Príjem WPBeginner: Koľko peňazí zarobí WPBeginner?

Pretože som začal používať program WPBeginner (takmer pred 10 rokmi), jednou z najčastejšie kladených otázok čitateľov je to, koľko peňazí zarobí program WPBeginner. Niektorí z vás si to môžu myslieť, ale nie som. Ak ste Google WPBeginner, zistíte, že jedným z najdôležitejších kľúčových slov sú „zárobky wpbeginner“.

Teraz viem, že niekoľko populárnych blogerov zdieľa podrobné správy o zárobkoch a niektorí z nich na nich dokonca vybudovali svoju značku. Niekoľko čitateľov mi povedalo, že by bolo populárnejšie, keby som zdieľal správu o príjmoch WPBeginner, ale úprimne povedané, nemám záujem mať čitateľov, ako som ja, pretože WPBeginner zarába veľa peňazí.

Chcem, aby naši čitatelia mali radi a sledovali WPBeginner kvôli kvalite obsahu, ktorý zverejňujeme.

Keďže téma výnosov WPBeginner neustále rastie, chcel by som sa nejaký čas venovať a reagovať najlepším možným spôsobom bez toho, aby to ovplyvnilo moje osobné základné hodnoty.

Domnievam sa, že úspech a neúspech sú dočasné a je dôležité, aby ste zostali vždy skromní. Z tohto dôvodu som nikdy nezdieľal správy o príjmoch WPBeginner.

Mám pocit, že sa blogeri, ktorí zdieľajú prehľady zárobkov, „zobrazujú“, ale to je len môj názor.

Určite chápem, že mnohí používatelia bloggerov považujú tieto správy o predaji bloggerov za inšpiratívne.

Myslím si však, že by pre našich čitateľov nebolo užitočné deliť sa o príjmy spoločnosti WPBeginner, pretože je ťažké s nimi súvisieť.

Prečo?

Pretože program WPBeginner nie je váš typický obchod s blogmi. Nielenže zarobíme peniaze predajom reklám, alebo pridružených odkazov. V skutočnosti si nemôžete kúpiť ani reklamu WPBeginner. Používame väčšinu našich odporúčaných partnerských produktov.

Ako vlastne WPBeginner zarába peniaze?

Zarábame peniaze predajom nášho doplnku WordPress a softvérového balíka, ktorý obsahuje: OptinMonster, MonsterInsights, WPForms, SeedProd atď.

Naše doplnky momentálne prebiehajú 8 Milióny stránok.

Dôležitým dôvodom popularity našich doplnkov je marketingová sila spoločnosti WPBeginner. Aj keď nepredávame doplnky priamo na webe WPBeginner, dobré meno, ktoré sme získali v komunite, nám pomohlo vytvoriť nezávislé značky pre každý z našich doplnkov.

Sme tiež zapojení do rôznych ďalších spoločností WordPress prostredníctvom nášho fondu WPBeginner Growth Accelerator Fund, ktorý zahŕňa MemberPress, Pretty Links, Formableable Forms a Affiliate Royale.

Aký je príjem WPBeginner?

Najlepší spôsob, ako premýšľať o príjmoch WPBeginner, je pozrieť sa na všetko, čo mi tento blog pomohol vybudovať. Spolu so všetkým, blog WPBeginner pomohol vytvoriť silný blog. 8 ročných dvojciferných obchodov,

Keby som musel používať „blogingový priemyselný žargón“, bol by som osemmiestny blogger, ale tento deň sa mi nepáči (viac o tom nižšie).

Keďže „osemmiestne blogovanie“ nie je bežný pojem, niektorí z vás zaujímajú, čo to v skutočnosti znamená.

Možno ste videli blogerov, ktorí sa nazývajú „šesťmiestnymi blogermi“ alebo „sedemmiestnymi blogermi“.

V určitom zmysle sú tieto pojmy definované ako:

 • Šesť číslic: ročný príjem nad 100 000 dolárov
 • Sedem čísel: vyšší ročný príjem 11 000 000 dolárov
 • Osem čísel: ročný príjem vyšší ako 10 000 000 dolárov

Keď som začal blogy, bol mojím snom pripojiť sa k „cool detskému klubu“. Ale ako moje blogovanie pokračovalo, v ten deň sa mi to nepáčilo.

Prečo?

Pretože som videla veľa spamerov a „začínajúcich online odborníkov“ zneužívajúcich deň, aby si noví používatelia kupovali býky **, aby rýchlo zarobili / zbohatli online alebo aby učili programy.

