Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Prevencia proti koronav├şrusom: Takto spolo─Źnos┼ą Swiggy bojuje proti skupine COVID-19

Autor: Tech Desk | Na├ş Dill├ş |

Aktualizovan├ę: 13. marca 2020 6: 04: 53 pm

paradajkovo zakorenen├Ż koronav├şrus Ako Zomato, Swiggy bojuj├║ s COVID-19

Nov├ę pr├şpady koronav├şrusov (COVID-19) sa objavuj├║ takmer ka┼żd├Ż de┼ł a aby sa zabr├ínilo ┼í├şreniu v├şrusu, ─Ćal┼íie spolo─Źnosti bu─Ć ┼żiadaj├║ zamestnancov, aby pracovali z domu, alebo zaviedli prevent├şvne opatrenia. Aplik├ície na doru─Źovanie potrav├şn, ako s├║ Zomato a Swiggy, tie┼ż prich├ídzaj├║ s prevent├şvnymi opatreniami, ktor├ę zais┼ąuj├║ bezpe─Źnos┼ą z├íkazn├şkov, distribu─Źn├Żch partnerov, obchodn├şkov a zamestnancov. Zomato a Swiggy vzdel├ívaj├║ dod├ívkov├Żch partnerov a ┼żiadaj├║ re┼ítaur├ície, aby udr┼żiavali hygienu potrav├şn v kuchyni.

V ofici├ílnej tla─Źovej spr├íve Zomato poznamenal: ÔÇ×Neust├íle ┼íkol├şme a vzdel├ívame na┼íich dod├ívkov├Żch partnerov o osved─Źen├Żch postupoch osobnej hygieny, spr├ívnej met├│de a frekvencii um├Żvania a dezinfekcie r├║k, ako aj o tom, ─Źo robi┼ą v pr├şpade, ┼że maj├║ nejak├ę sympt├│my t├Żkaj├║ce sa COVID. -19. " Zatia─ż ─Źo dod├ívatelia v spolo─Źnosti Swiggy s├║ ÔÇ×neust├íle vzdel├ívan├ş o osved─Źen├Żch postupoch respira─Źnej hygieny, o spr├ívnych met├│dach a frekvencii um├Żvania r├║k, ako aj o identifik├ícii s├║visiacich sympt├│movÔÇť.

Hackeri pou┼ż├şvaj├║ci mapy koronav├şrusov na odcudzenie va┼íich osobn├Żch ├║dajov; ─îo teraz?

V pr├şpade, ┼że si niektor├ş dod├ívatelia v┼íimn├║ ak├ęko─żvek pr├şznaky s├║visiace s koronav├şrusom, Zomato a Swiggy ich po┼żiadali, aby sa samokarantovali alebo aby sa okam┼żite obr├ítili na lek├íra. Obe slu┼żby dod├ívky potrav├şn poskytuj├║ bezplatn├ę lek├írske prehliadky. "Po─Źas tohto obdobia budeme finan─Źne podporova┼ą na┼íich dod├ívac├şch partnerov," povedal Zomato. "V tak├Żchto pr├şpadoch im poskytujeme bezplatn├ę lek├írske konzult├ície prostredn├şctvom na┼íich partnerov," dodal Swiggy. Dod├ívac├şm partnerom sa tie┼ż posielaj├║ inform├ície o projekte COVID-19 vyd├ívan├ę ministerstvom zdravotn├şctva a rodiny, aby ich informovali o situ├ícii.

Express Tech je teraz na telegrame. Kliknut├şm sem sa pripoj├şte k n├í┼ímu kan├ílu (@expresstechie) a budete informovan├ş o najnov┼í├şch technick├Żch spr├ívach

Aplik├ície na doru─Źovanie potrav├şn tie┼ż rad├ş re┼ítaur├íci├ím, aby pri manipul├ícii a balen├ş potrav├şn dodr┼żiavali osved─Źen├ę postupy v kuchyniach. V skuto─Źnosti, Zomato tie┼ż pon├║ka mo┼żnos┼ą filtra ÔÇ×hygienick├ę hodnotenieÔÇť, kde si z├íkazn├şci bud├║ m├┤c┼ą skontrolova┼ą re┼ítaur├ície, ktor├ę udr┼żiavaj├║ maxim├ílnu hygienu. "Budeme na─Ćalej opakova┼ą osved─Źen├ę postupy t├Żkaj├║ce sa manipul├ície s potravinami a balenia s na┼íimi obchodn├Żmi partnermi a zvy┼íova┼ą dostupnos┼ą dezinfek─Źn├Żch prostriedkov na ruky v re┼ítaur├ícii pre spracovate─żov potrav├şn," uviedol Zomato.

Zomato a Swiggy tie┼ż poskytuj├║ volite─żn├Ż ÔÇ×bal├şk na opustenie pri dver├íchÔÇť, ak sa z├íkazn├şci chc├║ vyhn├║┼ą kontaktu s dod├ívkov├Żm partnerom. U┼ż├şvatelia Zomato m├┤┼żu za to po┼żiada┼ą Zomato Valet. Toto samozrejme funguje iba na platen├Żch objedn├ívkach online.

­čôú Indian Express je teraz na telegrame. Kliknut├şm sem sa pripoj├şte k n├í┼ímu kan├ílu (@indianexpress) a budete informovan├ş o najnov┼í├şch titulkoch

Pre v┼íetky najnov┼íie technologick├ę novinky si stiahnite aplik├íciu Indian Express.

┬ę IE Online medi├ílne slu┼żby Pvt Ltd