Presu┼łte Whatsapp na SD kartu bez root

Presu┼łte Whatsapp na SD kartu bez root 1Presu┼łte Whatsapp na SD kartu bez root

S aplik├íciou WhatsApp nain┼ítalovanou v telef├│ne z├şskate ve─ża spr├ív, vide├ş, zvukov a dokonca aj dokumentov. Tieto medi├ílne s├║bory sa automaticky ukladaj├║ do vn├║tornej pam├Ąte telef├│nu. ─îasom teda zist├şte, ┼że tieto s├║bory zapl┼łuj├║ va┼íu vn├║torn├║ pam├Ą┼ą.

Presu┼łte Whatsapp na SD kartu bez root

Odstr├ínenie t├Żchto cenn├Żch s├║borov nie je dobr├Ż n├ípad, m├┤┼żete ich v┼íak presun├║┼ą na svoju SD kartu. Preneste WhatsApp na SD kartu ─Źo nemus├ş by┼ą mo┼żn├ę pod─ża ofici├ílnych webov├Żch str├ínok WhatsApp, ale v tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme Ako presun├║┼ą WhatsApp na SD kartu,

Ako presun├║┼ą WhatsApp na SD kartu

Pomocou prieskumn├şka s├║borov ES

Ak chcete prenies┼ą ├║daje WhatsApp na svoju SD kartu, mus├şte si do telef├│nu s Androidom stiahnu┼ą aplik├íciu tretej strany, napr├şklad ES File Explorer. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje pren├í┼ía┼ą multimedi├ílne s├║bory a WhatsApp na kartu SD a uvo─żni┼ą tak vn├║torn├║ pam├Ą┼ą. ES File Explorer je ve─żmi u┼żito─Źn├Ż, ke─Ć chcete ─żahko spravova┼ą s├║bory v telef├│ne.

krok 1, Stiahnite si ES File Explorer z Google Play Store v telefóne s Androidom a nainštalujte ho.

krok 2, Otvorte na svojom telef├│ne s Androidom s├║bor ES Explorer. Na niektor├Żch telef├│noch sa to m├┤┼że naz├Żva┼ą ÔÇ×Spr├ívca s├║borovÔÇť.

krok 3, Prejden├şm prstom po obrazovke na─żavo od domovskej str├ínky z├şskate pr├şstup k miestnemu prie─Źinku, ktor├Ż je intern├Żm ├║lo┼żiskom. ─îasto sa naz├Żva SD karta. Prejdite nadol a n├íjdete prie─Źinok WhatsApp.

krok 4, Dlho stla─Źte prie─Źinok WhatsApp, ktor├Ż bude zv├Żraznen├Ż. Teraz cho─Ćte vpravo dole a stla─Źte ÔÇ×OtherÔÇť. N├íjdete tu mo┼żnos┼ą ÔÇ×Move toÔÇť a vyberte SD kartu.

V situ├ícii, ke─Ć chcete iba presun├║┼ą medi├ílne s├║bory, prejdite do Local Storage a klepnite na prie─Źinok WhatsApp. N├íjdete s├║bor ÔÇ×M├ędi├íÔÇť. Klepnite na┼ł a vyberte konkr├ętny medi├ílny s├║bor, ktor├Ż chcete presun├║┼ą. Potom prejdite vpravo dole a kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Presun├║┼ą do> karta SDÔÇť.

Na prenos ├║dajov z vn├║tornej pam├Ąte na kartu SD m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj integrovan├║ mo┼żnos┼ą vystrihn├║┼ą a vlo┼żi┼ą.

krok 5, Na karte SD m├┤┼żete teraz stla─Źi┼ą tla─Źidlo Prida┼ą a vytvori┼ą n├ízov nov├ęho prie─Źinka.

krok 6, Nakoniec stla─Źte ÔÇ×OKÔÇť, aby sa s├║bory skop├şrovali do nov├ęho prie─Źinka na SD karte. To ─Źasto trv├í nejak├Ż ─Źas v z├ívislosti od ve─żkosti va┼íich s├║borov WhatsApp.

Bingo! V┼íetky ├║daje WhatsApp boli presunut├ę na kartu SD bez toho, aby bolo potrebn├ę zariadenie rootova┼ą.

Odpor├║─Źa sa z├şska┼ą pr├şstup k vn├║tornej pam├Ąti a pod─ża potreby odstr├íni┼ą prie─Źinok WhatsApp. T├║to aplik├íciu m├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą na prenos ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş na kartu SD vykonan├şm podobn├ęho postupu.

Okrem toho v├ím program ES File Explorer pom├íha spravova┼ą s├║bory v internom a externom ├║lo┼żisku.

Ako zisti┼ą, ko─żko miesta zaber├í WhatsApp

Iste, ke─Ć otvor├şte gal├ęriu, nepam├Ąt├íte sa, kde ste v┼íetky tieto fotografie urobili, v jednom zmysle, kr├ísnou diev─Źa┼ąom alebo at─Ć. Dnes v├ím chcem da┼ą nieko─żko tipov, aby ste vedeli, ko─żko miesta zaber├í WhatsApp a ktor├ę zapl┼łuje pam├Ą┼ą. v├í┼í smartphone. Ako zisti┼ą, ko─żko miesta zaber├í WhatsApp