Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Prich├ídzaj├║ci tablet MatePad Pro od spolo─Źnosti Huawei m├í zn├ímy vzh─żad

Prich├ídzaj├║ci tablet MatePad Pro od spolo─Źnosti Huawei m├í zn├ímy vzh─żad 1

Je to nov├Ż tablet od spolo─Źnosti Huawei – ├íno, naozaj. Bolo by v├ím odpusten├ę, ┼że ste to urobili dvakr├ít, preto┼że prich├ídzaj├║ci tablet sa o tom dobre zozn├ímil.

Aby sme boli spravodliv├ş vo─Źi spolo─Źnosti Huawei, existuje len to─żko sp├┤sobov, ako m├┤┼żete navrhn├║┼ą obd─║┼żnikov├║ dosku zo skla a kovu a ─Ź├şnska spolo─Źnos┼ą sa rozhodla umiestni┼ą svoju predn├║ kameru na displej ako priebojn├║ dieru.

  • Najlep┼íie tablety: Najlep┼íie tablety a tablety 2-in-1s k├║pi┼ą dnes

K├Żm vy┼í┼íie uveden├Ż obr├ízok pri┼íiel zo s├ęriov├ęho ├║niku, ktor├Ż sa tie┼ż zmienil o tablete ako o nen├ípadnom MatePad Pro.

Av┼íak 91Mobiles tie┼ż uniklo z obr├ízkov ni┼ż┼íie, ktor├ę sa na tabletu ozna─Źuj├║ ako MediaPad M7, ─Źo je pravdepodobne logickej┼íie pomenovanie, preto┼że predch├ídzaj├║ce tablety Huawei boli spravodliv├ę.

Obr├ízky ur─Źite ukazuj├║ elegantn├Ż tablet, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą dod├ívan├Ż so sn├şma─Źom odtla─Źkov prstov pod displejom alebo m├┤┼że ma┼ą rozpoznanie tv├íre. Ni┼ż┼íie s├║ zobrazen├ę dva konce tabletu a dvojit├Ż fotoapar├ít s LED bleskom. A s├║ tu aj obr├ízky dotykov├ęho pera M-Pen.

Vyzer├í to tie┼ż, ako by ste o─Źak├ívali – zariadenie bude ma┼ą port USB-C, ale nevid├şme konektor pre sl├║chadl├í. O─Źak├ívame tie┼ż, ┼że bude ma┼ą najnov┼íiu platformu Kirin 990 od spolo─Źnosti Huawei, a┼ż 8 GB pam├Ąte a 256 GB internej pam├Ąte.

Ver├şme, ┼że tablet bude debutova┼ą v roku 2020 – mo┼żno na svetovom mobilnom kongrese.

Prich├ídzaj├║ci tablet MatePad Pro od spolo─Źnosti Huawei m├í zn├ímy vzh─żad 2