Prieskum Dubsmash (Android), moderná synchronizácia pier

Ka┼żd├Żch p├ír mesiacov pr├şde nov├í aplik├ícia s jedine─Źn├Żm n├ípadom a vezme svet Androidu ├║tokom. Tentokr├ít je to Dubsmash, ktor├Ż ju pou┼ż├şva od Chrisa Evensa a┼ż po legend├írneho Stana Leeho. Medzi hercami a celebritami prebiehaj├║ boje Dubsmash. Ka┼żd├Ż pou┼ż├şva aplik├íciu, ktor├í vytv├íra nov├ę vide├í Dubsmash a m├í ve─ża z├íbavy.

M├┤j Facebook informa─Źn├Ż kan├íl je denne pln├Ż z├íbavn├Żch a ├║┼żasn├Żch Dubsmashov od priate─żov a rodiny. R├íno ich zvy─Źajne str├ívim dobr├Żch 15 min├║t. Tento ─Źl├ínok sa bude zaobera┼ą touto jedine─Źnou a ve─żmi vzru┼íuj├║cou aplik├íciou v celej svojej kr├íse. Aplik├ícia je v┼íak tak dobre navrhnut├í, ┼że ma v├Ą─Ź┼íinu ─Źasu nepotrebujete. V─Ćaka tomu je Android Androidom, ktor├Ż milujeme. Dubsmash je rados┼ąou z Androidu a treba ho oslavova┼ą.

Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą si ak├Żko─żvek vopred zaznamenan├Ż zvukov├Ż klip a vytvori┼ą si z neho vlastn├ę video. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete so svojou ma─Źkou znova vytvori┼ą smutn├║ sc├ęnu z Lion King. Alebo si dokonca zahrajte ikonick├ę sc├ęny z Krstn├ęho otca so svojimi najlep┼í├şmi priate─żmi. Aplik├ícia je skvel├Żm sp├┤sobom, ako si u┼żi┼ą kvalitn├║ z├íbavu so svojimi priate─żmi a rodinou.

Za─Źiatok ve─Źierky

Z├şskanie aplik├ície na va┼íom smartf├│ne alebo tablete je celkom jednoduch├ę. Jednoducho mus├şte klikn├║┼ą na odkaz ni┼ż┼íie na str├ínku Google Play Store a klepnite na nain┼ítalova┼ą. Stiahnutie aplik├ície chv├ş─żu trv├í a bude pripraven├ę na pou┼żitie. Stiahnutie aplik├ície do telef├│nu trvalo zhruba p├Ą┼ą sek├║nd, preto┼że m├í extr├ęmne mal├║ ve─żkos┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

Ke─Ć je aplik├ícia nain┼ítalovan├í, m├┤┼żete ju spusti┼ą pomocou vys├║vacieho panela s aplik├íciami alebo panela s upozorneniami. Dubsmash v├ís zavedie na obrazovku v├Żberu jazyka. Toto je jedna z najd├┤le┼żitej┼í├şch vec├ş, ktor├ę si v aplik├ícii vyberiete. V├Żvoj├íri boli tak l├ískav├ş, ┼że vlo┼żili takmer ka┼żd├Ż hlavn├Ż jazyk, ktor├Ż existuje. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje vybra┼ą si krajinu. Je to d├┤le┼żit├ę, preto┼że z├şskate obsah vhodn├Ż pre v├í┼í regi├│n a jazyk. Ak ste napr├şklad z Mexika, pravdepodobne by ste uprednostnili nejak├Ż obsah v ┼ípaniel─Źine. Rovnako tak v USA by ste uprednostnili pr├ícu s niektor├Żmi hollywoodskymi klipmi.

Prieskum Dubsmash - jazyk

Ihne─Ć po zvolen├ş v├í┼ího hlavn├ęho jazyka sa Dubsmash dostanete na hlavn├║ obrazovku. Teraz ste ├║spe┼íne nain┼ítalovali a nastavili Dubsmash na svojom zariaden├ş s Androidom.

Prieskum Dubsmash - Objavte

Hlavná obrazovka

Hlavn├í obrazovka Dubsmash m├í ve─żmi ─Źist├ę rozhranie, ale pre nov├Żch pou┼ż├şvate─żov m├┤┼że by┼ą trochu m├Ąt├║ca. Hne─Ć na vrchu vid├şme na ─żavej strane tri vodorovn├ę ─Źiary. Toto je ve─żmi ┼ítandardn├ę tla─Źidlo, ktor├ę sme videli v nespo─Źetn├Żch aplik├íci├ích; v z├ísade otv├íra bo─Źn├Ż panel.

Prieskum Dubsmash - Menu

V pravom hornom rohu uvid├şte tla─Źidlo vyh─żad├ívania. Toto tla─Źidlo sa v├ím bude hodi┼ą, ke─Ć aplik├íciu budete pou┼ż├şva┼ą ─Źastej┼íie a potrebujete n├íjs┼ą konkr├ętny obsah.

Prieskum Dubsmash - v├Żsledky vyh─żad├ívania

Pod nimi s├║ tri karty, objavovanie, trendy a zvukov├ę dosky. V┼íetky v├ím poskytuj├║ nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na v├Żrobu vlastn├Żch Dubsmashes.

