Prevezmite kontrolu nad virtu├ílnym svetom s t├Żmito simula─Źn├Żmi hrami pre Android

Simula─Źn├ę hry nie s├║ pre ka┼żd├ęho. Osobne milujem iba hry o budovan├ş miest, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą trochu simul├ície, ale nie pr├şli┼í. M├┤j najlep┼í├ş priate─ż je v┼íak z nejak├ęho d├┤vodu ve─żk├Żm fan├║┼íikom simul├ítorov n├íkladn├Żch automobilov; dokonca m├í na stole pln├ę nastavenie kolies.

Simula─Źn├ę hry pre Android sa nikdy nevyrovnaj├║ ├║rovni simula─Źn├Żch hier pre po─Ź├şta─Źe. Aspo┼ł nie na smartphones alebo tablety, tj. Ak v┼íak chcete za┼żi┼ą bl├şzkos┼ą reality, tieto hry poskytuj├║ hviezdne z├í┼żitky. Ak ─Ź├ştate tento ─Źl├ínok, preto┼że h─żad├íte podobn├Ż z├í┼żitok, ak├Ż je k dispoz├şcii na po─Ź├şta─Źi, ale vo va┼íom smartf├│ne ho nen├íjdete.

Na druhej strane, ak h─żad├íte funkcie simul├ície na cest├ích, pre─Ź├ştajte si o ─Ćal┼í├şch ├║┼żasn├Żch hr├ích.

Pozn├ímka: Najlep┼íie simula─Źn├ę hry pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n Note III. Po─Źas testovania aplik├ície fungovali dobre a neboli zaznamenan├ę ┼żiadne probl├ęmy. Aplik├ície s├║ tie┼ż n├íro─Źn├ę, nie v grafickom, ale simula─Źnom. Obi┼íiel som 2.5 hodiny hern├ęho ─Źasu v prvej hre na pln├ę nabitie.

1. Letov├Ż pilot

Prevezmite kontrolu nad virtu├ílnym svetom s t├Żmito simula─Źn├Żmi hrami pre Android 2

U┼ż sme pokryli niektor├ę z najlep┼í├şch hier simul├ítora letu pre Android. Tento v┼íak na tomto zozname nebol. Na┼í┼ąastie mi jeden z ─Źitate─żov odporu─Źil t├║to hru a chlapec je ├║┼żasn├Ż.

V├Ż┼íka lietadla je verne preveden├í na dotykov├Ż displej a ovl├ídanie smartf├│nu. Funkcia roviny naklonen├şm a ovl├ídan├şm je tak├í realistick├í, ako sa len d├í.

Mnoho leteck├Żch simul├ítorov pou┼ż├şva tesn├ę a mimoriadne nerv├│zne ovl├ídacie prvky pre lietadl├í s hmotnos┼ąou ton. Aj ke─Ć je to skvel├ę pre ark├ídov├ę hry, v simula─Źnom svete to bude p├┤sobi┼ą zvl├í┼ítne. T├íto hra m├í celkom dobr├║ grafiku, ale nie je to tak n├íro─Źn├ę na hardv├ęr.

Z nejak├ęho d├┤vodu v┼íak m├┤j Samsung Galaxy Pozn├ímka III sa pri hran├ş hry zahriala.

Bezplatná verzia

2. SimCity BuildIt

Prevezmite kontrolu nad virtu├ílnym svetom s t├Żmito simula─Źn├Żmi hrami pre Android 3

Vedenie mesta je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch hern├Żch ┼ż├ínrov. Aj ke─Ć s├║ hry strategick├ę, nie s├║ ├║plne rovnak├ę ako hry RTS pre Android.

SimCity je star├í fran┼í├şza a existuje u┼ż takmer dve desa┼ąro─Źia. Mobiln├í verzia hry pon├║ka rovnak├║ ├║rove┼ł podrobnost├ş, ale s nieko─żk├Żmi obmedzeniami.

Hra je ve─żmi efekt├şvna, aby do hry pritiahla nov├Żch hr├í─Źov. Niektor├ę z h─║bkov├Żch mechanizmov riadenia s├║ odstr├ínen├ę, aby boli mobilnej┼íie. Podstata hry v┼íak zost├íva rovnak├í.

Chyst├íte sa budova┼ą a spravova┼ą svoje mesto a sna┼żi┼ą sa, aby boli v┼íetci spokojn├ş. To sa ─żah┼íie povie, ako urob├ş. Na to, aby ste sa v tejto hre dobre uplatnili, budete potrebova┼ą celkom dobr├ę pl├ínovacie schopnosti.

Jedinou nev├Żhodou je, ┼że je to bezplatn├Ż titul, a preto je n├íchyln├Ż na obvykl├ę ─Źasov├ę obmedzenia. Hra by mala dobr├Ż prospech z platenej verzie so v┼íetk├Żm odomknut├Żm od za─Źiatku.

Bezplatná verzia

3. Bus Simulator 2015

Prevezmite kontrolu nad virtu├ílnym svetom s t├Żmito simula─Źn├Żmi hrami pre Android 4

Riadenie autobusu je n├íro─Źn├Ż biznis a odzrkad─żuje sa to v Bus Simulator 2015. Osobne m├ím r├íd iba simul├ítory n├íkladn├Żch automobilov, ale t├íto hra sa im ve─żmi podob├í.

Na v├Żber m├íte z nieko─żk├Żch autobusov. Mo┼żnosti sa pohybuj├║ od k─║bov├Żch autobusov po dvojpodla┼żn├ę; m├┤┼żete tam jazdi┼ą 15 autobusmi.

K dispoz├şcii je tla─Źidlo otv├írania a zatv├írania dver├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuje nastupova┼ą a vyklada┼ą cestuj├║cich. T├íto simula─Źn├í hra pre Android m├í syst├ęm predpoved├ş po─Źasia, v─Ćaka ktor├ęmu je hra e┼íte realistickej┼íia.

Ovl├ídacie prvky s├║ tie┼ż prisp├┤sobite─żn├ę, aby ste si z hry odniesli po┼żadovan├Ż z├í┼żitok. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na tomto autobusovom simul├ítore je, ┼że autobusy maj├║ aj pln├Ż interi├ęr.

Bezplatná verzia

4. Euro Train Simulator

Prevezmite kontrolu nad virtu├ílnym svetom s t├Żmito simula─Źn├Żmi hrami pre Android 5

Simula─Źn├ę hry pre Android nie s├║ zn├íme t├Żm, ┼że by boli graficky p├┤sobiv├ę; Euro Train Simulator nasleduje. Chcel by som nejak├Ż vylep┼íen├Ż vizu├íl v zmysle najlep┼íie vyzeraj├║cich hier pre Android, ale nie je tomu tak.

Tento vlakov├Ż simul├ítor m├í podrobn├ę vlaky, ale trate a v┼íetko ostatn├ę je z h─żadiska grafiky nev├Żrazn├ę. Vl├í─Źikodr├íha je len text├║ra nalepen├í na zemi, ─Źo je ├║primn├ę, je trochu sklaman├şm.

Hra je jednoduch├í, ale je z├íbavn├ę hra┼ą sa s vlakmi. Existuje aj syst├ęm predpoved├ş po─Źasia, v─Ćaka ktor├ęmu je hra tie┼ż realistickej┼íia. T├íto hra je prvou z pl├ínovanej s├ęrie, ktor├í pokryje v┼íetky hlavn├ę destin├ície na svete.

Bezplatná verzia

Záver

Simula─Źn├ę hry pre Android s├║ dobr├ę, ale nie s├║ skvel├ę. Od t├Żchto hier som mal ve─żk├ę o─Źak├ívania, a to najm├Ą preto, ┼że som nesk├║sil simula─Źn├║ hru pre Android.

V┼íetky hry v┼íak zanech├ívaj├║ nie─Źo, ─Źo je ┼żiaduce. Mo┼żno ma rozmazn├ívaj├║ hviezdne simul├ítory dostupn├ę na in├Żch platform├ích, alebo mo┼żno hry musia dobehn├║┼ą.

Ak h─żad├íte semi-casual simula─Źn├Ż z├í┼żitok, tieto hry v├ís bud├║ zab├íva┼ą nieko─żko hod├şn. Aj ke─Ć ma to bol├ş, ke─Ć to hovor├şte, ak h─żad├íte definovate─żn├Ż z├í┼żitok, po─Ź├şta─Ź ho bude poskytova┼ą exponenci├ílne lep┼íie.

─îo si mysl├şte o simula─Źn├Żch hr├ích pre platformu Android?