Príjem WPBeginner: Koľko peňazí zarába WPBeginner?

Odkedy som začal program WPBeginner (takmer pred 10 rokmi), jednou z najbežnejších otázok, ktorú dostávam od čitateľov, je to, koľko peňazí zarobí program WPBeginner. Niektorí z vás si môžu myslieť, že to robím, ale nie som. Ak hľadáte spoločnosť Google pre WPBeginner, všimnete si, že jedným z hlavných súvisiacich kľúčových slov je „príjem wpbeginner“.

Príjem príjemcu WP

Teraz viem, že niekoľko populárnych blogerov zdieľa podrobné správy o príjmoch a niektorí z nich okolo nich dokonca vybudovali svoju značku. Niekoľko čitateľov mi povedalo, že by bolo populárnejšie, keby som zdieľal správu o príjmoch WPBeginner, ale úprimne povedané, nemám záujem mať čitateľov, ako som ja, kvôli tomu, koľko peňazí zarobí WPBeginner.

Chcem, aby naši čitatelia mali radi a sledovali WPBeginner kvôli kvalite obsahu, ktorý zverejňujeme.

Ale ako sa problém s príjmami spoločnosti WPBeginner neustále objavuje, chcem si nejaký čas odpočinúť a odpovedať naň najlepším možným spôsobom bez toho, aby som ohrozil svoje osobné základné hodnoty.

Som presvedčený, že úspech a neúspech sú dočasné podmienky a je dôležité zostať pokorný po celú dobu. Preto som nikdy nezdieľala žiadne správy o príjmoch od WPBeginner.

Mám pocit, že blogeri, ktorí zdieľajú správy o výsledkoch, sa „ukážu“, ale to je len môj názor.

Určite chápem, že mnohí používatelia blogov považujú tieto správy o príjmoch z blogov za inšpiratívne.

Domnievam sa však, že zdieľanie príjmu WPBeginner by nebolo pre našich čitateľov užitočné, pretože je ťažké s nimi súvisieť.

Prečo?

Pretože WPBeginner nie je typická spoločnosť zaoberajúca sa blogovaním. Vyrábame nielen peniaze na predaj reklám alebo pridružených odkazov. V skutočnosti nemôžete ani kúpiť reklamu na WPBeginner. Väčšina produktov, ktoré odporúčame, sú tie, ktoré sami používame.

Ako vlastne WPBeginner zarába peniaze?

Zarábame peniaze predajom našich doplnkov WordPress a softvérových balíkov vrátane: OptinMonster, MonsterInsights, WPForms, SeedProd atď.

Naše doplnky momentálne fungujú na viac ako 8 milióny webových stránok.

Veľkým dôvodom popularity našich doplnkov je marketingová sila spoločnosti WPBeginner. Hoci nepredávame žiadne doplnky priamo na webe WPBeginner, dobrá vôľa, ktorú sme slúžili v komunite, nám pomohla vybudovať nezávislé značky pre každý z našich doplnkov.

Okrem toho máme tiež investičné podiely v niekoľkých ďalších spoločnostiach zameraných na WordPress prostredníctvom nášho fondu WPBeginner Growth Accelerator, ktorý zahŕňa členské spoločnosti PressPress, Pretty Links, Formidable Forms a Affiliate Royale.

Aký je teda príjem WPBeginnera?

Správa o príjmoch blogu WPBeginner

Najlepším spôsobom, ako premýšľať o príjmoch WPBeginner, je pozrieť sa na všetko, čo mi tento blog pomohol vybudovať. Vďaka všetkému spojeniu pomohol blog WPBeginner vybudovať silný blog Ročné činnosti 8 čísla,

Keby som musel používať „blogging industrilingo“, bol by som osemmiestny blogger, ale táto značka sa mi nepáčila (viac o tom nižšie).

Keďže „osemmiestny blogerov“ nie je bežne používaný pojem, niektorí z vás sa môžu čudovať, čo to v skutočnosti znamená.

Možno ste sami videli bloggerov ako „šesťmiestnych blogerov“ alebo „sedemmiestnych blogerov“.

Jedným zo spôsobov sú tieto štítky definované ako:

Šesť čísel: ročný príjem vyšší ako 100 000 USD Sedem čísel: ročný príjem vyšší ako 1 000 000 dolárov Osem čísel: ročný príjem vyšší ako 10 000 000 USD

Keď som začal blogovať, bolo mojím snom pripojiť sa k tomu, čo som považoval za klub „super deti“. Ale ako som pokračoval na svojej ceste za blogom, začal som sa touto značkou naozaj nepáčiť.

Prečo?

