Prenos vytvorenia zlyhal Chybový kód 2 v mechanike šrotu: Opraviť

Prenos vytvorenia zlyhal Chybový kód 2 v mechanike šrotu: Opraviť 1

Jednou z najvyšších hier pre videohry Sandbox na Steam je Scrap Mechanic, ktorý vyvinul a publikoval Axolot Games v roku 2016. Netreba dodávať, že takmer každý Windows hra má veľa chýb alebo chýb a Scrap Mechanic tu nie je výnimkou. Aktualizácie opráv môžu tiež poškodiť stabilitu herného zážitku. Niektorým hráčom sa medzičasom nepodarilo nahrať kód 2 v mechanike šrotu pri odovzdávaní výtvorov. Ak prežívate to isté, prečítajte si túto príručku.

Podľa Redditora, pri pokuse o odovzdanie výtvorov „Chybový kód odovzdania zlyhal 2″Je ukázané. Aj keď sa snažíte aktualizovať hru, použite službu VPN, ponechajte herný súbor v bráne firewall, zmeňte siete atď. Nepomáha to vyriešiť problém. Aj keď nie je potrebné, aby tieto kroky boli praktické pre všetkých používateľov. Niektorí používatelia môžu problém ľahko vyriešiť pomocou nasledujúcich možných riešení uvedených nižšie.

Prenos vytvorenia zlyhal Chybový kód 2 v mechanike šrotu: Opraviť

Prenos vytvorenia zlyhal Chybový kód 2 v mechanike šrotu: Opraviť

Prejdime bez toho, aby sme sa vzdali krokov nižšie.

    Najskôr sa uistite, že hra Mechanik šrotu je aktualizovaná na najnovšiu verziu. Skontrolujte, či používate funkciu „Zdieľanie rodiny s párou“ alebo nie. Ak je to tak, skúste ju vypnúť, pretože táto funkcia vám nemusí pomôcť pri odovzdávaní výkresov do dielne. Uistite sa tiež, že váš herný server je alebo nie je spustený. Stav servera môžete skontrolovať pomocou umiestnenia detektora. Prípadne môžete tiež ísť do Steam klienta> Pravým tlačidlom myši kliknúť na hru> Prejsť na Vlastnosti> Kliknite na Lokálne súbory> Ak chcete opraviť poškodené alebo chýbajúce herné súbory, ktoré môžu spôsobovať tento problém, vyberte možnosť „Overiť integritu herných súborov“. Nakoniec povoľte súbor hry (ScrapMechaic.exe) od Windows Ochrana brány firewall. Môžete prejsť do ponuky Štart> Typ brány firewall a vybrať možnosť „Firewall a ochrana siete“> Prejdite na „Povoliť aplikáciu prostredníctvom brány firewall“ a pridajte súbor hry.

Dúfame, že po vykonaní týchto krokov budete môcť znova vytvoriť svoje diela do dielne. Ak máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť v komentároch nižšie.