Príležitosti pre hosťujúce blogy: Váš sprievodca hosťujúcimi blogmi v roku 2019

Nájsť príležitosti na blogovanie pre hostí môže byť ťažké.

V tomto článku vám vysvetlíme, prečo by ste mali začať blogovať ako hosť, ako môžete nájsť skvelé weby s blogmi pre hostí a prečo by ste ako webmaster mali alebo nemali akceptovať blogovanie pre hostí.

Čo je hosťovanie blogov / písaní? A ako nájsť možnosti blogov pre hostí

Hosťujúce blogy píšu články, blogové príspevky alebo tlačové správy pre iné webové stránky.

Všetky webové stránky vyžadujú originálny a autentický obsah, ktorý je časovo náročný.

Hosťovské blogovanie / písanie preto ponúka správcom webových stránok skvelý spôsob, ako pridať hodnotný výklenok na svoju stránku bez toho, aby ste ju museli vytvárať, a pre prispievajúceho tvorcu získať expozíciu od nového publika a jeden alebo dva spätné odkazy na svoje vlastné stránky

Vzťah hosťa blogger / vlastník stránok je veľmi výhodný, ak majú obe strany navzájom prepojené weby alebo blogy.

6 dôvody na začatie blogovania ako hosť v roku 2019

Tu je 6 dôvody, prečo by ste mali hľadať príležitosti na blogovanie pre hostí vo svojom výklenku

1 / Staňte sa autoritou

Písanie hostí v rámci vášho výklenku vám umožňuje budovať a ustanovovať vašu autoritu. Znáte ich tak, ako vás vidia na rôznych blogoch. A to vám dá ešte viac možnosti blogov pre hostí mimoriadny čas.

2 Podiel na sociálnych sieťach

Správcovia webu často propagujú článok, ktorý ste pre svoje stránky napísali, prostredníctvom svojich osobných kanálov alebo sociálnych sietí so značkou. Skutočne im vyhovuje pri propagácii vášho článku, pretože priťahuje nových a etablovaných čitateľov na vaše stránky. Tu v Infobunny ideme o krok ďalej a pôjdeme SEO optimalizuje príspevky hostí, ktoré vytvoríte pre spoločnosť Google, aby vás milovali.

3 / Prepojiť príležitosti

Spätné odkazy na vaše stránky sú skvelé Opatrenie Trustrank, Nájdenie vhodných príležitostí na blogovanie pre hostí vám poskytne jeden alebo dva spätné odkazy na vaše stránky v ľubovoľnom článku, ktorý píšete, v súlade s pokynmi správcu webu. Tieto odkazy sa nakoniec stanú neoceniteľnými a pomôžu vám zvýšiť SERP, keď spoločnosť Google začne dôverovať vašim stránkam.

4 / Staňte sa lepším blogerom

Všetci webmasteri majú osobitný štýl a sú vidieť na svojich stránkach. Písanie hosťom je vynikajúcou príležitosťou na získanie nových zručností v blogovaní, naučenie sa nových trikov a vo všeobecnosti na zlepšenie písania.

5 / Značka

Keď ho budete viac vidieť, stáva sa viac známym, najmä ak má obrázok profilu avatara, ktorý prenáša všetky blogovacie weby, pre ktoré píše, a ich sociálne kanály. Hodnotenie hostí je skvelé pre založenie a vybudovanie vašej značky.

6 Reciprocia

Hosťujúce blogy vytvárajú vzťahy medzi blogermi a webmastermi.

Obzvlášť ak píšete pre komunitu blogov, ako je Power Affiliate Club,

Klub Power Affiliate Club teraz platí svojim autorom. Pac prijíma príspevky hostí, potom sa môžete stať autorom Pac a dostanete platbu.

Uverejňovanie hostí na komunitných blogoch, ako je Pac Club, môže ľahko viesť ostatných autorov, aby využili príležitosti pre hostí na svojom vlastnom blogu.

