Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google

V I / O mal Google sladké a strašidelné demo, kde bol na 3D javisko umiestnený žralok AR 3D. To si nevyžadovalo veľa; jednoduché hľadanie slova „žralok“, pár kohútikov a zviera, ktoré sa ochladilo chrbtom, sa práve nachádzalo, hojdalo sa zľava doprava a na displeji sa chvelo s čistými bielymi zubami. Rovnakú skúsenosť môžete mať teraz, keď bude táto funkcia pre používateľov k dispozícii. Na dosiahnutie maximálneho účinku odporúčam pri testovaní hrať s tematickou skladbou Jaw.

Ak to chcete skúsiť, jednoducho vyhľadajte v prehliadači Google výraz „žralok“ a prejdite nadol, aby ste sa dostali k karte znalostí. Uvidíte kartu, ktorá vás pozýva na stretnutie so žralokom zblízka s jednou Zobraziť v 3D Tlačidlo. To tiež funguje pre leva, tigra, psa, mačku, medveďa, leoparda, vlka, hada, koňa, jeleňa, korytnačku, pandu, geparda, orla a ďalšie. Nie všetky zvieratá sú však podporované; Nemám nič na nosorožca, hrocha, veľrybu, slona, ​​delfína, pantera, žirafu atď.

Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 1 Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 2

Stlačením tlačidla sa žralok načíta v 3D a môžete ho roztočiť a zmeniť veľkosť, ale to, čo skutočne chcete, je Ukážte vo svojom priestore alternatíva. Načíta stavovú obrazovku a potom pomocou ARCore umožní umiestniť žraloka okolo seba. Na mojom pixeli 2 XL s Androidom Q, ARCore stále havaroval, ale na mojom OnePlus 6T to fungovalo dobre, takže váš počet najazdených kilometrov sa môže líšiť.

Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 3 Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 4 Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 5

Jedným prstom môžete pohybovať zvieraťom vo vesmíre a dvoma prstami ho zväčšiť alebo zmenšiť alebo dokonca roztočiť. Môžete sa tiež fyzicky pohybovať okolo, aby ste skontrolovali rôzne stránky, a počkať, kým vydá nejaké zvuky a pohyby podpisov. Priznám sa, že žralok vznášajúci sa v lekárni nevyžadoval vstupy; Možno by som mal dať pri dverách znak „Zoo“, aby som získal viac pacientov. Potom, keď sú tu, trochu a som späť v podnikaní. Trhová stratégia 101. Alebo by som sa len mohol držať pandy a psa namiesto pythónov a žralokov.

Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 6 Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 7 Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 8

Keď spoločnosť Google pri vyhľadávaní oznámila modely 3D AR, uviedla, že táto funkcia bude fungovať aj s technológiou Visible Body for Anatomy, New Balance for Shoes and Sportswear, NASA, Samsung, Target, Volvo a Wayfair. Momentálne sú tu iba zvieratá, ale je s nimi veľa zábavy.

Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 9 Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 10 Pridajte do svojej obývačky žraloka alebo pandu pomocou nového zvieraťa AR 3D vo Vyhľadávaní Google 11

Musí ísť, za mnou je panda a hrozí, že po dokončení bambusu zje všetky drogové škatule.

Je to oficiálne. Spoločnosť Google Rajan Patel oznámila, že táto funkcia sa bude naživo zobrazovať vo Vyhľadávaní. Ako však mnohí z našich čitateľov uviedli, možno bude potrebné, aby ste sa uistili, že používate google.com a že váš vyhľadávací jazyk je nastavený v angličtine, aby fungoval.