Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Prenosné reproduktory Sony 2021 nie sú teraz len pre párty zvieratá

Prenosné reproduktory Sony 2021 nie sú teraz len pre párty zvieratá 1

Rada prenosných reproduktorov Sony prechádza inováciou do roku 2021, pretože modely XB13, XP500, XP700 a XG500 prinášajú odvážnejší zvuk, väčšiu flexibilitu a podporu rýchleho nabíjania, aby ste zaistili, že strávite menej času bez zvukovej stopy. Pandémia nás síce mohla udržať doma, hovorí Sony, ale v skutočnosti to viedlo k predaju reproduktorov: v dôsledku toho sa tieto štyri nové modely usilujú byť viac žánrovo agnostické, než by sa zameriavali na basy náročné EDM.

Sony SRS-XB13

Sony XB13, najmenší z nového kvarteta reproduktorov, nahrádza starý XB12, ale drží sa roztomilého tvarového faktora. Na rok 2021 sa však zvuková scéna rozšíri a prenosnosť bude efektívnejšia.

Vďaka vode a prachu má krytie IP67, zatiaľ čo ultrafialové žiarenie zaručuje, že vydrží aj náročné dni na pláži. Nový viaccestný popruh je možné použiť na zápästie, na pripútanie XB13 k batohu alebo riadidlám na bicykli alebo kdekoľvek inde, ale je tiež navrhnutý tak, aby sa dal odstrániť jednou rukou. Výdrž batérie je až 16 hodín, nabíjanie cez USB-C.

Vnútri je Sony EXTRA BASS-využívajúci pasívny chladič-zatiaľ čo nový dizajn ovládača zaisťuje lepší zvuk mimo osi, sľubuje spoločnosť. Dva XB13 je možné bezdrôtovo spárovať a vytvárať stereofónny zvuk, aj keď bohužiaľ neexistuje podpora väčšieho počtu pomocou systému Sony Party Connect. Vstavaný mikrofón znamená, že XB13 môže slúžiť aj ako hlasitý odposluch, a k dispozícii je aj podpora rýchleho párovania Google.

Sony XB13 sa začne dodávať v júni za cenu 59,99 dolárov. Bude ponúkaný v piatich farbách: čierna, modrá, páska, koralová ružová a an Amazon-exkluzívna prášková modrá.

Sony SRS-XP500 / XP700

Na rok 2021 stará séria Sony XB vypustila „B“, pretože spoločnosť sľubuje, že basy sú štandardom. V skutočnosti je to Sony MEGA BASS pre extra silné čerpadlo zvuku s frekvenciou pod 250 Hz. Spoločnosť Sony používa aj svoje obdĺžnikové reproduktorové jednotky s vyvážením X, ktoré tlačia viac vzduchu, ako by mohli kruhové meniče v rovnakom priestore.

Sony XP500 má dva predné výškové reproduktory, zatiaľ čo XP700 má tri predné výškové reproduktory – dva z nich sú aktívne, v závislosti od toho, či je reproduktor vo zvislej alebo vodorovnej orientácii – plus zadný výškový reproduktor na rozšírenie zvukovej scény – spolu s odolnosťou voči vode IPX4. Aj keď je LED osvetlenie stále, je tentoraz navrhnuté skôr pre náladu: svetlá smerujúce dozadu-ktoré môžu blikať a pulzovať spolu s hudbou, alebo cyklovať pomalšie ako lávová lampa-sú určené na umývanie pri stene.

Väčšími zmenami v porovnaní s ich predchodcami je však batéria. XP500 už nie je náročný na sieťové napájanie a vydrží až 20 hodín a XP700 až 25 hodín. Funkcia rýchleho nabíjania predĺži dobu od 80 minút do 3 hodiny prehrávania za 10 minút, v závislosti od modelu; trvá úplné nabitie 3 hodiny.

Na zadnej strane sú dva mikrofónové vstupy na karaoke. Alternatívne je možné jeden zo vstupov použiť pre gitaru s nastaviteľným zosilnením. K dispozícii je podpora pre Bluetooth a dva USB porty – pre hudbu aj pre nabíjanie mobilného zariadenia – zatiaľ čo Party Connect umožňuje bezdrôtové pripojenie až 100 reproduktorov a prehrávanie toho istého.

Sony XP500 bude stáť 349,99 dolárov, zatiaľ čo Sony XP700 bude stáť 449,99 dolárov. Oba sa začnú predávať v júni.

Sony SRS-XG500

Štvrtým z nových prenosných reproduktorov Sony je XG500, ktorý si požičiava nejaký štýl starodávneho boomboxu pre ešte jednoduchšiu prenosnosť. Ako naznačuje veľká držadlo na vrchole, je určená pre orientáciu na šírku, s dvoma prednými výškovými reproduktormi a pasívnymi radiátormi pre low-end. Je tiež odolný voči vode a prachu IP66 a má vodoodpudivú sieťovinu, ktorá otriasa postriekanie.

LED osvetlenie je uchytené na koncovkách, zatiaľ čo na zadnej strane je USB a jeden vstup pre mikrofón/gitaru. Očakávajte výdrž batérie až 30 hodín, hovorí Sony, s 10 -minútovým nabíjaním sa môže zvýšiť až na 3 hodiny prehrávania. Podporuje tiež funkciu Party Connect.

Sony XG500 sa začne predávať v júni za cenu 449,99 dolára.

Table of Contents