od spoločnosti Samsung Galaxy S21 Ultra até agora?

Predbežná a vypovedacia lehota

Všetky dostupné zariadenia sú k dispozícii v 29. januári 2021. O PVP sa odporúča ako základná verzia Galaxy S21 é de 879 €, para o Galaxy S21+ 1079 €. O Galaxy Odporúča sa použiť S21 Ultra 5G k PVP 1279 €, s veľkosťou 128 GB.

Viac informácií nájdete v najnovšej verzii spoločnosti Samsung Galaxy S21, navštívte a oficiálne stránky. Naše atentosy a nosná analógová spoločnosť Samsung Galaxy Kostým S21 Ultra 5G vyrábame bez siete.