Prichádzajú aplikácie pre Android Windows 11 dnes, ale nie pre každého

Pre mnohých ľudí je to jedna z najzaujímavejších vecí Windows 11 je skutočnosť, že nový OS bude schopný spúšťať aplikácie pre Android. Microsoft pomaly začína spúšťať aplikácie pre Android Windows 11, aj keď sa zdá, že táto funkcia ešte nie je úplne pripravená na hlavný vysielací čas. Namiesto zavádzania aplikácií pre Android všetkým Windows 11 používateľov, Microsoft ho spúšťa v malom meradle pre niektorých prvých testerov.

Správne: táto prvá ukážka systému Android je otvorená iba pre používateľov v Windows Program Insider, takže ak ste Insider, uvidíte, v čom sú spustené aplikácie pre Android Windows 11 je ako pred kýmkoľvek iným. Microsoft hovorí, že spúšťa testovanie aplikácií pre Android pre používateľov beta kanála v Windows Program Insider, takže ak ste v tomto kanáli, mali by ste si ich vyskúšať.

Windows Zasvätení nebudú môcť testovať žiadnu aplikáciu pre Android, ktorú si želajú, pretože spoločnosť Microsoft obmedzuje tento test iba na 50 aplikácií, ktoré vytvoril. Amazona vývojári aplikácií. Myšlienkou je ponúknuť celý rad aplikácií pre Android, ktoré možno testovať a overovať „v rámci širokej škály hardvéru“, keďže Microsoft tiež hovorí, že tento test použije na potvrdenie a úpravu minimálnych systémových požiadaviek pre Windows 11 strojov a Windows Subsystém pre Android.

Zatiaľ čo používatelia budú môcť vyhľadávať aplikácie pre Android prostredníctvom obchodu Microsoft Store, sťahovanie aplikácií pre Android bude riešiť Amazon Appstore, ktorý je dnes tiež v ukážke. Mobilné hry ako Lords Mobile, Majster mincía Júnová cesta sú k dispozícii ako súčasť tohto testu spolu s aplikáciami na čítanie, ako napr Kindle a komiksy a vzdelávacie aplikácie vytvorené pre deti, ako sú Khan Academy Kids a Lego Duplo World.

Spoločnosť Microsoft dnes uviedla, že tieto aplikácie pre Android využijú Windows Nové funkcie 11, ako napríklad Snap Layouts. Používatelia si tiež budú môcť pripnúť aplikácie pre Android do svojich ponúk Štart a panelov úloh, zatiaľ čo samotné aplikácie budú integrované do ponuky Alt + Tab a zobrazenia úloh, keď sú otvorené. Bolo nám povedané, že počas testovania budú pridané ďalšie aplikácie pre Android, takže budeme sledovať ďalšie Windows 11 aplikácií pre Android od spoločnosti Microsoft.