Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pr√≠kaz & Conquer Upraven√©ho Zber ZańćaŇ• 5.j√ļna (P√īvod a Parn√°)

Príkaz & Conquer Upraveného Zber

Pr√≠kaz & Conquer Upraven√©ho Zber zańćne 5.j√ļna cez P√īvodu a Pary, Electronic Arts ozn√°mila dnes. Toto je kompil√°cia Command & Conquer: Tiberian Dawn, Pr√≠kaz & Conquer: Red Alert a ich troch expansion pack – Covert Ops, Counterstrike a N√°sledky, ktor√© boli uroben√© niektor√© p√īvodn√© Westwood Studios ńćlenovia t√≠mu teraz na Petroglyph.

Pr√≠kaz & Conquer Upraven√©ho Zbierka bola tieŇĺ vyvinut√° v spojen√≠ s C&C community. Akt√≠vne Komunity Rady poskytol sp√§tn√ļ v√§zbu od ” zańćiatku v√Ĺroby s ’24/7 pr√≠stup ” rozvoj t√≠mu. Hra obsahuje prestavan√Ĺ grafika a text√ļry s aŇĺ 4K rozl√≠Ň°enie podporu, preroben√Ĺ soundtrack, vylepŇ°en√ļ UI, aktualizovan√© ovl√°dańće, editor m√°p, a modern√© multiplayer sk√ļsenosti s vlastn√© hry, 1v1 r√Ĺchly z√°pas, Elo-zaloŇĺen√© matchmaking, rebr√≠ńćkov, prehr√°.

Jim Vessella, ViesŇ• V√Ĺrobcov na EA, uviedol:

N√°Ň° t√≠m pracuje ruka v ruke s C&C community od prv√©ho dŇąa a d√ļfame, Ňĺe tento transparentn√Ĺ dial√≥g bude maŇ• za n√°sledok Command & Conquer Upraven√©ho Kolekcia je ńĺ√ļbostn√Ĺ list na naŇ°ich fan√ļŇ°ikov. Berieme klasick√© hry, ktor√© ushered v nov√ļ √©ru Ňĺ√°ner RTS a pridan√≠m v√§ńćŇ°ina fan√ļŇ°ikov poŇĺadovan√© funkcie, ako je Skirmish m√≥d pre Tiberian Dawn, kvality Ňĺivota, zlepŇ°enie kontroly a plnou Parou integr√°ciu s UGC podporu. Pre mŇąa osobne neboli s C&C ventil√°tor, pretoŇĺe som bol 12 rokov, v roku 1995, pracuje s p√īvodn√Ĺm Westwood Studios ńćlenov t√≠mu na Petroglyph bol sen.

Pr√≠kaz & Conquer Upraven√©ho Kolekcie m√īŇĺete teraz sa vopred objednaŇ• na ofici√°lnych str√°nkachv nasleduj√ļcich vydaniach k dispoz√≠cii.

Pr√≠kaz & Conquer Upraven√©ho Kolekcia (Digit√°lne) – 19,99 dol√°rov USD, k dispoz√≠cii Len na P√īvodu a Pary a zahŇēŇąa preroben√© verzie Tiberian Dawn a Red Alert, plus vŇ°etky tri expansion pack (Covert Operations, Counterstrike, a N√°sledku), a veńĺa bonusov a vylepŇ°en√≠.

҆peci√°lne Vydanie (Fyzick√©) – $59.99 USD, k dispoz√≠cii Len na Obmedzen√© SpustiŇ• Hrytoto vydanie prich√°dza v 2-kus big box s reli√©fom lieńćby a obsahuje Parn√Ĺ digit√°lny download k√≥d, Tiberium crystal 16 GB USB disk s upraven√©ho origin√°lny soundtrack (119 skladieb, viac 7 hod√≠n hudby vr√°tane album, “Frank Klepecki a Tiberian Synovia: Oslavuje 25 Rokov Command & Conquer”); zvratn√© 18″ X 24″ plag√°t, Ň°tyri frakńćn√Ĺ smalt kol√≠ky, tech stromu v√Ĺtlańćky (jeden pre kaŇĺd√ļ frakciu), a frakcie n√°lepka list.

25. V√Ĺrońćie Vydania (Fyzick√©) – 149,99 dol√°rov USD, k dispoz√≠cii Len na Obmedzen√© SpustiŇ• Hrytoto vydanie obsahuje vŇ°etky poloŇĺky v mimoriadne Vydanie plus kr√°sne f√≥lie a plastick√Ĺ pevn√© pole, Ň°esŇ• diskov upraven√©ho origin√°lny soundtrack podp√≠san√© Frank Klepacki, 100+ strane art kniha, Ň°tyri frakcie Ň°kvrny, reverzibiln√© ńćiapońćku, kovov√© mammoth tank replika, a lakovan√Ĺm PVC svetlo a zvuk tesla a obelisk repliky.

Odoslaҕ