Z├ílo┼żka Business

Prv├í karta, ktor├║ vid├şte v rozhran├ş, je objavovacia. Umo┼ż┼łuje v├ím objavi┼ą nov├Ż obsah nahran├Ż in├Żmi pou┼ż├şvate─żmi. Obvykle je to ten, ktor├Ż bol ned├ívno nahran├Ż. Odtia─ż m├┤┼żete vybra┼ą ─żubovo─żn├Ż klip a vytvori┼ą si vlastn├Ż Dubsmash. Po stla─Źen├ş troch zvisl├Żch bodiek sa zobrazia ─Ćal┼íie mo┼żnosti, ako je pridanie na zvukov├║ dosku, spr├íva, vylep┼íenie a zdie─żanie.

Prieskum Dubsmash - zdie─żajte alebo ukladajte

─Äalej je karta trendov, ktor├í v z├ísade zobrazuje klipy, ktor├ę sa ─Źasto pou┼ż├şvaj├║. Karta Trendy prevezme ├║daje z v├í┼ího regi├│nu a zobraz├ş ich. Je to ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako zisti┼ą, ktor├ę klipy s├║ najlep┼íie a ─Źo pou┼ż├şvaj├║ in├ş ─żudia.

Prieskum Dubsmash - trendy

Na kartu zvukov├Żch panelov je mo┼żn├ę umiestni┼ą zvukov├ę klipy, ktor├ę ste vybrali sami. To bude ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ke─Ć sa vo v├Żrobe Dubsmashes zvl├ídnete. Tu n├íjdete aj klipy, ktor├ę ste nahrali do aplik├ície. M├┤┼żete tie┼ż vidie┼ą ob─ż├║ben├ę polo┼żky, ktor├ę ste na┼íli pri sk├║man├ş trendov├Żch zvukov├Żch klipov.

Prieskum Dubsmash - Soundboards

M├┤┼żete si tie┼ż vytvori┼ą bezplatn├Ż ├║─Źet na vytv├íranie vlastn├Żch soundboardov. Je to ve─żmi bezbolestn├Ż sp├┤sob, ako z├şska┼ą pr├şstup k niektor├Żm z najv├Żkonnej┼í├şch funkci├ş poskytovan├Żch aplik├íciou. S registr├íciou som nemal ┼żiadne v├í┼żne probl├ęmy a funkcie som bol pripraven├Ż pou┼ż├şva┼ą pribli┼żne za 20 sek├║nd.

Prieskum Dubsmash - pou┼ż├şvate─żsk├ę meno

Vytvorenie dubu

Teraz, ke─Ć ste na┼íli klip, ktor├Ż vyzer├í zauj├şmavo, m├┤┼żete ho za─Źa┼ą dabova┼ą. Odporu─Źil by som, aby ste si zvukov├Ż klip pred spusten├şm dabingu aspo┼ł raz vypo─Źuli. Ak sa vo va┼íom dabingu chystaj├║ hra┼ą viacer├ş ─żudia, je v┼żdy lep┼íie najsk├┤r sk├║┼ía┼ą.

Prieskum Dubsmash - záznam

Rozhranie z├íznamu je ve─żmi jednoduch├ę. V hornej ─Źasti obrazovky je vzor vlnovej d─║┼żky zvuku. To v├ím umo┼żn├ş n├íjs┼ą dial├│g medzi hudbou. Je pravda, ┼że rozpoznanie vzoru dial├│gu bude trva┼ą nieko─żko pokusov. V spodnej ─Źasti obrazovky sa nach├ídza praktick├ę tla─Źidlo nahr├ívania.

Prieskum Dubsmash - vlnov├Ż vzor

Akon├íhle nahr├íte dabing, ulo┼ż├ş sa do zariadenia a bude mo┼żn├ę ho nahra┼ą na zdie─żanie. Cel├Ż proces je ve─żmi jednoduch├Ż a d├í sa ─żahko pochopi┼ą. Tlieskam v├Żvoj├írom tejto skvelej aplik├ície, ┼że cel├Ż proces urobili ─Źo najhlad┼í├şm. Bol by som v┼íak rad┼íej, keby som pri vytv├íran├ş videa mal e┼íte nieko─żko mo┼żnost├ş.

Prieskum Dubsmash - Moje zvuky

Záver:

Dubsmash je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę Android pon├║ka. Tak├ęto aplik├ície udr┼żuj├║ platformu ─Źerstv├║ a z├íbavn├║ pre v┼íetk├Żch z├║─Źastnen├Żch. Robil som si dabing so svojimi priate─żmi a rodinou. Dubsmash m├í v┼íetky ├║spechy, ktor├ę nazbieral, a ja sa neviem do─Źka┼ą, kedy v├Żvoj├íri aplik├íciu posun├║ ─Ćalej.

Ak├Ż dabing teda rob├şte radi? M├íte radi dr├ímami naplnen├ę filmy, alebo h─żad├íte vtipn├ę?

Pode─żte sa s nami o svoje sk├║senosti v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo potrebujete pomoc s dabingom, nev├íhajte ma kontaktova┼ą aj v koment├íroch.

Teraz, ak ma ospravedln├şte, m├ím film na nat├í─Źanie, sc├ęnu za sc├ęnou.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku