Prejdite sa po jedinom bunkri Fallouta 4

Bunkr mus├ş by┼ą bezpe─Źn├Żm miestom na ├║nik zo v┼íetk├ęho, na zatvorenie vonkaj┼íieho sveta, zatia─ż ─Źo sa situ├ícia zhor┼íuje. Mierny vzal tento koncept do istej miery vytvoren├şm toho, ─Źo je pod─ża m├┤jho vedomia prv├í a jedin├í vzduchov├í medzipam├Ą┼ą vo Falloute 4Spolo─Źenstvo.

Lietaj├║ci suter├ęn lietaj├║ci na oblohe je obklopen├Ż teplovzdu┼ín├Żm bal├│nom, ktor├Żm je p├ín Flower 4 Fallout Sky1 4 , ─îo je show, ktor├í venuje pozornos┼ą detailom. Obrovsk├Ż l├ítkov├Ż bal├│nik je vyhrievan├Ż ve─żk├Żm spor├íkom na streche bunkra, ktor├Ż je obklopen├Ż dvoma vodorovn├Żmi sto┼żiarmi. Bal├│n, sto┼żiare a plachty s├║ vybaven├ę lodnou v├Żbavou a v┼íetko vyhovuje estetickej estetike sp├ídov├Żch svetov.

Oko p├ína Blue-Sky1 je zobrazen├ę ako dekor├ícia vo dvojposchodovej pivnici. Pri prech├ídzan├ş hlavn├Żm vstupn├Żm prielezom prejdite pred vstupom do hlavn├ęho priestoru na sedenie cez vstupn├║ halu s policami naplnen├Żmi plynovou maskou a Rad-X. Tu n├íjdete dve pohovky a konferen─Źn├Ż stol├şk, ide├ílne na hranie ┼íachu s k├║skami vyroben├Żmi z n├íbojn├şc a r├┤znych zbran├ş.

N├íjdete tu aj k├║pe─ż┼łu (predpoklad├ím, ┼że v tomto pr├şpade sa bude naz├Żva┼ą hlava), ktor├í je vybaven├í katalyz├ítormi a Rad-Away.

Ne─Ćaleko sa nach├ídza sprchovac├ş k├║t, skrinka pln├í r├┤znych v├Żrobkov z papiera, stanica na opravu elektrick├ęho ┼ít├ştu a kuchynsk├í stanica s chladni─Źkou a plynovou r├║rou. Spotrebn├Ż materi├íl sa skladuje so sponkami Fallout, ako s├║ n├║dzov├í pitn├í voda, Nuka Cola, Cram a Blamco Mac & Cheese – v pr├şpade potreby dos┼ą dlho na to, aby zostali na vzduchu.

V rohu je schodisko, ktor├ę vedie do horn├ęho poschodia, kde n├íjdete dobre vybaven├║ diel┼łu zbran├ş a remeseln├şctva pred vstupom do kapit├ínovej stoli─Źky, ktor├í s v├Żh─żadom na klietku pod ┼łou cez ┼íirok├Ż a ┼íikm├Ż p├ír. windows,

Je to kr├ísna budova, ale existuj├║ dva probl├ęmy. Najprv Mister-Blue-Sky1 pou┼żil niektor├ę zo z├íkladn├Żch n├ístrojov 3D modelovania, ako aj s├║pravu Creation Kit na spr├ívne z├şskanie vyrovn├ívacej pam├Ąte, tak┼że to v hre nie je mo┼żn├ę testova┼ą – ÔÇőÔÇőpr├íve teraz sme obmedzen├ş na prehliadku videa. Bez oh─żadu na to, ─Źi bol schopn├Ż importova┼ą ho do Falloutu 4 Na pou┼żitie ostatn├Żmi hr├í─Źmi zostane na oblohe tak, ako funguje bal├│n Prydwen od Brotherhood of Steel.

Druh├Ż probl├ęm je o nie─Źo z├ísadnej┼í├ş: vo svete Fallout m├í takmer v┼íetko, ─Źo nem├í paz├║ry alebo paz├║ry, druh strelnej zbrane, ─Źo rob├ş z pl├ívania vo ve─żkom bal├│ne riskantn├║ ponuku.

Ide v┼íak o budovu, ktor├í je nefunk─Źn├í a radi by sme ju nav┼ít├şvili. Medzit├Żm s├║ tu niektor├ę z najlep┼í├şch ├║prav Falloutu 4,