Tu je niekoľko príkladov ľudí, ktorí zneužívajú deň, aby neprekonali začiatočníkov:

 • Videl som blogerov používať šesťmiestnu značku bloggerov, pretože ich blog získal tento rok viac ako 100 000 návštevníkov (bez výnosov).
 • Videl som „nádejných odborníkov“, ktorí používajú sedemcifernú značku bloggerov, pretože pracovali pre väčšiu spoločnosť, ktorá zarobila viac ako $ 1 milión online a bol zaňho uznaný (v podstate klamný).
 • Videl som, ako ľudia zarábajú 8 Kombinovali sa až 10 rokov, aby sa opísali ako šesť alebo sedemciferní blogeri. Toto je technika bežne používaná v MLM / pyramidových schémach.
 • Videl som niekoľko blogerov v šesťcifernom rozsahu, ale je v inej mene (takže ak hľadáte USD, nie je celkom správne).

Keď práve začínate, buďte veľmi opatrní a všimnite si, že niekto je označený ako šesť alebo sedemciferný blogger.

Ak vám táto osoba predáva kurz, ktorý vám pomôže zopakovať váš úspech, je to 99,9% prípadov podvodu. Nestrácajte čas ani peniaze.

Neexistujú žiadne skratky na zarábanie peňazí online.

Vyžaduje si to veľa práce a mali by ste svoj web považovať za skutočný obchod. Áno, je to skutočná práca.

Pokiaľ ste pripravení na prácu na nohách, môžete si zarobiť peniaze blogovaním. Tu je niekoľko článkov, ktoré môžu pomôcť:

 • 25 „osvedčených“ spôsobov, ako zarobiť peniaze blogovaním pomocou WordPress
 • 19 Praktické tipy na zvýšenie návštevnosti vášho nového webu WordPress
 • 24 Musí mať doplnky WordPress pre všetky weby WordPress
 • 18 Najdôležitejšie veci, ktoré treba urobiť po inštalácii programu WordPress
 • Najlepšie WordPress SEO sprievodca pre začiatočníkov
 • 30 „tipov pre odborníkov“, ktoré by ste chceli vedieť pred začatím blogu
 • 27 „osvedčených“ online podnikateľských nápadov, ktoré skutočne zarábajú peniaze

Záverečné úvahy o správe o výsledkoch WPBeginner

Ak ste sem prišli zistiť presnú výšku príjmu WPBeginner, je mi ľúto, že vás sklamem.

Pravda je, že otázky ako „koľko peňazí zarobí WPBeginner teraz“ alebo „koľko zarobí WPBeginner pred dvoma rokmi“, sú zbytočné.

Vedieť, koľko peňazí zarobí iný blogger / podnikateľ, vám nepomôže úspešne.

Premýšľajte o tom, všetci poznáme výhody Bill Gatesa, Marka Zuckerberga atď. Poznanie vášho príjmu nám nepomáha stať sa miliardármi.

Pochopenie a zameranie sa na správne metriky vám však určite pomôže stanoviť inteligentnejšie ciele, čo vám pomôže uspieť v online obchode.

Ak práve začínate svoj blog / online obchod, nebuďte posadnutí príjmami iných blogerov. To vás urobí strach a nešťastný. Sústreďte sa na svoju prácu a pokračujte ďalej.

Najdôležitejšie je skutočne milovať to, čo robíte.

Keď som začal takmer pred desiatimi rokmi program WPBeginner, nevyrábal som veľa peňazí. Len som si užil pomoc ľuďom robiť viac s WordPress.

Naším cieľom vo WPBeginner je poskytnúť inovatívne príručky WordPress, ktoré sú ľahko zrozumiteľné pre malé podniky, blogerov a netechnických vlastníkov stránok WordPress.

Doteraz to bola naša najvyššia priorita. Domnievam sa, že dodržiavaním našich hodnôt sme z WPBeginner urobili najväčší neoficiálny webový zdroj WordPress na svete.

Chcem sa vám poďakovať za to, že ste naďalej podporovali WPBeginner, a teším sa, že vám môžem priniesť ešte užitočnejšie produkty a príručky WordPress, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše podnikanie.

Ak sa vám tento článok páčil a chcete pokračovať v mojej služobnej ceste, sledujte ma Twitter (pre obchodné informácie) a Instagram (pre zábavné cestovné fotografie).

Zvážte aj odber YouTube WPBeginner na pozeranie videí s výukou WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,