Preskúmanie flotily SWFT

SWFT Fleet je elektrický bicykel v klasickom štýle plážového krížnika a 37.2- dojazd na míle. Bicykel má 19.8 Najvyššia rýchlosť MPH vďaka 500W motoru vo vnútri a funguje s jednou nabíjateľnou, vyberateľnou batériou, ktorá trvá približne 6 hodiny prejsť z úplne prázdneho do úplne plného. Ide o veľký, vysokokvalitný elektrobicykel, aký v dnešnom svete sotva prekonali.

SWFT Fleet je jedným z niekoľkých elektrických bicyklov vyrobených spoločnosťou. Nájdete tu odolnejší stroj so SWFT Zip a bicykel zhruba ekvivalentný (v každom prípade vzhľadu) bicyklu s pevnou prevodovkou so SWFT Volt. Flotila SWFT je „chladným“ bicyklom tejto skupiny – ako stvorený na „plavbu po meste“, ako navrhuje SWFT.

Ak by sme mali nájsť elektrický bicykel, ktorý by sa najviac nepodobal tomu malému, skladaciemu Swagtron EB-5 preskúmali sme už v septembri 2018, bola by to táto flotila SWFT. Flotila je veľká – má hrubý oceľový rám, hrubé plážové pneumatiky a hrubé sedadlo. Kde Swagtron EB-5 bola vyrobená pre ľudí rôznych výšok, flotila SWFT je určite vyrobená pre ľudí 5’7“ a vyššie.

Fleet má pohodlné, uvoľnené riadidlá a dizajn, ktorý sa hodí pre rôzne štýly bicyklovania. Nie je určený na horské dobrodružstvá, ale s trochou terénnej trávy a štrku si poradí s najväčšou ľahkosťou.

Kvalita tohto bicykla je nad rámec akéhokoľvek iného elektrického bicykla alebo skútra, ktorý som predtým recenzoval. Keď na tento stroj hodíte stovky dolárov, budete vedieť, kam išli vaše peniaze. To zahŕňa rám, riadidlá a sedadlo, pneumatiky a batériu. Zahŕňa dokonca aj stojan, ktorý je (našťastie) viac než dostatočne silný na to, aby udržal tento bicykel vo vzpriamenej polohe vo väčšine podmienok.

Vpredu máme prekvapivo jasné vstavané svetlomety. Rovnako ako zvyšok motocykla, aj štýl tohto svietidla je vhodný pre každého jazdca – a osvetľuje cestu tak, ako má. Svetlo, ako aj maximálna rýchlosť a plyn sa ovládajú pomocou LCD ovládacieho displeja. Tento ovládací displej je jednoduchý a použiteľný – naučiť sa používať tento bit nebol žiadny problém.

Tento bicykel sa dodáva nezmontovaný, ale nie je ťažké ho zložiť. Môžete mať možnosť nechať si bicykel odborne zostaviť – a určite by ste sa tak MOHLI rozhodnúť – ale nie je to potrebné, pokiaľ môžete držať rám hore, kým naskrutkujete pneumatiky na miesto.

Nie som v žiadnom prípade profesionál, pokiaľ ide o opravu alebo stavbu bicyklov, a bicykel som dokázal poskladať sám za pol hodiny.

Páči sa mi spôsob uchytenia batérie na tomto bicykli. Keď som za posledných niekoľko rokov vyskúšal množstvo elektrických dopravných strojov, ocenil som možnosť jednoducho vybrať a vymeniť batériu. Táto batéria zacvakne na miesto a dodáva sa so zámkom so sadou kľúčov – veľmi pohodlné a príjemné na používanie.

Tvrdenia spoločnosti SWFT o výdrži batérie a čase nabíjania sa týkajú peňazí. Budete môcť jazdiť viac ako 35 míľ bez potu, pokiaľ ste úplne nabili batériu predtým, ako vyrazíte von. Tento bicykel je dodávaný s vlastným nabíjacím blokom, ktorý možno zapojiť do akejkoľvek štandardnej zásuvky.

Elektrický bicykel SWFT Fleet je možné zakúpiť na webovej stránke Ride SWFT (a v internetovom obchode) za približne 999 USD. To zahŕňa dopravu. Tento bicykel je možné zakúpiť aj s mesačným platobným plánom od spoločnosti Klarna za „až 56 dolárov mesačne“. Tento bicykel stojí za to množstvo peňazí po celý deň – a za predpokladu, že je pripravený na sezónu po sezóne, pretože nemám dôvod veriť, že nie, bude stáť za túto sumu peňazí aj na mnoho rokov v budúcnosti. .