Prieskum CM Security Antivirus a AppLock (Android) – Bezpe─Źnos┼ą na prvom mieste

Zabezpe─Źenie v├í┼ího zariadenia Android je ve─żmi d├┤le┼żit├ę a vy┼żaduje si va┼íu pozornos┼ą. Do svojho smartf├│nu alebo tabletu si m├┤┼żete samozrejme nain┼ítalova┼ą dobr├║ antiv├şrusov├║ aplik├íciu, ktor├í v├ím pom├┤┼że udr┼ża┼ą zariadenie v bezpe─Ź├ş. V┼żdy som v┼íak zast├íval d├┤le┼żitos┼ą ostra┼żitosti a opatrnosti. Pam├Ątajte si, ┼że ste prvou l├şniou obrany pred ┼íkodliv├Żm softv├ęrom a neetick├Żmi k├│dmi, ktor├ę sa pok├║┼íaj├║ z├şska┼ą va┼íe ├║daje.

CM Security Antivirus a AppLock s├║ jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę existuj├║ Zabezpe─Źenie syst├ęmu Android. Aplik├ícia si z├şskala mnoho chv├íl, a to od IT expertov, ale aj be┼żn├Żch u┼ż├şvate─żov. Osobne som aplik├íciu predt├Żm testoval na najlep┼íie antiv├şrusov├ę aplik├ície pre zoznam Android. Pam├Ąt├ím si, ┼że sa mi ve─żmi p├í─Źilo jednodotykov├ę rozhranie aplik├ície. Rovnako ako v┼íetky ostatn├ę skvel├ę aplik├ície pre Android, CM Security Antivirus a AppLock maj├║ tendenciu by┼ą na jednoduch┼íej strane.

Obvykle, pokia─ż ide o v├Żber s├║boru antiv├şrusov├í aplik├ícia pre Android, ─żudia s├║ trochu skeptick├ş. Osobne na svojom smartf├│ne alebo tablete s Androidom nepou┼ż├şvam antiv├şrusov├║ aplik├íciu. Na svoje zariadenia som nikdy nedostal ┼íkodliv├Ż softv├ęr.

S├║visiace: Android Antivirus

Umenie pozna┼ą skuto─Źn├Ż odkaz od ┼íkodliv├ęho sa d├í ─Źasom nau─Źi┼ą. Ak v┼íak chcete udr┼ża┼ą svoj Android v bezpe─Ź├ş bez toho, aby ste boli str├í┼żcom, CM Security Antivirus a AppLock urobia dobr├║ pr├ícu. Pozrime sa, ─Źo m├┤┼że t├íto aplik├ícia pon├║knu┼ą.

Prv├Ż beh

Stiahnutie aplik├ície do m├┤jho Samsungu chv├ş─żu trvalo Galaxy Pozn├ímka 3 smartphone. Vin├şm z nerv├│zneho pripojenia 3G, ktor├ę som v tejto chv├şli mal. Po in┼ítal├ícii bol v┼íak zvy┼íok jazdy hladk├Ż.

Nie─Źo, ─Źo sa mi na CM Security Antivirus a AppLock hne─Ć p├í─Źilo, bol nedostatok vyn├║ten├ęho prihl├ísenia. Poh┼Ľdam t├Żm, ┼że mus├şm d├íva┼ą svoju e -mailov├║ adresu aplik├ícii, ktor├í ich, ├║primne povedan├ę, nepotrebuje

Stiahnu┼ą na Google Play

V aplik├ícii nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne n├ívody. D├┤vodom je pravdepodobne to, ┼że CM Security Antivirus a AppLock s├║ jednou z najjednoduch┼í├şch aplik├íci├ş, ak├ę kedy budete v syst├ęme Android pou┼ż├şva┼ą. V aplik├ícii je k dispoz├şcii jednoduch├í funkcia jedn├Żm klepnut├şm.

CM Security Antivirus a AppLock - úvodná obrazovka

Prv├ę skenovanie

Hlavn├í obrazovka programu CM Security je dobre navrhnut├í. Zaberanie ve─żkej ─Źasti obrazovky je ve─żk├ę bublinov├ę tla─Źidlo, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş naskenova┼ą va┼íe zariadenie. Ak t├║to aplik├íciu spust├şte ├║plne prv├Żkr├ít, zobraz├ş sa ved─ża nej varovn├í zna─Źka s podozriv├Żm p├şsmom. Nebojte sa, toto je ┼ítandardn├Ż postup, ktor├Ż aplik├ícia dodr┼żiava na ka┼żdom zariaden├ş, ktor├ę e┼íte treba naskenova┼ą.