Hosťovanie blogov príležitosti

Dôvody, prečo začať písať hosťovské blogy, a niektoré dôvody NO prijímať príspevky hostí

Musíte mať dobré dôvody hľadať príležitosti na blogovanie pre hostí.

Prečo hľadáte príspevok pre hostí?

Ak hľadáte vytvorenie skvelého informačného obsahu s dlhou formou na inom vyhradenom blogovacom webe, ktorý uverejňuje aj skvelý obsah, je to dobrý dôvod na začatie.

Ak však hľadáte iba spätné odkazy a budujete svoju autoritu a obsah na tom skutočne nezáleží, potom je to zlý dôvod.

Spoločnosť Google v minulosti varovala pred hosťujúcimi blogmi a tvrdila, že tí, ktorí sa snažia uverejňovať iba odkazy, budú potrestaní alebo zľavnení.

Veľmi dobre vedia, že niektorí blogeri uverejňujú iba odkazy a vidia to ako pokus o zlepšenie SERP (výsledky vyhľadávania).

Ak sú vaše zámery dobré, nevidím problém s blogovaním hostí ani prijímaním príspevkov hosťa. Obsah, ktorý vytvoríte, by však mal byť rovnako dobrý ako obsah, ktorý pridáte do svojho vlastného blogu, ak ho samozrejme máte.

Dĺžka obsahu je pre spoločnosť Google dôležitá, majú tendenciu uprednostňovať články s dĺžkou viac ako 1 500 slov a naozaj sa im páčia články nad 2 000. Teraz už nie všetky články dokážu udržať taký dlhý príspevok, ale budete vedieť, čo funguje a kedy sa hodnotí, keď to urobíte prieskum kľúčových slov a môžete vidieť, ako dlho tieto hodnotiace príspevky vydržia. Zobrazte viac času v slovách ako príspevky, ktoré sa hodnotia

webmasteri

Ak prijímate príspevky hostí, tu je môj kontrolný zoznam pre prijímanie

1 / Ako dlho je obsah?

Ako už bolo spomenuté, príspevky, ktoré sú na Google dobre hodnotené, sú zvyčajne dlhé.

Ak sú príspevky krátke a plytké, neakceptujte ich.

Obsah, ktorý pridáte, by mal byť pre vaše stránky prínosom a mal by súvisieť s vašou nika

2 / Kvalifikuje sa obsah toho, čo je napísané?

Ak dostanete príspevok pre hostí, ktorý vydáva výrazné tvrdenia, ktoré tvrdia, že tak urobí, alebo nie, obsah by mal byť ohodnotený.

Google má rád články, ktoré hodnotia a odkazujú orgány, ktoré hovoria to isté. Pomáha legitimizovať to, čo je napísané.

3 Lepenie

Je dobrým zvykom umožniť hosťujúcim blogerom odkaz na iný článok, ktorý napísali, čo je odmena, ak si prajete pridať na svoj web skvelý obsah.

Nie je dobrým zvykom povoliť autorom viacnásobné odkazy na iné príspevky. Ak tak urobíte, navrhujem, aby ste nenasledovali všetky okrem jedného z odkazov, aby im spoločnosť Google nevenovala príliš veľkú pozornosť.

Inak to môžete vidieť ako stratégia budovania prepojení od blogerov.

Nikdy neodkazujte na domovské stránky alebo nesúvisiace stránky.

A hľadajte skryté odkazy.

4 / Obrázky

Je skvelé, keď dostanete zásielku, ktorá je celkom dobrá, má dobre napísaný a kvalifikovaný obsah s dlhou formou, ktorý je zobrazený s obrázkami, je zlatý prach.

Ale pozrite sa na obrázky.

Môžu ich používať zadarmo?

Obrázky by sa tiež mali odovzdávať na vaše stránky a nemali by sa spájať z iného miesta.

5 / Je obsah jedinečný?

Google nemá rád duplicitný obsah. Ak nájdete článok na svojom webe zverejnený inde, vyhľadá najskôr toho, kto obsah pridal a kto ho pridal.