Pretože som videla toľko spamerov a „potenciálnych online expertov“, ktorí zneužívajú značku, aby prinútili nových používateľov, aby si kúpili býky **, aby zarobili peniaze online / rýchlo a rýchlo alebo mentorskými programami.

Tu je niekoľko príkladov ľudí, ktorí zneužívajú značku bláznivým začiatočníkom:

Videl som blogerov používať šesťciferné blogové značky, pretože ich blog získal toho roku viac ako 100 000 návštevníkov (bez výnosov). Videl som, že „potenciálni odborníci“ používajú sedemcifernú blogovú značku, pretože pracovali pre väčšiu spoločnosť, ktorá zarobila viac ako milión dolárov online, a za ňu pripisujú kredit (v podstate klamú). Videl som tiež ľudí, ako kombinujú svoje príjmy 8 Desať rokov na to, aby si hovorili blogerom so šiestimi alebo siedmimi číslami. Toto je technika bežne používaná v MLM / pyramidových schémach. Videl som, ako niektorí blogeri vytvárajú šesť čísel, ale sú v inej mene (takže to nie je úplne presné, ak hľadáte USD).

V podstate, ak práve začínate, buďte veľmi opatrní, keď si všimnete, že sa niekto označuje ako šesť alebo sedemmiestny blogger.

Ak vám táto osoba predáva kurz, ktorý vám pomôže zopakovať váš úspech, potom 99.9% je to podvod. Nestrácajte čas ani peniaze.

Neexistujú žiadne skratky na zarábanie peňazí online.

Vyžaduje si to veľa práce a mali by ste svoj web považovať za skutočný obchod. Áno, je to skutočná práca.

Pokiaľ ste ochotní robiť prácu na nohách, myslím si, že môžete zarobiť peniaze blogovaním. Tu je niekoľko článkov, ktoré vám môžu pomôcť:

25 „osvedčených“ spôsobov, ako zarobiť peniaze blogovaním pomocou WordPress 19 Praktické tipy na zvýšenie návštevnosti vášho nového webu WordPress 24 Musí mať doplnky WordPress pre každý web WordPress 18 Najdôležitejšie veci, ktoré treba urobiť po inštalácii WordPress Najlepšie Sprievodca SEO WordPress pre začiatočníkov 30 „tipov pre odborníkov“, ktoré chcete vedieť pred začatím blogu „Osvedčené“ podnikateľské nápady online, ktoré skutočne zarábajú peniaze

Záverečné úvahy o správe o výsledkoch WPBeginner

Ak ste sem prišli hľadať presnú výšku príjmu WPBeginner, je mi ľúto.

Pravda je, že otázky ako „koľko peňazí zarobí WPBeginner práve teraz“ alebo „koľko zarobí WPBeginner pred dvoma rokmi“ nemajú význam.

Vedieť, koľko peňazí zarobí iný blogger / podnikateľ, vám NIKDY nepomôže uspieť.

Premýšľajte o tom, všetci vieme hodnotu Billa Gatesa, Marka Zuckerberga atď. Poznanie vášho príjmu nám nepomáha stať sa miliardármi.

Porozumenie a zameranie sa na správne štatistiky vám však určite pomôže stanoviť inteligentnejšie ciele, ktoré vám v dôsledku toho pomôžu uspieť v online obchode.

Ak práve začínate svoj blog / online obchod, nenechajte sa posadnúť príjmami iných blogerov. Urobíte z toho starosti a nešťastie. Sústreďte sa na svoju prácu a pohnite sa vpred.

Najdôležitejšou časťou je skutočne milovať to, čo robíte.

Keď som začal používať program WPBeginner (takmer pred desiatimi rokmi), nemal som veľa peňazí. Len som rád pomáhal ľuďom robiť viac s WordPress.

Naším cieľom na WPBeginner je poskytnúť špičkové a užitočné návody WordPress, ktoré sú ľahko zrozumiteľné pre malé podniky, blogerov a netechnických vlastníkov webových stránok WordPress.

A do dnešného dňa to bola naša priorita číslo 1, Verím, že vernosť našim hodnotám nám pomohla urobiť z WPBeginner najväčší neoficiálny webový zdroj WordPress na svete.

Chcem sa vám poďakovať za vašu trvalú podporu WPBeginner a teším sa, že vám poskytnem ešte užitočnejšie produkty a príručky WordPress, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše podnikanie.

Ak sa vám tento článok páčil a chceli by ste pokračovať v mojej služobnej ceste, zvážte ma ďalej Twitter (pre obchodné informácie) a Instagram (pre zábavné fotografie).

Zvážte aj odber YouTube WPBeginner sa pozerať na videopríručky WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,