Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Prejdite si svoje kondičné ciele, nie svoju peňaženku, so zľavou 100 dolárov z modelu Fitbit Versa

Prejdite si svoje kondičné ciele, nie svoju peňaženku, so zľavou 100 dolárov z modelu Fitbit Versa 1

Potrebujete zlepšiť svoje zdravie a fitnes hru? Máte šťastie – jeden z najlepších sledovačov fitness, ktorý si môžete kúpiť, bol teraz zľavnený o 100 USD.

S modelom Fitbit Versa môžete získať informácie o svojom tele, ako je napríklad srdcová frekvencia a množstvo kalórií, ktoré počas dňa spaľujete. Môžete tiež sledovať svoje spánkové návyky, zatiaľ čo dámy môžu mať prehľad o ich období, zaznamenávať príznaky, sledovať ovuláciu a objavovať vzorce v ich cykle.

Fitbit Versa je navyše odolný voči vode (do 50 metrov) a môže tiež ukladať a prehrávať 300 a viac skladieb, ktoré vás počas cvičenia budú neustále pulzovať. V rámci hodiniek sú naprogramované aj viac ako 15 cvičebných režimov, takže ak ste telocvičňa, je to funkcia, ktorú určite milujete.

Versa vás udrží v spojení s oznamovaním správ na obrazovke a schopnosťou odpovedať na telefonické hovory a odosielať rýchle odpovede (Android iba pre túto poslednú funkciu). Ďalšie aplikácie, ako napríklad kalendár a počasie, sú odtiaľto iba jedným klepnutím. Vstavaný je aj čip NFC, takže si môžete ukladať svoje kreditné karty, aby ste si ľahko kúpili rannú kávu pomocou jediného klepnutia hodiniek.

Ak vám Fitbit Versa znie ako fitness hodinky, môžete si ich dnes vziať Amazon iba za 199 dolárov – ušetríte tým obrovských 100 dolárov. Fitbit Versa je k dispozícii v prevedení s aktívnym uhlím, čiernym hliníkom, sivým hliníkom a broskyňovým ružovým zlatom.

  • Najlepšie Fitbit 2020: čo je pre vás to pravé?
  • Recenzia Fitbit Versa