CM Security Antivirus a AppLock - e┼íte neboli naskenovan├ę

Stla─Źen├şm ve─żk├ęho tla─Źidla skenovania spust├şte proces skenovania. Obrazovka skenovania je o nie─Źo bl├Żskavej┼íia, ako som o─Źak├íval. T├íto aplik├ícia potrebovala ve─żmi m├ílo ─Źasu na skenovanie m├┤jho zariadenia, ─Źo bolo prekvapuj├║ce. Ja viem 32 GB nie je to─żko miesta, ale napriek tomu aplik├ícii trvalo prekvapivo m├ílo ─Źasu, k├Żm si v┼íetko v telef├│ne vybavila.

CM Security Antivirus a AppLock - skenovanie

V z├ívislosti od v├í┼ího zariadenia aplik├ícia n├íjde probl├ęmy, ktor├ę je potrebn├ę vyrie┼íi┼ą. V pr├şpade m├┤jho smartf├│nu zariadenie na┼ílo 4 potenci├ílne nebezpe─Źenstv├í. Jedn├Żm z nich bol probl├ęm s hist├│riou prehliadania v prehliada─Źi Chrome, ─Ćal┼í├şmi boli nastavenia ochrany osobn├Żch ├║dajov a posledn├Żm bola reklama.

CM Security Antivirus a AppLock - zistili sa probl├ęmy

Špinavá práca

Aby som bol ├║primn├Ż, ┼żiadne z ÔÇ×nebezpe─ŹenstievÔÇť nie je skuto─Źn├Żm nebezpe─Źenstvom pre moje zariadenie. The Nastavenia ochrany osobn├Żch ├║dajov v Chrome s├║ iba jednoduch├Żm odstra┼łova─Źom hist├│rie. A probl├ęmy s ochranou osobn├Żch ├║dajov v aplik├íci├ích sa pok├║┼íali propagova┼ą skrinku aplik├íci├ş, ktor├í je s├║─Źas┼ąou aplik├ície.

Zabezpe─Źenie CM Security Antivirus a AppLock - mms stagefreight

Malware vystra┼íen├Ż v MMS Stage je skuto─Źn├í vec a aplik├ícia v├ím s─żubuje, ┼że pred n├şm ulo┼ż├şte svoje zariadenie. Pod─ża mojich sk├║senost├ş, ak nekliknete na ┼żiadny odkaz, ktor├Ż sa objav├ş, budete v poriadku.

CM Security Antivirus a AppLock - jednoduchá oprava chyby mms

K aplik├ícii je dod├ívan├Ż aj ─Źisti─Ź nevy┼żiadanej po┼íty. Tento ─Źisti─Ź zistil, ┼że m├ím takmer 1 GB zbyto─Źn├Żch ├║dajov v mojom smartf├│ne. Preto┼że testujem asi 20 a┼ż 30 aplik├íci├ş denne, nebolo to ve─żk├ę prekvapenie. Mnoho aplik├íci├ş zanech├íva zvy┼íkov├ę ├║daje, ktor├ę sa po odstr├ínen├ş aplik├ície neodstr├ínia.

CM Security Antivirus a AppLock boli vymazan├ę 00,98 GB hodnota priestoru. Len t├íto funkcia si zasl├║┼żi spustenie, ak sa rozhodnete aplik├íciu z├şska┼ą.

Prieskum CM Security Antivirus a AppLock - ─Źisti─Ź nevy┼żiadanej po┼íty

CM Security Antivirus a AppLock prich├ídzaj├║ s ve─żmi minim├ílnymi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia. Aplik├ícia tie┼ż pravidelne s┼ąahuje aktualizovan├ę defin├şcie v├şrusov. S┼ąahovanie aktualiz├íci├ş je jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch vec├ş, ktor├ę mus├şte pri spusten├ş aplik├ície urobi┼ą.

