Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Prepnite na Very Mobile: ako to urobi┼ą, n├íklady a obmedzenia

Prepnite na Very Mobile: ako to urobi┼ą, n├íklady a obmedzenia 1

Ve─żmi mobiln├Ż je to nov├Ż N├şzkon├íkladov├Ż virtu├ílny oper├ítor Wind Tre, Ako u┼ż v minulosti urobili Tim a Vodafone, spolo─Źnos┼ą Wind-Tre tie┼ż chcela roz┼í├şri┼ą svoju ponuku o virtu├ílneho oper├ítora, ktor├Ż sa spolieha na svoju vlastn├║ sie┼ą a pon├║ka konkuren─Źn├ę ceny. Prv├í ponuka Very Mobile poskytuje neobmedzen├ę min├║ty a SMS, 30 GB ├║dajov (s r├Żchlos┼ąou s┼ąahovania 30 mega za sekundu) a 4, 99 eur mesa─Źne.

Cie─żom Very Mobile je napadn├║┼ą Iliadu na jeho vlastnom poli, s oper├ítorom s n├şzkymi ponukami a bez skryt├Żch n├íkladov. V┼íetky i pr├ęmiov├ę slu┼żby v predvolenom nastaven├ş s├║ deaktivovan├ę a v pr├şpade probl├ęmov je k dispoz├şcii ┼ípecializovan├í pomoc. Mnoh├ş na to myslia prepnite na Very Mobile u┼íetri┼ą na mesa─Źnom predplatnom: ako urob├ş┼í prechod? ─îo je to i N├íklady na aktiv├íciu karty SIM? Existuj├║ dodato─Źn├ę n├íklady pre t├Żch, ktor├ş prich├ídzaj├║ a prech├ídzaj├║ od konkr├ętnych oper├ítorov? Na v┼íetky tieto ot├ízky existuje ve─żmi presn├í odpove─Ć, ktor├║ sa pok├║sime vysvetli┼ą v nasleduj├║cich riadkoch.

Ako prepn├║┼ą Very Mobile

Ak sa chcete sta┼ą ve─żmi mobiln├Żm z├íkazn├şkom, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku mobiln├ęho oper├ítora a zak├║pte si SIM kartu, Pri podpise ponuky m├┤┼żete uvies┼ą svoje telef├│nne ─Ź├şslo a svojho oper├ítora, aby sa prenosnos┼ą uskuto─Źnila. zvy─Źajne prechod v├í┼ího ─Ź├şsla vo Very Mobile je hotov├ę v maxim├ílne tri pracovn├ę dni, Aby nedo┼ílo k probl├ęmom, je potrebn├ę vyplni┼ą formul├ír spr├ívne po─Źas online n├íkupu.

Ko─żko stoj├ş prechod na Very Mobile

na n├íkup SIM karty a aktiv├ícia n├íkladov na 5 jednorazov├ę euro, T├íto cena v┼íak neplat├ş pre v┼íetk├Żch, ale iba pre t├Żch, ktor├ş prech├ídzaj├║ z virtu├ílnych oper├ítorov, z Iliadu az Fastwebu. Ak ste z├íkazn├şkom spolo─Źnosti Wind Tre, Vodafone alebo TIM n├íklady na prechod na Very Mobile vo v├Ż┼íke 25 EUR.

Zvl├í┼ítnosti v┼íak nekon─Źia. Prev├ídzkovate─ż uverejnil dokument online, v ktorom sa uv├ídza, ┼że n├íklady na prechod na Very Mobile pre t├Żch, ktor├ş nie s├║ z├íkazn├şkmi Wind – Tre, ale za stav do 30 dn├ş predch├ídzaj├║cich ┼żiadosti o prenosnos┼ą sa ├║─Źtuje dodato─Źn├í suma vo v├Ż┼íke 19 EUR, ktor├í sa odpo─Ź├şta od zostatkov├Ż ├║ver. Toto rozhodnutie bolo prijat├ę vyhn├║┼ą sa triangul├íci├ím z Wind – Tre na Very Mobile.

To ist├ę plat├ş aj pre t├Żch, ktor├ş s├║ teraz z├íkazn├şkmi Tim a Vodafone, ale poch├ídzaj├║ z Wind – Tre a prechod sa uskuto─Źnil za posledn├Żch 30 dn├ş. V tomto pr├şpade cPoplatok za prevod 44 eur: 25 EUR z├íkladnej sadzby plus 19 EUR poskytnut├Żch spolo─Źnos┼ąou Very Mobile.

Ve─żmi mobiln├ę ponuky

Pre t├║to chv├ş─żu k dispoz├şcii je iba ve─żmi mobiln├í ponukaso z─żavou platnou pre rok 2010 prv├Żch 20 000 odberov, N├íklady na 499 ÔéČ mesa─Źne za min├║ty, neobmedzen├ę SMS a 30 GB prev├ídzkov├Żch ├║dajov. Ponuka Very Mobile nezah┼Ľ┼ła dodato─Źn├ę n├íklady a niektor├ę slu┼żby, ako napr├şklad ÔÇ×H─żadal som v├ísÔÇť, ÔÇ×RingMeÔÇť, ÔÇ×HotspotÔÇť, s├║ zadarmo. Na roaming v zahrani─Ź├ş m├┤┼żete vyu┼żi┼ą neobmedzen├ę min├║ty a SMS a 20,4 GB ├║dajov. Z├íkazn├şcka podpora je k dispoz├şcii aj na telef├│nnom ─Ź├şsle 1929 alebo 800994444 (─Ź├şslo pre z├íkazn├şkov, ktor├ş nie s├║ z├íkazn├şkmi). na Google Play Store a App Store je k dispoz├şcii bezplatn├í aplik├ícia Very Mobile, kde m├┤┼żete aktivova┼ą a spravova┼ą svoju SIM kartu.