Pridajte k svojim obľúbeným skladby Instagram príbehy

Pridajte k svojim obľúbeným skladby Instagram príbehy 1

Pridať skladby do Instagram príbehy: Možno ste videli veľa ľudí, ktorí posielajú hudbu a piesne nad ich Instagram, ale premýšľali ste niekedy, ako to robia? Na zodpovedanie tejto otázky sme tu preto, aby sme vás informovali o tom, ako pridať svoje obľúbené skladby k svojim Instagram príbehy.

Pridajte k svojim obľúbeným skladby Instagram príbehy 2

Pridajte hudbu k svojmu Instagram Príbehy sú trochu zložitejšie, ale nie je to nemožné. V minulosti ľudia nahrávali videá pri počúvaní hudby. S ich fotografiami to však nefunguje. Takže musia byť ticho. Ale vďaka novej funkcii Instagram, používatelia môžu teraz k nim pridať hudbu Instagram príbehy ľahko. Vďaka tejto novej funkcii môžu používatelia pristupovať k tisícom skladieb a pridávať k svojim príbehom.

Pridajte hudbu pred vytvorením príbehu (iba pre iOS)

Môžete pridať hudbu do svojho Instagram príbehy so vstavanou funkciou hudby. Môžete si ho vybrať z karuselu v dolnej časti ponuky. Táto funkcia je však k dispozícii iba pre používateľov systému iOS. Používatelia systému Android budú musieť tento trik trvať trochu dlhšie.

Jednoducho otvorte príbehovú kameru a potom vyberte hudbu z ponuky kolotočov nižšie. Teraz tu môžete prehľadávať rôzne piesne pod rôznymi populárnymi alebo náladovými žánrami. Ak chcete, môžete vyhľadať aj konkrétnu.

Keď nakoniec nájdete skladbu, ktorá sa vám páči, jednoducho na ňu klepnite. Bude sa nabíjať uprostred vašich Instagram príbeh. Miesto skladby môžete zmeniť aj posunutím posúvača nahor alebo nadol. Skladbu môžete okrem toho zobraziť kliknutím na ňu. Ak sa vám nepáči pieseň, môžete ju zmeniť klepnutím na obal albumu vľavo. Vráti sa do prehliadača výberu hudby, kde môžete vyhľadať ďalšiu skladbu.

Pridajte k svojim obľúbeným skladby Instagram príbehy 3

Ak ste si už vybrali svoju pieseň, ste pripravení urobiť dobrý príbeh. Použite tlačidlo záznamu, ktoré vidíte v dolnej časti obrazovky. Teraz môžete natáčať 15 sekúnd alebo môžete tiež odfotiť fotografiu, ktorá prehrá skladbu 15 sekúnd.

Prečítajte si tiež: Ako si predplatiť a používať iTunes Match na iPhone X

Pridajte k svojim obľúbeným skladby Instagram príbehy 4

Potom uvidíte na svojom príbehu hudobný štítok. Je to rovnaké ako ostatné Instagram samolepky, môžete ho presunúť a zmeniť veľkosť, čo chcete. Jeho stlačením zmeníte štýl medzi bielym, priehľadným a jednoduchým obrázkom albumu.

Ak vás zaujíma, či môžete odstrániť nálepky, je mi ľúto, že nemôžete. Ak nálepku nechcete, musíte spolu so svojím príbehovým videom zaznamenať hudbu. Neexistuje spôsob, ako zaznamenať čistú hudbu bez šumu v pozadí.

Po vytvorení príbehu pridajte hudbu

Ahoj, ak si už vo svojej kuchyni uchopil najlepší možný moment Instagram mať chrbát. K svojmu príbehu môžete stále pridať hudbu a bude fungovať rovnako ako ktorákoľvek iná Instagram nálepka. stačí kliknúť na tlačidlo nálepky v hornej časti obrazovky a odtiaľ môžete vybrať hudobnú nálepku.

Prečítajte si tiež: Ako získať správnu navigáciu s mapovou aplikáciou pre iPhone X

Rovnako ako metóda 1, môžete vyhľadať alebo vybrať skladbu Instagram knižnicu. Môžete si ho vypočuť alebo zobraziť ukážku stlačením tlačidla prehrávania. Keď vyberiete svoju skladbu, môžete ju podľa potreby orezať. Potom vyberte časový interval, v ktorom sa má skladba prehrať v príbehu.

Ale trochu varovania tu. V tomto scenári nemôžete nálepku odstrániť. Ak to chcete urobiť, musíte odstrániť samotný príbeh a získať zisk od začiatku.