Prehliada─Ź Chrome m├í ve─ża klasick├Żch hier a my dokonca pozn├íme dve

Nav┼ít├şvil som v├Ą─Ź┼íinu preh─żad├íva─Źov, ktor├ę s├║ moment├ílne dostupn├ę na internete. Chrome, Firefox, Safari alebo Opera s├║ tie, ktor├ę m├ím najviac, aj ke─Ć som vysk├║┼íal in├Żch. Ale to, ─Źo ma v┼żdy podmanilo, je nepochybne Chrome. Je r├Żchly a v┼żdy dost├íva aktualiz├ície, ktor├ę ho vylep┼íuj├║. Teraz je tu skvel├í spr├íva, ktor├í sa viac zameriava na z├íbavu. Chrome bude ma┼ą mnoho vroden├Żch klasick├Żch hier, najm├Ą ve─żk├Ż klasick├Ż had.

Chrome M├ím ve─ża klasick├Żch hier! U┼ż pozn├íme dve!

Hern├Ż re┼żim v prehliada─Źi Chrome Toto nie je ├║plne nov├ę. Ur─Źite n├íjdete dinosaurov, ktor├ę sa objavili, ke─Ć sme sa nemohli dosta┼ą na ur─Źit├ę str├ínky. U┼ż sme o tom hovorili tu. Pr├şchod hry do prehliada─Źa Chrome je v┼íak nie─Źo ├║plne nov├ę.

Web ChromeStory na┼íiel kus k├│du, ktor├Ż hovor├ş o hern├Żch str├ínkach. V praxi bude pr├şstupn├í, ke─Ć do prehliada─Źa nap├ş┼íeme hru chrome: //. V s├║─Źasnosti nie je zn├íme, ako bude str├ínka fungova┼ą a na ak├║ platformu je ur─Źen├í. Existuj├║ v┼íak stopy.

Autor programu Google 9to5 ver├ş, ┼że tento re┼żim by mal ma┼ą pre Android prioritu. Okrem toho sa tu hovor├ş o ur─Źitom v├Żbere rotuj├║cich hier. Zistilo sa, ┼że bude existova┼ą hra v ┼ít├Żle ban├ş a zistilo sa, ┼że popul├írny had sa tie┼ż vracia na sc├ęnu. D├┤vodom je, ┼że sa na┼íiel odkaz na adresu URL chrome: // had. Nezabudnite, ┼że hru Dinosaur m├┤┼że aktivova┼ą chrome: // dino.

klasická hra

Obr├ízok ni┼ż┼íie ukazuje, ─Źo rob├ş spolo─Źnos┼ą Google.

Prehliada─Ź Chrome m├í ve─ża klasick├Żch hier a my dokonca pozn├íme dve 1

Moment├ílne nevieme v┼íetko, ─Źo Google pl├ínuje urobi┼ą. Jasne sa v┼íak zameriavame na webov├ę hry a najm├Ą klasick├ę hry. Teraz mus├şme po─Źka┼ą na to, kedy sa bude uplat┼łova┼ą. V s├║─Źasnosti nefunguje odkaz, ktor├Ż sme spomenuli, v prehliada─Źi Chrome, dokonca ani v najnov┼í├şch verzi├ích Kan├írskych ostrovov.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Prehliadka Mario Kart pre Android / iOS je tu a testovali sme ju!

Prehliada─Ź Google Chrome dostane nejak├ę vylep┼íenia!

Google Assistant: teraz m├┤┼żete necha┼ą hluk pri dver├ích!