Ak na svoje stránky pridávate duplicitný obsah, najlepším prípadom je, že jednoducho nezaradí, ak bude dosť dobrý, pôvodný bude.

Môžete byť potrestaní.

Ako nájsť možnosti blogov pre hostí v roku 2019

Ak máte svoj vlastný blog, pridajte banner na bočnom paneli alebo výzvu na akciu. Oznámte, že hľadáte príležitosti na blogovanie pre hostí. Keď ľudia navštívia váš web, uvidia, že ponúkate svoje služby. Mali by ste im ponúknuť jednoduchý spôsob, ako vás kontaktovať. Vyžaduje sa určitá forma kontaktného formulára alebo e-mailového odkazu. Sociálne médiá sú tiež skvelým spôsobom, ako zdieľať svoje posolstvo. Nezabudnite sledovať používateľov vo vašom výklenku. Potom vytvorte vzťahy, aby ste zdieľali obsah, ktorý vytvoríte. Potom im môžete poslať správu a nadviazať kontakt.

Sociálne médiá sú tiež skvelým spôsobom, ako zdieľať svoje posolstvo. Nezabudnite sledovať používateľov vo vašom výklenku a zdieľať obsah, ktorý vytvárajú, na budovanie vzťahov. Potom im môžete poslať správu. Vírusový obsah Je to skvelé miesto, na ktoré môžete odoslať svoje články. Nielenže získate obrovské množstvo sociálnych zásob, ale nájdete aj veľa blogerov vo svojom výklenku.

Navštívte ďalšie blogy, ktorých nájdete mnoho Vírusový obsaha nájdite zmluvu o webe, kde môžete svoj nápad na blog poslať správcovi webu.

Pripojte sa k blogovacím komunitám, už sme spomenuli klub Pac, ale mali by ste sa tiež pozrieť MyBlogGuest čo je ďalšia komunita blogerov. dis Je to ďalšia kontrola. A samozrejme, hit Google a urobiť nejaké hľadanie.

Tu je niekoľko hľadaných výrazov:

"Pokyny na odoslanie" "Pokyny na uverejňovanie príspevkov hosťa" "Prijímať príspevky pre hostí" "Prispieť k článku" "Odoslať obsah"

Hosťovanie blogov príležitostiĎakujem za pripnutie môjho obrázka Pinterest 😉

Ako nájsť príležitosti na blogovanie pre hostí v roku 2019 – Jedlo so sebou

Google povedal, že ak blogujete ako hosť pre odkazy, je to veľmi nebezpečné pre vaše stránky.

Je tiež nebezpečný pre tých, ktorí prijímajú vaše prezentácie hostí zo všetkých dôvodov uvedených vyššie.

Nemám problém s príspevkami pre hostí, pretože ako webmaster je veľmi ťažké neustále písať a vytvárať hodnotný obsah, najmä ak stlačíte 2 000 slov.

Nemáme armádu spisovateľov, ktorá by oslovovala nekonečné publikácie, môžeme byť sami.

Prijímanie príspevkov hosťa je preto skvelý nápad, ak sa urobí a prijme so správnym úmyslom.

Nemyslím si, že Google penalizuje dobrý obsah. Myslím, že spoločnosť Google potrestá krátky, plytký obsah pomocou odkazov, ktoré sa zdajú byť nekonečné pre autorovu vlastnú stránku.

Google chce prepojiť oprávnenie tak, aby bolo ekologické a autentické, a nie je to tak, ak pridávate svoje vlastné odkazy.

pozdravy

roony

Ste pripravení spustiť PÍSANIE HOSTÍ?

Neustále hľadáme sociálnych vplyvných členov a blogerov, ktorí by s nami spolupracovali na Infobunny.

Ak máte záujem stať sa prispievateľom Infobunny, pošlite nám správu na adrese Kontaktný formulár.

Naše pokyny pre odosielanie príspevkov pre hostí a náš kompletný sprievodca pre blogovanie hostí nájdete tu

Články s

Už nikdy viac skúmať kľúčové slová. Urob to namiesto toho!