Pr├şbeh ├║dajne odstr├ínil vytv├íranie zru─Źnost├ş v jednotk├ích

Epic predstavil vytv├íranie zru─Źnost├ş na konci desiatej sez├│ny av druhom semestri prvej sez├│ny. Pomaly to oto─Źili a priviedli ho k Solosovi, potom Duosovi, potom k t├şmu.

V├Ą─Ź┼íina hr├í─Źov, ktor├ş hovorili o doh─żade zalo┼żenej na schopnostiach, bola proti. Pre mnoh├Żch ─żud├ş bol tento syst├ęm ┼ąa┼ż┼í├ş. Ak sa nebudete sna┼żi┼ą, nebude to tak.

Syst├ęm v┼íak nebol pre t├Żchto hr├í─Źov. To bolo pre N├║bijcov, ktor├ş nechceli naru┼íi┼ą svoju d├┤veru na mili├│n. Epic nechcel, aby sk├║sen├ş hr├í─Źi ┼íikanovali nov├Żch hr├í─Źov a prin├║tili ich presta┼ą faj─Źi┼ą.

Zd├í sa, ┼że s┼ąa┼żnosti na zmierenie zalo┼żen├ę na sp├┤sobilosti padli na hluch├ę u┼íi. Epick├í metodol├│gia za SBMM bola zrozumite─żn├í a zd├í sa, ┼że sa viac zauj├şmaj├║ o z├şskanie nov├Żch hr├í─Źov, ako o to, aby boli star├ş spoluhr├í─Źi spokojn├ş.

Zd├í sa v┼íak, ┼że spolo─Źnos┼ą Epic ned├ívno urobila na n├ís v┼íetky pozit├şvne zmeny. Znovu vytvorili nejak├║ korek─Źn├║ pozn├ímku, zodvihli ┼ąa┼żk├ęho ostre─żova─Źa, vydali konkuren─Źn├║ cestovn├║ mapu a pok├║sili sa vyrie┼íi┼ą niektor├ę probl├ęmy s pomocnou stre─żbou.

Zd├í sa, ┼że jednou z t├Żchto pozit├şvnych zmien je odstr├ínenie zru─Źnost├ş v jednotk├ích zalo┼żen├Żch na schopnostiach. Nepo─Źuli sme o tom ┼żiadne ofici├ílne slovo, ale ─żudia ako SypherPK, Tfue, Ali-A a ─Ćal┼íie tvrdia, ┼że t├íto funkcia je pre─Ź.

D├┤kazom tohto posunu je nekontrolovan├Ż, ale zdanlivo siln├Ż pr├şbeh. T├şto hr├í─Źi a profesion├ílni hr├í─Źi sa stret├ívaj├║ s ─żu─Ćmi, ktor├ş sa nezostavuj├║, ─Źo sa nikdy nestalo vo funkcii SBMM.

Tento syst├ęm st├íle pou┼ż├şvaj├║ in├ę kr├í─żovsk├ę bojov├ę tituly, ako napr├şklad Apex Legends a Warzone. V jednom zo svojich vide├ş to Sypher pou┼żil ako hlavn├║ pr├ş─Źinu svojho nedostatku odhodlania hra┼ą Apex a pre─Źo si myslel, ┼że vysielatelia ako Courage a TimTheTatMan prestali hra┼ą Fortnite,

Mus├şme po─Źka┼ą a uvid├şme, ─Źi Epic pokra─Źuje v odstra┼łovan├ş SBMM bez s├║hlasu Fortnite Technik. V├Ą─Ź┼íina tvrd├Żch hr├í─Źov bude ┼í┼ąastn├í, ak tak urobia.