Prehliada─Ź UPX PC (2020) – na stiahnutie zadarmo pre Windows 7 Windows 10 8, 7, Mac

Odomknite obsah na webe spolu s bezpe─Źn├Żm prehliadan├şm pomocou aplik├ície prehliada─Źa UPX!

Internet je obrovsk├Ż a je jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch subjektov v dne┼ínom svete. Na internete existuj├║ mili├│ny webov├Żch str├ínok, ktor├ę pou┼ż├şvate─żom pon├║kaj├║ mno┼żstvo obsahu vr├ítane obr├ízkov, vide├ş, textu, zvuku at─Ć. Pou┼ż├şvatelia nav┼ítevuj├║ tieto str├ínky, preto┼że si neuvedomuj├║, ┼że niekto by mohol tajne monitorova┼ą svoju aktivitu z d├┤vodu nespr├ívneho pou┼żitia. Hackeri a internetov├ş zlodeji v┼żdy h─żadaj├║ pr├şle┼żitos┼ą na pr├şstup k va┼íim osobn├Żm ├║dajom. To vedie k ohrozeniu va┼íich cenn├Żch digit├ílnych diel.

Teraz, ke─Ć nevie┼í, z ktor├ęho smeru alebo cesty, ┼ąa chaos zasiahne. Je lep┼íie stava┼ą ┼ít├şty okolo va┼íej webovej aktivity. V├Ą─Ź┼íina webov├Żch prehliada─Źov m├í funkciu ochrany va┼íich osobn├Żch ├║dajov a ─Źinnosti prehliadania. Jedn├Żm z t├Żchto prehliada─Źov je prehliada─Ź UPX.

UPX Browser je ten, ktor├Ż m├í nieko─żko ┼żiariv├Żch a robustn├Żch funkci├ş, ktor├ę vytv├íraj├║ dokonal├Ż ┼ít├şt okolo va┼íej online aktivity. Bez oh─żadu na to, kde ste alebo ─Źo m├íte pr├şstup, m├┤┼żete to ─żahko urobi┼ą. Nasleduj├║ci ─Źl├ínok v├ím pom├┤┼że presk├║ma┼ą r├┤zne v├Żhody, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą z webov├Żch str├ínok UPX Proxy Browser Unlock. Uvid├şme tie┼ż u┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą s prehliada─Źom.

Podobn├ę ─Ź├ştanie: Aloha Browser for PC – FREE Download

Ako pom├íha prehliada─Ź UPX pri navig├ícii po internete so zv├Ż┼íenou bezpe─Źnos┼ąou?

UPX-browser-android-app-screenshoty

M├íte u┼ż dos┼ą webov├Żch str├ínok, ktor├ę v├ím br├ínia v pr├şstupe k obsahu na webe? Prehliada─Ź UPX je tu, aby v├ím pomohol. Prehliada─Ź m├í nieko─żko funkci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu ─żahko odovzd├íva┼ą cenzory, pristupova┼ą k blokovan├ęmu obsahu a surfova┼ą po webe pri zachovan├ş anonymity. Pozrime sa na v├Żhody a vlastnosti aplik├ície.

Poskytuje na webe ├║pln├║ nevidite─żnos┼ą

Ako u┼ż bolo zd├┤raznen├ę vy┼í┼íie, prehliada─Ź UPX v├ím pom├┤┼że dosta┼ą sa z akejko─żvek webovej str├ínky na webe a z├írove┼ł v├ís ├║plne anonymizuje. Spolu s t├Żm tie┼ż chr├íni va┼íe osobn├ę ├║daje pred hackermi a sledova─Źmi. Aplik├ícia prehliada─Źa m├í:

 • Re┼żim inkognito pre bezpe─Źn├ę prehliadanie.
 • Nesledujte re┼żim
 • ┼át├şty pr├şstupov├Żch bodov v sie┼ąach Wi-Fi
 • Skry┼ą moju funkciu IP
 • ┼áifrovanie ├║dajov pomocou protokolu SSL.

Dosta┼łte sa cez br├íny firewall a cenz├║ru

Niektor├ę webov├ę str├ínky neumo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żom pr├şstup k obsahu umiestnen├şm br├ín firewall a cenz├║ry. Tieto webov├ę str├ínky bud├║ teraz vl├ídnymi, obrann├Żmi alebo bankov├Żmi webov├Żmi str├ínkami. Nebudete ma┼ą k nim pr├şstup, preto┼że s├║ vysoko chr├ínen├ę. Existuj├║ v┼íak aj niektor├ę webov├ę str├ínky, ktor├ę nie s├║ v tejto kateg├│rii, ale obsahuj├║ obsah, ktor├Ż by v├ís mohol zauj├şma┼ą a mal by mal├║ bezpe─Źnos┼ą. Tu prich├ídza prehliada─Ź UPX. Prehliada─Ź UPX v├ím pom├┤┼że:

 • Odomknite weby vo va┼íej krajine.
 • Vyhnite sa firewallom webov├Żch str├ínok.
 • Ignorujte geografick├ę obmedzenia a filtre.
 • Prehliadajte zak├ízan├ę a zak├ízan├ę webov├ę str├ínky.

