Presk├║majte webkamery Santiago a nav┼ít├şvte spolo─Źnos┼ą Google

Viac inform├íci├ş o virtu├ílnom svete n├íjdete v Santiagu de Compostela, ako aj o ve─żkom kult├║rnom dedi─Źstve v meste Santiago de Compostela-vr├ítane portugalsk├ęho portugalsk├ęho portf├│lia. Inform├ície o medzin├írodn├Żch projektoch (internacion├ílne, soci├ílne a kult├║rne) z r├┤znych oblast├ş ┼ápanielska, z ktor├Żch v├Ą─Ź┼íina poch├ídza z h─żadania n├íbo┼żenstva.

Sme radi, ┼że sa zhodujeme na tom, ako sa jubilujeme a ako oslavujeme Ano Jacobeu 2021-2022, o region├ílnej vl├íde Galiza a Google Arts & amp; Kult├║ra spolupracuje s Governo Regional de Arag├úo, Funda├ž├úo da Catedral de Santiago ea Federa├ž├úo Espanhola de Associa├ž├Áes de Amigos dos Caminhos de Santiago criaram o ÔÇ×Buen Camino!ÔÇť. Viac inform├íci├ş o virtu├ílnom svete n├íjdete v Santiagu de Compostela, ako aj o ve─żkom kult├║rnom dedi─Źstve v meste Santiago de Compostela – vr├ítane portugalsk├ęho portugalsk├ęho portf├│lia. Inform├ície o medzin├írodn├Żch projektoch (internacion├ílne, soci├ílne a kult├║rne) z r├┤znych oblast├ş ┼ápanielska, z ktor├Żch v├Ą─Ź┼íina poch├ídza z h─żadania n├íbo┼żenstva.

ÔÇ×Os Caminhos de SantiagoÔÇť od spolo─Źnosti Google Arts & Culture, ktor├í m├í k dispoz├şcii ve─ża hudobn├Żch n├ístrojov, 11 hudobn├Żch doplnkov, vr├ítane ┼ípaniel─Źiny, galega, angli─Źtiny, talian─Źiny, franc├¬s, alem├úo, portugu├¬s, coreano, chin├¬s, japon├¬s e russo, servir├í tamb├ęm para inspir os os utadadores com conte├║dos envolventes sobre os benefit├şcios de caminhar e conectar-se com a natureza. V├Ą─Ź┼íina virtu├ílnych podskup├şn, ktor├ę sa m├┤┼żu l├ş┼íi┼ą od r├┤znych smerov, ako s├║ napr├şklad Fisterra e Mux├şa, a Via Portuguesa ao longo da costa atl├óntica, o Caminho Primitivo utilizado pelos primeiros peregrinos, a Via Francesa ea Via do Norte que percore a Cant├íbria at├ę ├á Galiza, v┼íetky vstupy.

S├║visiace ─Źl├ínky: Pete Lau si zahraje vo futuristickom OnePlus 2.0, OxygenOS 12, SO integr├ícia a experimenty s kamerami

O projekte ÔÇ×Buen Camino!ÔÇť mo┼żnosti virtu├ílneho zobrazenia r├┤znych fotografi├ş a sn├şmok zo Santiaga, ktor├Żch hist├│ria m├í ve─żk├Ż po─Źet z├íberov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na 104 online prezent├íci├ích. 4.700 fotografi├ş z 13 -stup┼łov├ęho virtu├ílneho videa s atmosf├ęrickou atmosf├ęrou, ktor├ę zahrnuj├║ senzorick├ę senzory, ktor├ę sa pres├║vaj├║ do Caminho, v├Ą─Ź┼íina vide├ş a z├í┼żitkov z cel├ęho sveta. Mnoho virtu├ílnych mo┼żnost├ş pou┼żitia obsahuje viac ako jednu z├íkladn├║ a jednu z najzn├ímej┼í├şch budov, najpopul├írnej┼í├şch, najpopul├írnej┼í├şch a najpopul├írnej┼í├şch, najr├Żchlej┼í├şch a najbezpe─Źnej┼í├şch. maravilhosa experi├¬ncia, tomando o melhor caminho.

Saiba mais sobre este novo projecto to Google Arts & Culture no post oficial.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI h├í dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estrat├ęgico, and claro Android <3