Prehliadač Opera 56 android prináša nový režim čítačky, akčné tlačidlo a ďalšie

Prehliadač Opera 56 android prináša nový režim čítačky, akčné tlačidlo a ďalšie 1

Prehliadač Opera Opera

Opera tento týždeň oznámila vydanie prehliadača Opera 56 Android, ktorý so sebou prináša množstvo nových funkcií, medzi ktoré patrí jednoduchý režim čítania, nastaviteľné tlačidlo akcie na paneli s adresou, možnosť oživiť nedávno zatvorené karty a ďalšie malé vylepšenia, vylepšenia a samozrejme povinné opravy chýb a lepší zážitok z prehliadania.

Aby ste si mohli vychutnať čítanie článkov na svojom mobilnom zariadení, Opera sprístupnila nový prepínač umiestnený v paneli s adresou, ktorý možno použiť na konverziu webových stránok do zjednodušených formátov pre ľahšie čítanie. Opera tiež pridala veľké množstvo vylepšení „príliš veľa na to, aby si zaslúžili svoj vlastný odsek v krátkom blogovom príspevku“, hovorí Opera.

„Sme nadšení, že môžeme oznámiť vydanie verzie 56 Opery pre Android. Toto je prvá aktualizácia nášho mobilného prehliadača v novom desaťročí a dúfame, že sa vám bude páčiť rovnako ako my. V novej verzii Opery pre Android sme najskôr zahrnuli rad menších, ale užitočných vylepšení. Na základe vašich pripomienok a požiadaviek sme tiež vylepšili režim čítačky pre všeobecné webové stránky. S novými aktualizáciami v režime čítačky sa teraz môžete ľahšie zamerať na obsah, ktorý chcete prečítať na svojom mobilnom telefóne, a zabudnúť na rozptýlenie alebo ďalšie neporiadok na obrazovke prehľadávača. "

Ak chcete získať ďalšie informácie o všetkých nových funkciách zahrnutých do prehliadača Android Opera 56, ktorý je teraz k dispozícii na stiahnutie z obchodu Google Play, prejdite na oficiálny blog Opera.

Zdroj: operný

Najnovšie ponuky Geeky Gadgets