Prieskum CM Security Antivirus a AppLock - aktualiz├ícia defin├şci├ş v├şrusov

Zámok aplikácie

Jednou z najvyh─żad├ívanej┼í├şch funkci├ş aplik├íci├ş CM Security Antivirus a AppLock je spo─żahliv├í skrinka na aplik├ície. Funguje bezchybne a m├┤┼że v├ím pom├┤c┼ą chr├íni┼ą d├┤le┼żit├ę aplik├ície heslom. Funkcia z├ímku sa v├ím bude hodi┼ą, ke─Ć m├íte citliv├ę inform├ície vo va┼íom smartf├│ne alebo tablet.

Prieskum CM Security Antivirus a AppLock - hromadne vybran├ę aplik├ície

Funkciu uzamknutia m├┤┼żete aktivova┼ą hromadn├Żm v├Żberom viacer├Żch aplik├íci├ş a zvolen├şm sp├┤sobu odomknutia.

Sk├║manie CM Security Antivirus a AppLock - vzorov├Ż z├ímok

Aplik├ícia m├í aj funkciu chytania snoopera. Funguje to dobre a m├┤┼że v├ím to pom├┤c┼ą zisti┼ą, kto chcel z├şska┼ą pr├şstup k va┼íim inform├íci├ím.

Sk├║manie antiv├şrusov├ęho zabezpe─Źenia CM a AppLock - ┼żiadne ┼ím├şrovanie

Nastavil som napr├şklad z├ímok vo svojej gal├ęrii a ke─Ć sa niekto pok├║sil uh├ídnu┼ą moje heslo, aplik├ícia zachytila ÔÇőÔÇősn├şmku z predn├ęho fotoapar├ítu.

T├íto met├│da funguje skvele, preto┼że pou┼ż├şvate─ż sa pri p├şsan├ş obvykle pozer├í na obrazovku. Takmer v┼żdy, ke─Ć bude tv├ír zaostren├í.

Ako sp├┤sob zabezpe─Źenia aplik├íci├ş som vybral ─Ź├şseln├Ż k├│d. Ak chcete, m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj vzorov├Ż z├ímok, ale ver├şm, ┼że zapam├Ątanie si ─Ź├şsla je ove─ża jednoduch┼íie.

Aplik├ícia ├║spe┼íne uzamkla moju gal├ęriu a pri ka┼żdom pokuse o pr├şstup k nej po┼żiadala o heslo. Na zamknutie aplik├íci├ş v┼íak budete potrebova┼ą uzamknutie obrazovky. V opa─Źnom pr├şpade zostan├║ aplik├ície otvoren├ę po cel├║ dobu odomknutia obrazovky telef├│nu.

Sk├║manie CM Security Antivirus a AppLock - PIN k├│d

Jednou z potenci├ílnych ch├Żb, ktor├ę som v aplik├ícii na┼íiel, je, ┼że ke─Ć som ju odstr├ínil, z├ímok aplik├ície u┼ż neexistoval. Proti tomuto rie┼íeniu mus├ş existova┼ą sp├┤sob, ako by┼ą bezpe─Źn├Ż. Odoslal som o tom v├Żvoj├írovi e -mail a v pr├şpade, ┼że dostanem odpove─Ć, aktualizujem ho. V opa─Źnom pr├şpade m├┤┼żete CM Security Antivirus a AppLock skry┼ą z prie─Źinka s aplik├íciami a zavola┼ą im de┼ł.

Záver

CM Security Antivirus a AppLock je ┼íikovn├í mal├í aplik├ícia, ktor├í za v├ís m├┤┼że urobi┼ą ve─ża vec├ş. Od ochrany v├í┼ího smartf├│nu po zamykanie aplik├íci├ş za bezpe─Źnostn├Żm k├│dom dok├í┼że mnoho ├║┼żasn├Żch vec├ş. Jedna funkcia v┼íak pre m┼ła vynikla. Funkcia odstra┼łovania nevy┼żiadanej po┼íty funguje ve─żmi dobre a udr┼żuje v├í┼í vn├║torn├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor ─Źist├Ż.

D├║fam, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pom├┤┼że pri spr├ívnom rozhodovan├ş o pou┼ż├şvan├ş tejto aplik├ície.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo probl├ęmy, pokojne sa s nimi pode─żte v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.