Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Presko─Źi┼ą TikTok: najlep┼íie alternat├şvy, ktor├ę n├íjdete

alternat├şvy tiktok

Je fakt, ┼że TIK tak Bola to bomba. Popul├írna hudobn├í soci├ílna sie┼ą dorazila so silou a stala sa jednou z najs┼ąahovanej┼í├şch aplik├íci├ş a v├í┼żnym rivalom pre ┼ąa┼żk├ę v├íhy Facebook alebo Instagram.

St├íle sa v├ím v┼íak t├íto soci├ílna sie┼ą nep├í─Źi, alebo v├í┼í ├║─Źet TikTok bol napadnut├Ż a chcete zmeni┼ą svoju sc├ęnu. Uvo─żnite sa, h─żadali sme p├Ą┼ą alternat├şv, ktor├ę v├ís v├┤bec nesklam├║.

Toto s├║ najlep┼íie alternat├şvy k TikTok

O─Źividne nehovor├şme o tradi─Źn├Żch soci├ílnych sie┼ąach, ale o rie┼íeniach, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ rovnak├Ż form├ít ako TikTok, tak┼że m├┤┼żete zaznamen├ívajte svoje najlep┼íie hudobn├ę vide├í a zdie─żajte ich so svojimi priate─żmi. Pozrime sa na najlep┼íie mo┼żnosti, ktor├ę je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą.

Instagram Kot├║─Źe

By┼ą ├║primn├Ż, Facebook je ┼ípecialistom na kop├şrovanie svojich konkurentove Instagram je to jeho ve─żk├Ż predstavite─ż. Sta─Ź├ş sa pozrie┼ą na ve─żk├Ż po─Źet funkci├ş Snapchatu, ve─żk├ęho rivala fotografickej soci├ílnej siete Marka Zuckerberga, aby bolo jasn├ę, ┼że ide o nie─Źo be┼żn├ę.

A s Kot├║─Źe z Instagram Predstavili alternat├şvu k TikTok, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje nahr├íva┼ą a upravova┼ą vide├í prostredn├şctvom ve─żk├ęho po─Źtu funkci├ş a filtrov, pomocou ktor├Żch dosiahnete vysok├ę v├Żsledky.

Najlep┼íie zo v┼íetk├Żch? To Navij├íky s├║ vstavan├ę Instagram, tak┼że nepotrebujete extern├║ aplik├íciu. A je to viac 10 000 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov zaru─Źuje, ┼że budete ma┼ą publikum, ktor├ę prekvap├ş va┼íimi v├Żtvormi.

Instagram

Lajk

─Äal┼í├ş vynikaj├║ci alternat├şva k TikTok je Likee. Aplik├ícia zameran├í na vytv├íranie a ├║pravu vide├ş, ktor├í vynik├í dizajnom a pou┼żit├şm, ktor├ę pripom├şnaj├║ jej ve─żk├ęho rivala. A je to tak, ┼że rozhranie Likee je tak extr├ęmne podobn├ę rozhraniu TikTok, ┼że ke─Ć si na┼ł zvyknete, nebude v├ís to ni─Ź st├í┼ą.

A soci├ílna sie┼ą zameran├í na dospievaj├║ce publikum a ┼że m├í v┼íetky druhy filtrov a ─Ćal┼íie mo┼żnosti, tak┼że m├┤┼żete svojim nahr├ívkam dopria┼ą osobn├Ż n├ídych.

Likee - roz┼żiari┼í

Triller

Ur─Źite, soci├ílna sie┼ą, ktor├í m├í koncept ve─żmi podobn├Ż TikToku, ale pon├║ka nieko─żko noviniek, ktor├ę robia rozdiel. Hlavne preto, ┼że si m├┤┼żete vybra┼ą ak├║ko─żvek skladbu, ktor├í je k dispoz├şcii v aplik├ícii alebo vo va┼íej hudobnej kni┼żnici, a upravi┼ą ju.

Ako? Potom v├Żber ─Źasti piesne, ktor├í sa v├ím p├í─Źi najviac, aby ste sa pri tanci viackr├ít nahrali so spevom (alebo jednoducho pohli perami). Cie─żom je vytv├íra┼ą vide├í z r├┤znych uhlov, aby algoritmus Thriller pre v├ís vytvoril hudobn├ę video, v ktorom sa bude zda┼ą, ┼że piese┼ł spievate vy. Ticho, nebude reprodukovan├Ż v├í┼í hlas, ale p├┤vodn├Ż zvuk piesne s va┼íimi zaznamenan├Żmi obr├ízkami.

Triller - vytv├íranie vide├ş

Chingari

Chingari

Nepozn├íte Chingari? ┼Że vie┼í, ─Źo je skvel├í alternat├şva k TikTok. T├íto soci├ílna sie┼ą m├í mechanizmus ve─żmi podobn├Ż mechanizmu svojho ve─żk├ęho rivala a napriek tomu, ┼że je na trhu kr├ítko, v├Żrazne rastie.

Poveda┼ą to Chingari Bol vyvinut├Ż indick├Żm t├şmom, ktor├Ż vyu┼żil v├Żhody indick├ęho veta TikTok, aby z├şskal najvy┼í┼í├ş po─Źet stiahnut├ş. Jeho mo┼żnosti s├║ ve─żmi zauj├şmav├ę, ale v s├║─Źasnosti je v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov Indov, tak┼że nen├íjdete tak├Ż obsah ako v in├Żch mo┼żnostiach. Nev├íhajte to v┼íak vysk├║┼ía┼ą!

Chingari - Pôvodná indická aplikácia pre krátke video

Dubsmash

Dubsmash

Aby som to ukon─Źil kompil├ícia najlep┼í├şch alternat├şv k TikTokNechceli sme si necha┼ą ujs┼ą pr├şle┼żitos┼ą odporu─Źi┼ą v├ím Dubsmash. Soci├ílna sie┼ą, ktor├í funguje viac ako p├Ą┼ą rokov a ktorej funk─Źnos┼ą je sp├Ąt├í s Trillerom.

T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete vytvorte hudobn├ę vide├í, v ktor├Żch sa zd├í, ┼że piese┼ł skuto─Źne spievate. Samozrejme, je to ─Ćal┼íia soci├ílna sie┼ą zameran├í na mlad┼íiu verejnos┼ą, tak┼że ide o aplik├íciu, ktor├í medzi t├şned┼żermi uspieva.

Dubsmash