Pon├║ka v├ím neobmedzen├ę bezplatn├ę pou┼ż├şvanie

Najlep┼íia vlastnos┼ą prehliada─Źa UPX je, ┼że je zadarmo. ├üno, je to pravda !! Nemus├şte prejs┼ą zd─║hav├Żm procesom registr├ície alebo plati┼ą skryt├ę n├íklady. Prehliada─Ź v├ím poskytuje neobmedzen├║ ┼í├şrku p├ísma bez ─Źasov├ęho obmedzenia. V┼íetky tieto ├║┼żasn├ę funkcie s├║ ├║plne zadarmo.

Nevy┼żaduje sa ┼żiadna konfigur├ícia a celosvetov├í podpora

Toto je o─Źividn├í ot├ízka, ktor├í v├ím bude sl├║┼żi┼ą po celom svete? ├üno, bude. To je preto, ┼że aplik├ícia m├í celosvetov├║ podporu a servery na viacer├Żch miestach. Glob├ílna sie┼ą aplik├ície poskytuje bezplatn├Ż server proxy pre r├┤zne krajiny, ako s├║ USA, Japonsko, Singapur, Kanada, Franc├║zsko, Nemecko, Spojen├ę kr├í─żovstvo, Rusko at─Ć. Bez oh─żadu na to, kde sa nach├ídzate, z├şskate stabiln├ę spojenie s r├Żchlos┼ąou plameniaku.

Po in┼ítal├ícii tie┼ż nemus├şte v prehliada─Źi ni─Ź konfigurova┼ą, napr├şklad nastavenie servera proxy. Prehliada─Ź je pripojen├Ż a pripraven├Ż!

U┼ż├şvate─żsk├ę sk├║senosti s aplik├íciou prehliada─Źa UPX

Celkov├Ż dojem pou┼ż├şvate─ża s aplik├íciou je pozit├şvny. To je d├┤vod, pre─Źo z├şskal hodnotenie 4,6 v slu┼żbe Google Play V aplik├ícii existuje nieko─żko men┼í├şch probl├ęmov, ktor├ę uv├ídza iba ve─żmi m├ílo pou┼ż├şvate─żov. Mysl├şm, ┼że sa im bude venova┼ą v nasleduj├║cich aktualiz├íci├ích.

V├Żhody prehliada─Źa UPX aplik├ície

 • Ve─żmi r├Żchla r├Żchlos┼ą.
 • Odomknite ak├║ko─żvek webov├║ str├ínku na webe.
 • Bezpe─Źn├ę a bezpe─Źn├ę prehliadanie internetu.
 • ┼áifrovanie ├║dajov.
 • Celosvetov├í podpora.

Nev├Żhody aplik├ície prehliada─Źa UPX

 • Reklamy sa zobrazuj├║ bez upozornenia so zvukom.

Z├şskajte prehliada─Ź UPX pre svoj po─Ź├şta─Ź

Po znalosti v┼íetk├Żch funkci├ş aplik├ície by ste ju ur─Źite chceli z├şska┼ą pre svoj po─Ź├şta─Ź. Preto┼że prehliada─Ź UPX je aplik├ícia pre Android, na jeho spustenie v po─Ź├şta─Źi potrebujete ┼ípeci├ílny softv├ęr. N├ízov tohto ┼ípeci├ílneho softv├ęru je emul├ítor syst├ęmu Android. Na webe je ich ve─ża, ale odpor├║─Źan├ę s├║:

Stiahnite si ich z webov├Żch str├ínok na stiahnutie, ako je uveden├ę vy┼í┼íie v odkazoch. Proces in┼ítal├ície oboch emul├ítorov je pomerne jednoduch├Ż. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je postupova┼ą pod─ża pokynov na obrazovke. Po in┼ítal├ícii emul├ítora po─Źkajte trochu (asi 10-15 min├║t) na nastavenie.

UPX-browser-on-PC s pou┼żit├şm-nox-app-player

Po in┼ítal├ícii emul├ítora na PC nain┼ítalujte aplik├íciu prehliada─Źa UPX pod─ża pokynov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

 • Otvorte emul├ítor a vyh─żadajte aplik├íciu PlayStore v okne emul├ítora; Je to predvolen├í aplik├ícia.
 • Otvorte aplik├íciu PlayStore a prihl├íste sa pomocou svojho ID Google a hesla.
 • Po ├║spe┼ínom prihl├ísen├ş zadajte do vyh─żad├ívacieho panela n├ízov prehliada─Źa UPX.
 • N├íjdite spr├ívnu aplik├íciu prehliada─Źa a nain┼ítalujte ju.
 • Po in┼ítal├ícii otvorte aplik├íciu a bez probl├ęmov prejdite na po┼żadovan├ę miesto.

Posledn├ę slov├í

Teraz, ke─Ć ste dobre obozn├ímen├ş s funkciami aplik├ície spolu s jej v├Żhodami a nev├Żhodami. Pr├şstup k va┼íim ob─ż├║ben├Żm webom bude ─żahk├Ż. M├┤┼żete tie┼ż z├şska┼ą aplik├íciu prehliada─Źa UPX pre va┼íe PC.

Posledn├í ─Źas┼ą ─Źl├ínku obsahuje postup na in┼ítal├íciu aplik├ície krok za krokom. Na tento ├║─Źel v┼íak mus├şte z├şska┼ą emul├ítor syst├ęmu Android. D├║fam, ┼że z tohto ─Źl├ínku z├şskate maximum a ve─ża ┼í┼ąastia pomocou aplik├ície UPX Browser.

Skontrolujte tie┼ż: Ako s┼ąahova┼ą a in┼ítalova┼ą prehliada─Ź Kiwi pre PC