Prekvapenie! Movistar eliminuje trvalosť všetkých svojich sadzieb

movistar

Pred niekoľkými rokmi znamenalo podpísanie zmluvy s ktorýmkoľvek operátorom zaviazať sa k pobytu na 12 až 24 mesiacov. Ešte v roku 2013 Movistar bol jedným z prvých telefónnych operátorov, ktorí odstránili trvalosť niektorých svojich sadzieb. A teraz to zašlo ešte o krok ďalej.

A práve to, že Telefónica prostredníctvom oficiálneho blogu spoločnosti práve oznámila, že úplne ruší trvalosť všetkých sadzieb Movistar, vrátane neobmedzeného dátového toku. Bezprecedentný krok, vďaka ktorému je modrý operátor prvým, kto vykoná túto akciu.

Čo sa stane so stálosťou Movistaru, ak už ste klientom?

Movistar

Najlepšie zo všetkého je to spoločnosť uviedla, že toto oznámenie ovplyvní starých aj budúcich zákazníkov. Týmto spôsobom, ak ste mali pobyt v Movistar, dajte vedieť, že bol práve zrušený.

Nedostatočná stálosť bola spočiatku jednou z výhod, ktoré Movistar ponúkal prostredníctvom svojich sadzieb Fusion od minulého roka. teraz žiadna zo zmlúv spoločnosti Movistar nebude obsahovať uvedený záväzok zostať v spoločnosti po určitú dobu.

Okrem toho chcela spoločnosť objasniť, že z tejto novinky budú profitovať aj nekonvergentné sadzby (tie, ktoré sa zazmluvňujú individuálne, namiesto toho, aby sa rozhodli pre balík produktov).

Ako uvádza Movistar prostredníctvom tlačovej správy, ovplyvní to „zmluvy týkajúce sa pevných hlasových liniek (6 mesiacov), na širokopásmové pripojenie s medeným a pevným rádiovým prístupom (12 mesiacov) a na vlákno (3 mesiace).”

Odstránenie trvalosti Movistaru nemá malé písmená

Movistar

Pravdou je, že telefónni operátori majú s otázkou trvalosti dosť negatívnu históriu. Takže to stále sa obávate malých písmen tejto reklamy.

Vedzte, že môžete zostať veľmi pokojní, ak ste mali pobyt v Movistare, pretože tam nie je žiadna pasca ani lepenka. Jednoducho zrušili úplne všetky pobyty, aby narazili na stôl a mimochodom si touto reklamou zvýšili základňu klientov.

Ako zdôraznil Emilio Gayo, predseda spoločnosti Telefónica Spain, «Touto iniciatívou podporujeme náš cieľ, aby si zákazníci slobodným spôsobom vybrali Movistar pre kvalitu a rozmanitosť jeho služieb.

Aký to má prínos pre zákazníka? Na jednej strane nedostatok stálosti umožňuje využiť ponuky rôznych operátorov. A ak chcete napríklad vyskúšať 5G, môžete si najať sadzbu Movistar a zmeniť spoločnosť, keď sa vám zachce.